Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελληνική BDSM Κοινότητα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Asimenios_Drakos, στις 23 Οκτωβρίου 2010.

Tags:
?

Υπάρχει ελληνική BDSM κοινότητα;

  1. Ναι,υπάρχει

    54,4%
  2. Όχι,δεν υπάρχει

    20,6%
  3. Υπάρχει υποδομή για να δημιουργηθεί

    23,5%
  4. Όχι και δεν θα υπάρξει ποτέ

    1,5%
  1. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Ελληνική BDSM Κοινότητα

    Το UFO δεν το εχει δει κανεις και ουτε προκειται
    Το UFO δεν εχει τα κοτσια να δειξει το αληθινο του προσωπο και προσπαθει να θολωσει τα νερα
    Το UFO κρυβεται γιατι το εχουν πεταξει με τις κλωτσιες αλλα επειδη εχει αξιοπρεπεια επιστρεφει
    Το UFO νομιζει οτι απευθυνεται σε κασταναδες

    Λατρευω τα UFO 
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Ελληνική BDSM Κοινότητα

    νομίζω έτσι είναι καλύτερα
     
  3. Black_Storm

    Black_Storm Regular Member

    Απάντηση: Ελληνική BDSM Κοινότητα

    Ομολογώ ότι και εγώ τα λατρεύω tyfea μου. Όμως το παράπονο μου είναι ότι όσα UFO έχω δει στην ζωή μου, είναι ψεύτικα. Κάνουν ζημιές, σπέρνουν θύελλες, προκαλούν καταστροφές, μας βρωμίζουν με τοξικές ουσίες και το χειρότερο είναι ότι αφήνουν πίσω τους συντρίμμια

     

    ---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 13:53 ----------


    ........
     
    Last edited by a moderator: 28 Οκτωβρίου 2010
  4. Sir P

    Sir P Regular Member

    Απάντηση: Ελληνική BDSM Κοινότητα

    υπαρχουνε ufo, τα ξερουμε ειναι αναμεσα μας και τα αγαπαμε.....αλλα θελουνε καμμια φορα και τιποτα σφαλιαρες γιατι αυθαδιαζουνε.....!!!!
     
  5. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    εγω πιστευω πως θελουμε ακομα πολυ πολυ ''δουλεια'' πανω στο θεμα για να κατανοησουμε πως το bdsm δεν ειναι απλα ενα χαστουκι μια τιμωρια μια ταπεινωση...αλλα πολλα πολλα περισοτερα..!!! εδω ειναι παρεξηγιμενο ς ο ορος.... και ποσο μαλον απο κατι ψευτοπαληκαραδες που πιστευουν πως με το να συστηνοντε masters και να βριζουν και να γροθοκοπουν χωρις ελεος κ νοημα γινοται και αυτοματως....!!! μπορει με τα χρονια και με την εμπειρια που μας πρεπει να αποκτησουμε.
    σας ευχαριστω..!!