Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμφανισιακός ελιτισμός.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Icon, στις 9 Φεβρουαρίου 2007.

  1. gaby

    gaby Guest

    Η απάντησή σου μάλλον αυτή είναι, από το ποστ #1:

     
  2. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Εεε , τώρα tender σε παρακαλώ πες μου πως αστειεύεσαι...
    Αλλά και πέρα από αυτό η ερώτησή μου αναφερόταν στο Icon.
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Εμφανισιακός ελιτισμός.

    zoyzoyna μου αφου ξερεις οτι μου αρεση να σε πειραζω και λιγο.......   
     
  4. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    E καλά άμα είναι έτσι δεν θα σου κρατήσω μούτρα στο πάρτυ!!
    χαχαχα:lol:
     
  5. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Εμφανισιακός ελιτισμός.

    Φίλτατε Ιcon, ενίσταμαι. Μπορώ να σε διαβεβαιώσω πως εγώ κι ο Μάστερ μου (δες τις συνημμένες φώτο), ναρκισσευόμεθα υπέρ του δέοντος, απολαμβάνουμε και αντέχουμε τα σέσσιονς πολλάκις ηδονικότερα από πολλές ανορεξικές-ανοργασμικές μοντέλες, οι οποίες κατατρώγονται απ' την έννοια, μήπως έχουν αδράξει κάνα γραμμάριο.

    Ο ναρκισσισμός δεν αποτελεί προνόμιο των άψογων, σύμφωνα με τα σημερινά πρότυπα ομορφιάς, υπάρξεων, αλλά όσων έχουν συμφιλιωθεί με το σώμα τους, εξερευνούν και διευρύνουν τον ερωτισμό τους χωρίς στερεότυπα και καταναγκασμούς.
     
    Last edited: 15 Σεπτεμβρίου 2008
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Εμφανισιακός ελιτισμός.

    Να'σαι καλά...συμφωνώ απόλυτα μαζί σου 
     
  7. skia

    skia Contributor

    Oι άσχημες, δηλαδή, δεν έχουν μα προσφέρουν κάτι?
    Ας γίνω vanilla, λοιπόν. 
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    llazouli,
    σας βρίσκω πολύ βελτιωμένη. Και ο Master σας, εξαίρετο παληκάρι. Ούτε σε Σχολές Ευγονικής Αμερικανικών Πολυτεχνείων δεν επιτυγχάνονται τόσο εκθαμβωτικά αποτελέσματα. Συγχαρητήρια!
     
  9. G_E

    G_E Contributor


    Θα συμφωνήσω μαζί σου για τη llazouli αλλά όχι και για τον Master της. Τον βρίσκω μάλλον γκρίζο.
     
  10. G_E

    G_E Contributor

    Νομίζω πάντως πως ο Icon περιέγραψε το διαχρονικό πρότυπο ομορφίας πχ. τον Αδωνι και την Αφροδίτη
     
  11. Icon

    Icon New Member

    καλησπερα zouzou...
    Οχι δεν εννοω αυτό που λες... Με ενδιαφέρει να ψάξω, τη στιγμή που η ερωτική μου επιλογή θεωρώ ότι είναι τελική, δηλ straight και dom ή master, αν στην περίπτωσή μου παίζει τον απόλυτο ρόλο η εμφάνιση και όχι η διάθεση ή οτιδήποτε άλλο. Καταλήγω με τα χρόνια ότι αυτό που αποκαλώ εγώ "εμφανισιακό ελιτισμό" δεν είναι τελικά τίποτα άλλο από την έκφραση του προσωπικού γούστου. Γι'αυτό θεώρησα σωστό στο topic να αναφέρω τα γούστα μου στην εμφάνιση μιας sub.
    Ίσως τελικά, ο εμφανισιακός ελιτισμός να μην υπάρχει απλώς γιατι τα γούστα διαφέρουν και ευτυχώς, σε ένα ερωτικό ύφος τόσο παράδοξα δημοκρατικό όσο το bdsm καταφέρνουν όλοι κι όλες να απολαμβάνουν το σώμα τους και να πλουτίζουν την ψυχή τους.
    Γι άυτό είμαι περήφανος για την ερωτική μου επιλογή και γιά όσες κοπέλες οδήγησα σε αυτή κι είναι τώρα ευτυχισμένες.
     
  12. Icon

    Icon New Member

    Re: Απάντηση: Εμφανισιακός ελιτισμός.

    Δες την απάντηση μου στη zouzou liazouli...
    Συμφωνώ απόλυτα με όσα λες...