Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελευθεροστομία υποτακτικών γυναικών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 15 Σεπτεμβρίου 2012.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κι εμένα με χαρακτηρίζουν συχνά-πυκνά αλάνι και δεν το θεωρώ διόλου κακό.
    Μην τα μπερδεύουμε λεβεντόπαιδα  
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    μπορει να το λενε με την καλη εννοια...  
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αυτό τους έλειπε  
     
  4. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εγω προτιμώ την διχασμένη προσωπικότητα   Πιο καλή από τους καλούς πιο κακή απο τους κακούς. Λίγο περίπλοκο και το αναλύω με παράδειγμα. Όταν θα βγαίνουμε έξω θα ήθελα να στάζει αγάπη παντού, να μιλάει με κάθε ευγένεια, να έχει κατανόηση στον αδύναμο ακόμα και τον ηλίθιο. Λες και είναι στην κοσμάρα της  . Ατελειωτη πηγή θετικής ενέργειας. Από την άλλη, επειδή καλό είναι να ζεις και στον πραγματικό κόσμο, μόλις ανιχνευτεί κουτοπονηριά, η βλαπτική προς εμένα συμπεριφορά , μαλακία εκεί την θέλω σκυλί. Πριν καν εγω απλώσω το χέρι ή την γλώσσα μου (λολ), θα πρέπει να έχει καθαρίσει. Τσάκ μπάμ και πάτ κιούτ. Λολ. Σε μένα εννοείται ότι θα είναι ... χαλί. Λολ.
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    her master's voice.....
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Χαχα. Κυρίαρχος δηλώνω που σημαίνει ότι πιστεύω για τον εαυτό μου ότι πάντα είμαι δίκαιος και λογικός. Αν εγω λέω και την υποχρεώνω σε μαλακίες, το πρόβλημα είναι δικό μου και όχι δικό της. Θα με σουτάρει και τελείωσε το πανηγυρι     Τωρα αν ειμαι μαστερ ή ή φωνη της λογικής θα το δείξει η πράξη
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    ήτο ένα αθώο λογοπαίγνιο με το his master's voice, της γνωστής εταιρίας με το σκύλο και το γραμμόφωνο...