Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελένη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 3 Ιουλίου 2007.

  1. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    αγαπητε εμ ντ ες
    1) Ι καν ονλυ ντισαποιντ γιου Ι καν ονλυ λετ γιου νταουν που ελεγαν και οι Μανσαν. Πολυ καλοι θα λεγα να τους βαζεις σε κανενα ες-εμ σεσιον περα απο τα μπεστ οφ του τσιλιχρηστου
    2) το οτι εισαι μαστερ δεν σημαινει πως εχεις και μαστερ (χο χο καλο!). αν ειχες παντως κατι τετοιο θα σου κοβε να δεις πως οι απαντησεις μου ητο βεβιασμενες λογω αποπλου οποτε μην μου προσαπτεις βραχυτητα απαντησεων
    3) το ποστ σου ηταν καλο για οσο αντεξε και οπως ειπα και στην αρχη -και τωρα δεν ειρωνευομαι οποτε στησε αυτι-ειναι τουλαχιστον συγκινητικο να αφιερωσεις χρονο και παθος να γραψεις μια τοσο γλαφυρη ιστορια. μπορει βεβαια να εχεις απλετο χρονο εδω που τα λεμε αυτη η εταιρια παει κατα διαολου αν σας πληρωνει ταξιδια για να εγαμιεσθε ολονυχτις και μετα περιμενει και ατζεντα απο τους συνεργατες. δεν μπορουμε ομως να το κραταμε στην επιφανεια δια παντος-δεν νομιζεις? ειδικα εαν εχουν εξαντληθει ορισμενα θεματα που εθιξαν οι αλλοι συνδιαλεγομενοι
    5) ω θεε μου ειμαι βανιλια! με κομματια φραουλα! πως ειναι δυνατον να εχω αποψη για τα ντομοσαμπ εγω η φτωχη παιδισκη? μπροστα σε σενα που τα εχεις φαει με το κουταλι χρονια στα καραβια! τι να σου πω ανθρωπε μου... ε ναι το μεν πνευμα προθυμο η δε σαρξ ασθενης στην περιπτωση μου. Η φαντασια μου οργιαζει σε ορια που καλο ειναι να μενουν στην φαντασια εδω που τα λεμε αλλιως με εβλεπα να κανω παρεα στον τζεφρι τον νταμερ. και τι εγινε αν δεν εχω μαυρισει κανενα κ*λαρακι δηλαδης η αν δεν με εχουν βγαλει βολτα με φιμωτρο? Η κοινη λογικη μου λεει πως η ιστορια σου δεν περιεχει ντι/ες στοιχεια μιας και η κοπελια δεν ηταν επ ουδενι σαμπ σου ποτε αλλα και εσυ απλα υπεφερες απο μια φευγαλεα μ*νιτιδα και τιποτα αλλο και ουτε σαδομαζοχιστικη ηταν -καλα εδω παιζει λιγο-για να δικαιολογει το μηκος της
    6) Στην τελικη δεν υπαρχει λογος να αρπαζεσαι αλλα ουτε και να μοιραζεις ευχαριστιες σαν πριμαντονα. εκτος αν το προεκλογικο πνευμα εχει παρεισφρισει και εδω και δεν το καταλαβα.
    θανκς δατς ολ
     
  2. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Ελένη

    Να επιτέλους που ήρθες στα νερά μου.
    Δεν είπα ποτέ ότι έχω και μάστερ, τουλάχιστον στο bdsm. Αυτό όποιος και να το πει θα το θεωρήσω σαν αυταρέσκεια και ναρκισσισμό. Δεν είμαι υποχρεωμένος να ξέρω αν βιάζεσαι ή έχεις χρόνο να απαντήσεις, ο μόνος τρόπος που μπορώ να κρίνω και να κριθώ εδώ και εγώ και εσύ, είναι μόνο μέσα από αυτές τις φράσεις που ανταλλάσουμε.
    Βέβαια, θεωρώ ότι είναι αστειάκι το να κινδυνεύει μια εταιρεία να κλείσει επειδή δύο άτακτοι υπάλληλοί της επηδήχθησαν! Ισα ισα που είναι και μέσα στις 30 πρώτες σε τζίρο στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή και έτσι, μια και τα "παίρνει" η διοίκηση δίνει κάτι και από κάτω
    και ευτυχώς δεν κινδυνεύει να κλείσει από ένα πήδημα!
    Σήμερα είναι πραγματικά καλό να δουλεύεις κάπου και να μην ακούς "θα κλείσουμε, κάντε οικονομία" και όλες τις δικαιολογίες που μια ζωή λένε όλοι οι εταίροι.
    Ασε με μια φορά ακόμα να σου πω ότι το μαυρισμένο κολαράκι που αναφέρεις είναι το κερασάκι στην τούρτα, μια μικρήηηηηηηη λεπτομέρεια στην όλη φάση bdsm.(γνώμη μου).
    Το αν αρπάζομαι που αναφέρεις έχει να κάνει με το ύφος της κάθε απάντησης.
    Αν πρόσεξες, δεν αρπάχτηκα με όλους αλλά με εσένα
    Θα μπορούσες εξ αρχής να μιλήσεις με αυτό το ύφος που μιλάς τώρα και να αποφύγουμε τις οξύτητες.
    Ακόμα, πες μου τι διαφορετικό υποστήριξα από αυτό που λες, ότι σε τελευταία ανάλυση ήταν ένα πήδημα με ολίγα s/m στοιχεία. Ολιγα είπα. Δεν την παρουσίασα σαν την απόλυτη bdsm ιστορία, άλλωστε δεν υπάρχει τίποτα απόλυτο σήμερα πουθενά.
    Τέλος, με ιδιαίτερη χαρά σε βλέπω να λες ότι οργιάζει η φαντασία σου...Να και ένα κοινό που έχουμε.  Πιό πολύ απο την δική μου όμως αποκλείεται!
    Εκτός αν θέλεις ανταλλαγή απόψεων (χα..χα..καλό!)
     
  3. downeyes

    downeyes New Member

    Απάντηση: Ελένη

    Άν και διάβασα με προσοχή την ιστορία, όσο κι αν φανεί απίστευτο, είναι το υστερόγραφο του τελευταίου μηνύματος (του Χαινριχ). Εγώ εκεί θα πω.... Ε.ΚΠΛΗ.ΚΤΙ.ΚΟ.!!!