Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Νοεμβρίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Δεν ξέρω υπόλοιπες γυναίκες...
    Ξέρω απλά Γυναίκες.

    Μα τώρα είμαστε σοβαροί?
    Σκλάβος και επιβήτορας?

    Για να είναι κάποιος επιβήτορας θέλει "μαγκιά"
    για να κρατά καλά τα γκέμια και τα ινία.
    Κρατάνε οι σκλάβοι ινία?
    Από που και ως που?
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Λίγη προσοχή στις ανοιχτές προσωπικές συζητήσεις cancer.
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δυστυχε σκλαβε ....
    Σου κακοπεσε?
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Έχεις δει την 70s ταινία με τον Γεωργίτση που έκανε τον τυφλό;      

    Επιπλέον,πιστεύω πως η έκφραση "γάμα μου τον π@@τσο" δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ τυχαία  
     
  5. G_E

    G_E Contributor

    Δεν γνωρίζω προσωπικά την Princess of Pain, ουτε έχω καμιά ιδιαίτερη συνομιλία μαζί της. Αλλα βρίσκω αυτό το post χαμερπές και απεχθές. Δε θα επιχειρηματολογήσω γιατί δεν βρίσκω το λόγο. Η επιχειρηματολογία απευθύνεται σε καθαρά μυαλά και κυρίως σε καθαρές ψυχές.
     
    Last edited: 3 Νοεμβρίου 2006
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .



    Ετσι !!!!


     
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Ο τροπος που εθεσε το θεμα ο cancer δεν ειναι και ο καλυτερος.
    Δεν ξερω αν εγινε η οχι κατι τετοιο, αλλα και να εγινε δεν χαθηκε και ο κοσμος.
    Γουσταρε η Princess να τον χρησιμοποιεισει για την καβλα της και απλα το εκανε...

    Σιγα τα ωα....
     
  8. G_E

    G_E Contributor

    Ο τρόπος που το έθεσε ο καρκίνος μου θυμίζει κάτι λαμόγια που βγαίνουν και λένε ... την πήδηξα την τάδε (τις πιο πολλές φορές τους πήδηξε η τάδε). Η κάθε μια ορίζει την καύλα της κατά πως γουστάρει.

    Τώρα αρχίζω να καταλαβαίνω τα περί κεραμιδόγατου (που ήταν ένα τίποτα σε σχέση μ’ αυτό). Ειλικρινά τα πήρα ... αλλά ας ηρεμήσω γιατί είμαι και σε ηλικία εμφράγματος.
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Μάλλον σε ηλικία που θυμάστε ακόμα τί θα πει ευγενική συμπεριφορά προς τις κυρίες σας βλέπω KyriosG, και πολύ χαίρομαι που κάποιος θυμάται αυτή τη μικρή λεπτομέρεια  

    Το ύφος και το ήθος του συγκεκριμένου ποστ ήταν "κάπως", αν το ραπορτάρει η Princess_of_Pain, θα πράξουμε τα δέοντα...
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Εγώ πάντως θεωρώ πως είναι η καλύτερη αφορμή,να αρχίσετε να βλέπετε το θέμα με διαφορετικό μάτι.Αυτή τη στιγμή βλέπω πως οι Αφέντρες υπεραμύνονται μίας εικόνας ,η οποία δε συμβαδίζει με τον βιολογικό παράγοντα της εκτόνωσης,όσο ισχυροί και να είναι οι ψυχικοί που απορρέουν από το BDSM.Υπάρχουν ενοχές γύρω από τη διείσδυση;Άλλο ερώτημα.Άμα οι Αφέντρες δεν κάνουν sex,πως τελειώνουν;Ή μήπως δεν εκσπαρματώνουν;Ή μήπως καταφεύγουν σε vanilla καταστάσεις;Δεν τα κάνουν ούτε αυτά;Και πως το βγάζουν;Με ονειρώξεις;Ή δεν το βγάζει καθόλου;Και ποια η διαφορά με τα τραβεστί τότε;Έλεος μπερδεύτηκα!!!
    Στο ζουμί.Άμα θέλει η Αφέντρα να γαμηθεί,ας γαμηθεί,αφού έτσι το βλέπει αυτή τουλάχιστο.Αν και δεν είμαι του spor,ξέρω πως αν η γυναίκα θέλει να "γαμήσει","γαμάει" και καλά μάλιστα..Άμα η γυναίκα θέλει να κάνει τον άντρα "μαλάκα" τον κάνει..
    Ή θα προσαρμοστείτε ή θα έχουμε σκηνές σαν αυτή..
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Δεν καταλαβα τι λες ...ουτε το εργο θυμαμαι...
    Δεν πειραζει, δεν θα εχει σημασια.
     
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Σαφώς και δεν πειράζει.Οπωσδήποτε πάλι δεν έχει σημασία που δεν καταλαβαίνεις..Εμείς δε μαλώνουμε κανένα