Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος BikiniGirlWithMachineGun, στις 3 Νοεμβρίου 2009.

  1. BikiniGirlWithMachineGun

    BikiniGirlWithMachineGun Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ

    Ωραία! Και πώς θα σας γνωρίσω; Να κρατάω ενα κόκκινο τριαντάφυλλο;  
     
  2. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ

    Δεν θα έρθεις δηλαδή οπλισμένη και με τον μπικίνι σου;  
     
  3. BikiniGirlWithMachineGun

    BikiniGirlWithMachineGun Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ

    Θα χει κρύο ρε   Λέω να φέρω μόνο το machine gun!  
    Αν φορέσω τον κορσέ με τις νεκροκεφαλές και τα τριαντάφυλλα;
     
  4. Dark_passion

    Dark_passion Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ

    BikiniGirl,

    Υπάρχει το εξής θέμα για βιβλιογραφία περί BDSM, όπου θα βρεις και δικές μου προτάσεις:

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t9616/

    Αν τυχόν σε ενδιαφέρει και το Τάντρα, μπορείς να δεις το πιο κάτω νήμα:

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t13756/

    Τώρα θα με ρωτήσεις τι σχέση μπορεί να έχει το SM με το Τάντρα... Θα σε παραπέμψω, λοιπόν, σε ένα βιβλίο που συνδυάζει και τα δύο θέματα: Radical Ecstasy των Dossie Easton και Janet W. Hardy - το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

    Θα χαρώ να τα πούμε κι από κοντά το Σάββατο, αν τελικά καταφέρω να έρθω (μεταμεσονυκτίως). Θα με αναγνωρίσεις μάλλον εύκολα - θα είμαι μαζί με τον Κύριό μου και θα είμαστε και οι δύο ντυμένοι απίστευτα κυριλέ!  
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ

    Καλή μου Bikiniklpklp, δυστυχώς δε θα μπορέσω να έρθω απόψε, οπότε δε θα με αναγνωρίσεις...
    Σε παρακαλώ πολύ αν έχεις την καλοσύνη, δώσε στη φίλη μου την alnair εκείνη τη σοκολάτα που μου έχεις υποσχεθεί, προτιμώ milka και εκείνη θα μου τη φέρει. Σ ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και να είσαι σίγουρη ότι θα περάσετε καλά απόψε.  
     
  6. BikiniGirlWithMachineGun

    BikiniGirlWithMachineGun Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ

    Αμαν ρε elfcat μας τη σπας! θα την δώρω στην alnair την σοκολάτα σου και ελπίζω να φτάσει ολόκληρη στα χέρια σου!