Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Νοεμβρίου 2006.

  1. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .


    sorry Ευα μου ,

    αλλα στην προκειμένη έχει ,και μεγάλη θα έλεγα !

    κριμα που δεν το θυμασαι !

    θα ειχες και την απαντηση , που φυσικα κακος στην δινει ετσι !

    αλλα ... Incomplete_ , ειναι αυτος !!!

     
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Incomplete_ Ειμαι της αποψης οτι ο καθενας πρεπει να μιλαει για την παρτυ του και τα προσωπικα του βιωματα.
    Αν γαμηθηκε η οχι μια Αφεντρα δεν ηρθε γι αυτον τον λογο και η συντελεια του κοσμου.

    Οταν εκτιθεμεθα με τις αποψεις μας σε δημοσιο forum δεν πρεπει να λεμε κατι απλα για να το λεμε.
    Πρεπει και να ειμαστε ικανοι να το υποστηριξουμε.
    Περι sex μεταξυ Aφεντρας και υποτακτικου εχω μιλησει αναλυτικα ΕΔΩ.. οπου και εκθετω τις αποψεις μου και οι οποιες ισχυουν και μεχρι σημερα.
    Αν ενδιαφερει καποιον τοσο πολυ το πως "το κανω" ας ερθει να με ρωτησει απο κοντα.
    Δεν ειναι ομως αυτο το θεμα σας οπως και το θεμα κανενος.
    Εδω μιλαμε για BDSM και οχι για γαμησια.
    Δεν ξερω αν εχετε καταλαβει οτι εχει διαφορα!
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2006
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Πεστε μου τοτε anasia ...ισως το θυμηθω!
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Δεν κατηγόρησα κανέναν .Δεν αντιπαρήλθα το βίωμα κανενός.Μια συμβουλή έδωσα και στο κάτω κάτω της γραφής είτε χύνει ο καθένας ,είτε όχι η ζωή μου δε θα αλλάξει.Μιλάω γενικά..και μάλλον εσύ δεν κατάλαβες ποια είναι η διαφορά.Anyway,αν θες να απαντήσεις επί της ουσίας έχει καλώς.Αν είναι να το πας μέσω Λαμίας για δημιουργία εντυπώσεων......βαριέμαι....

    Και να σου πω και ένα μυστικό...Το BDSM έχει σχέση ΚΑΙ με τα γαμήσια.. Αλοίμονο αν δεν είχε...

    Ας μην επεκταθούμε στα αυτονόητα..(Ε ρε Χάινριχ που χρειάζεται...)
     
  5. G_E

    G_E Contributor


    tender lilly χαίρομαι που το πρόσεξες  . Θεώρησα καθήκον μου και ανάγκη μου να επιτιμήσω ανάρμοστες συμπεριφορές - δεν πιστεύω πως χρειάζονται διοικητικά μέτρα.

    Πάντως πιστεύω πως το να συμπεριφέρεσαι με καλούς τρόπους δεν είναι σημάδι αδυναμίας. Το αντίθετο.
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Ευα ,

    θεμα του Incomplete_ ειναι ,
    οχι δικο μου , ουτε μαθημα θα κανω σε Σενα και σε κανεναν ,

    δεν ειναι σωστο , ουτε μου αρμοζει !
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν καταλαβαινω γιατι απορειτε με τον canser και τον καθε cancer?

    Δεν θα λαβω υποψιν το γεγονος που δεν ξερω αν ειναι αληθες η οχι με την Princess (δεν ειδα δεν ξερω αλλα και να εβλεπα παλι δεν θα ηξερα).

    Αυτη ειναι μια πραγματικη θεση ενος υποτακτικου .... δεν θελει να κανει sex με την Αφεντρα του διοτι δεν ειναι αυτο το "μελημα" του ουτε και το "ζητουμενο" του.
    Δεν του λειπει το sex αλλα η αναγκη του να παραδοθει στην Γυναικα Κυριαρχο.
    Την Αφεντρα που δεν θελει να την "πιανει". Θελει να ειναι γι αυτον κατι το "απιαστο" το πολύ "υψηλο". Αυτη είναι και το ιδανικο του για να ανηκει.

    Δεν ειναι λιγες οι φορες που εχω ακουσει πολλους υποτακτικους να διαμαρτυρονται (ναι οπως το ακουτε...να διαμαρτυρονται) οτι πηγαν να κανουν session με καποια Χ Μistress και εκεινη τους χρησιμοποιησε περισσοτερο σαν ερωτικους παρτενερ.

    Δεν εχετε καταλαβει οτι η αναγκη ενος σκλαβου- υποτακτικου ειναι η ΥΠΟΤΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΤΑΓΗ παρα η σωματικη εκτονωση του μεσα σε αυτην.

    Δεν μπορω να κανω κατι για να σας το δωσω να το καταλαβετε, παρα μονο να σας παραπεμψω να διαβασετε προσεκτικα τις ελαχιστες γραμμες που πολυ σωστα εγραψε η Κυρια Δεσποινα επι του θεματος.
    Σοφα λογια για Μενα...ειπωμενα απο μια εμπειρη Μistress
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Ασε anasia ενα καλο πουλακι μου εστειλε το σεναριο της ταινιας σε pm
    Δεν βρηκα να κολαει καπου εδώ.
    Aτοπο και ασκοπο για το συγκεκριμενο νημα το βρηκα.
    Νασαι καλα
    Incomplete_ καλο το εργακι ....
    Αν βρεις το βοσκο καπου εκει στα ορεινα της Κρητης στειλε τον και απο εδω να τον βατεψω οπως ξερω !!
    (που εισαι Mavrobasili να δεις τι γραφω)
    LOL
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2006
  9. female

    female Contributor

    Δεν γνωρίζω αν μέχρι τώρα είχα λάθος πληροφόρηση για το θέμα, προσφιλέστατε Incomplete_, αλλά δεν γνωρίζω ουδεμία γυναίκα να παράγει σπέρμα και ως εκ τούτου ουδεμία να εκσπερματώνει. Ούτε να "χύνει" με την έννοια, φυσικά, της εκσπερμάτωσης. Είναι μάλλον θέμα ορολογίας εδώ, εν τη ρύμη του λόγου σου, εννοείς, υποθέτω, "οργάζονται".

     
  10. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Ευα μου !!!

    εμεις δεν εχουμε καταλαβει ?

    πολυ καλα τα λες !

    ο υποτακτικος σκλαβος εχει αναγκη για υποταγη , οχι να γαμησι !

    η υποταγη μπορει να ειναι και γαμησι σιγουρα ... αν ειναι σχεση !

    αλλα αν δεν ειναι ? και ειναι απλως ενα sess ?

    και ο καθε κυριουλης ... αλλα εχει στο μυαλο του ?

    θα μου πεις απο την αλλη , ποιος το καθοριζει αυτο ?

    αλλα ο συγκεκριμενος απο οτι φανηκε για sess πηγε οχι για να αναγκαστει να γαμησι !

    γι αυτο και το ολο θεμα ...

    απλα δεν μας ειπε , πως το νοει !
     
  11. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    θεμα του Incomplete_
    ειναι Ευα ,
    γιατι και πως τον συνδεσε !

    εμενα , μου ειπε πριβε ...

    αλλα απο εκει και περα δεν λεει κατι αυτο .


    οτι καταλαβα εγω δεν σημαινει πως θα καταλαβει και καποιος αλλος !


    η συνδεση ... ειναι κατι γενικο !

     
     
  12. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Καταρχάς cancer είσαι απαράδεχτος! Δεν μιλάνε έτσι για μια Κυρία, πόσο μάλλον από την στιγμή που δεν έχεις κάνει ούτε 5 post εδώ μέσα! Νομίζω οφείλεις μια μεγάλη συγνώμη!

    Incomplete_ & anasia
    Οκ η ταινία είναι ο Σεξοκυνηγός και ο Γεωργίτσης είναι ο Φαίδων Γεωργίτσης που έπαιζε τον τυφλό βοσκό...

    Το νόημα του σχολίου αυτού, ποιό είναι; Πως εξαναγκάστηκε να κάνει sex όπως εξαναγκαζόταν να κάνει συνέχεια ο χαρακτήρας της ταινίας από τις λυσάρες βλάχες;