Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειδήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ειδήσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 24 Οκτωβρίου 2006.

  1. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    +1
     
  2. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    +1
     
  3. Rupa

    Rupa New Member

    να'το και το "θρασύδειλο τυπακι" που με καμάρι περιφέρεις
    Διάλογο ΔΕΝ θέλεις να κάνεις. Για τον πολύ απλό λόγο ότι δεν ακούς κανέναν αντίλογο, δεν κάθεσαι ποτέ, ΠΟΤΕ να αφουγκραστείς τι σου λένε όλοι οι υπόλοιποι και γιατί σου το λενε.
    Το μόνο που κάνεις είναι να κυκλοφορείς στα νήματα, να ξερνας τις εμετικές, φασιστικές, ρατσιστικές, σεξιστικες σου παπαριές και μετά να το παίζεις άμυνα τύπου "εγώ ο καημένος που τα βάζετε όλοι μαζί μου" ή ήρωας, τύπου "μόνο εγώ έχω τα κοτσια να τα πω όπως είναι και δε σας αρέσει γιατί δεν ωραιοποιω τα λόγια μου".
    Επίσης, όπως σου ξαναειπαν, με πιο πρόσφατο το σχόλιο του @Arioch, για κάποια πράγματα δεν γίνεται διάλογος.

    Ανάμεσα σε όλα τα άτομα που σου απηύθυναν το λόγο σήμερα, υπάρχουν και άτομα τα οποία έχουν βιαστεί. Δεν ντραπηκες να περιφέρεις την αποψαρα σου ούτε καν απέναντι σε αυτά τα άτομα. Ούτε καν αυτό.

    Πέταξες τον έναν εμετό μετά τον άλλον. Είπες "αν ήμουν γυναίκα και με είχαν βιάσει". Τι λες ρε μαλακα; Εγώ είμαι γυναίκα και έχω βιαστεί. Ελα, πες μου τι ΘΑ έκανες εσύ.

    Πολλές φορές σου απάντησα -κι εγώ και πολλά άλλα άτομα εδώ μεσα- στις μαλακίες που πετάς τη μια πίσω από την άλλη, πάντα προσπαθώντας να διατηρώ τη ψυχραιμία μου και την ευγένεια μου. Πάντα ελπίζω, για όλους, ότι ίσως, ίσως ακούσουν, ισως καταλάβουν.
    Για σένα δεν ελπίζω πια. Είσαι ένα από τα πιο αηδιαστικά άτομα που έχω συνδιαλεχθει.

    Το περίμενα ότι θα αρχίσετε να βγαίνετε από τις τρύπες σας σιγά σιγά. Αλλά τουλάχιστον μη μας το παίζεις ούτε καημένος, ούτε ήρωας. Πάρε τα σκουπίδια που ξερνας και πήγαινε τα άλλου, να τα πεις σε ομοίους σου. Ξέρουμε πολύ καλά τι φασιστικά σιχαματα είστε όλοι εσείς που προσπαθείτε να κάνετε κουμάντο στις μήτρες μας.

    Αηδία.

    υ.γ. προς τα υπόλοιπα μέλη: συγγνώμη για το ξέσπασμα. Εξαγριώθηκα.
     
  4. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Καλή μου… όσο κι αν έχω αρρωστήσει από το μεσημέρι με όλο αυτό, με μια κρίση πανικού να μου χτυπάει την πόρτα μετά από χρόνια, και τρεις εμετούς από την αηδία και τις αναμνήσεις, είμαστε πιο δυνατοί/ές απ όλα αυτά.
    Τίποτα απολύτως δεν μας βάζει κάτω, αν δεν το επιτρέψουμε εμείς πρώτα.
    Μην ζητάς συγγνώμη από κανέναν για το ξέσπασμα σου, ανθρώπινο και κατανοητό είναι.

    Μια φράση του Τσώρτσιλ με έκανε όλα αυτά τα χρόνια να προχωράω:
    “ If you’re going through hell, keep going..”

    Και μια σκηνή απο πασίγνωστο έργο, ήταν αυτό που ένιωσα όταν το καταφερα:
    Ακόμα δεν μπορώ να τη δω χωρίς να λυγίσω.


    Σήμερα, μετά από χρόνια, τα χρειάστηκα και τα δυο για να σταθώ όρθια και πάλι.

    ΨΥΧΗ ΒΑΘΙΑ.
     
  5. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Συγνώμη @Mystique, @Rupa και ό,ποια άλλη δεν κατάφερα να σας υπερασπιστώ όπως σας άξιζε... Λυπάμαι πολύ που αναγκαστήκατε να το περάσετε όλο αυτό... Λυπάμαι...
     
  6. iDontKnow

    iDontKnow Regular Member

    Μη ζητάς συγγνώμη. Εμείς συγγνώμη προς όλες σας, που τον αφήσαμε έτσι τόση ώρα να αλωνίζει και να ξερνάει τον οχετο του χωρίς να παίρνουμε θέση.
     
  7. Rupa

    Rupa New Member

    Σε ευχαριστώ. Ειλικρινά.
     
     
  8. Rupa

    Rupa New Member

    @sapfw @iDontKnow εσείς να μη ζητάτε συγγνώμη. δε φταίτε εσείς που αυτός είναι αρχισκουπίδι.
    Πήρατε θέση, πολλ@ εδώ μέσα, και εμένα, προσωπικά, με κάνατε να δω φως μέσα στη μαυρίλα.
     
  9. Iagos

    Iagos Contributor

     
     
  10. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Ανατριχίλα και βούρκωμα με έπιασε

    Ψυχή Βαθιά  

    Edit: σε/για όλες τις γυναίκες που πέρασαν δύσκολα
     
    Last edited: 5 Ιουλίου 2023
  11. Iagos

    Iagos Contributor

    ❤️
     
  12. Iagos

    Iagos Contributor

    ❤️