Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εξάρχεια και σαδισμός.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ShaDowKill_GpR, στις 28 Δεκεμβρίου 2015.

  1. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Την περίπτωση να σε τσεκάρει, μικρέ και άπειρε Dom-ούλη την εξετάσες καθόλου;
    Μήπως σε παίζει (συγγνώμη για την έκφραση) για να δει πόσο το έχεις; Και αν το έχεις; Έχουμε μια ηλιθια τακτική τσεκαρισματος κάποιες γυναίκες...
     
  2. gazza

    gazza Regular Member

    Πρωτη φορα Eξαρχεια φιλε;;
    Μονο αναρχια δεν παιζει πλεον εδω και χρονια
     
  3. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Άκρως αποτελεσματική στην προκειμένη...
     
  4. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Χαλαρά όμως! !
     
  5. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    αδερφε τι μυριζει στα εξαρχεια του 2015 ????? ισως του 60 , 70 .... αλλα του 2015 ? τι να σ πω... το 2006 που περνουσα απο εκει λογο δουλειας... κατι μεσοαστικα πιτσιρικια ηταν με αραγμενες τις μηχανες στην σειρα.. τωρα που ειδες εσυ " αναρχια στα εξαρχεια... φιλικα.. αλαλ στην ελλαδα αυτο το οτι δηλωσα ειμαι, χωρις να στηριζω τιποτα απο αυτα με την ζωη μου, μπουχτισαμε
     
  6. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    "peleas παντα γουσταρω να διαβαζω σχολια σου.... χαχαχαχαχαχαχαχ..
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    το να διαβαζεις γενικως ειναι καλο αλλα ενεχει και καποιους κινδυνους. τις ταμπελες και το καλουπωμα...
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Επειδή τείνουμε συχνά να εγκλωβίζουμε μόνοι μας τον εαυτό μας μέσα σε τίτλους και πλαίσια που έφτιαξαν άλλοι (συγκεκριμένοι ή και όχι), θα πρότεινα να βιώσεις απλά κάτι αν σου αρέσει. Μπορεί τώρα να το φαντασιώνεσαι κάπως και να το κάνεις και να μην σου αρέσει ή και το αντίστροφο  
    Ξέρεις πόσα "αυτό εγώ αποκλείεται!!" είχα πει;  
     
  9. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Με καλύψατε απόλυτα.
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ολοι εχουμε και τα δυο σε ενα βαθμο. το θεμα ειναι τι και ποσο βγαινει με αυτην που εχεις απεναντι. το οτι αισθανεσαι Κ δεν σημαινει κατι, μπορει αυτη να την βλεπεις πιο Κ. και απ αυτα που λες φανταζομαι να καταλαβαινεις οτι σ εχει βαλει ηδη απο κατω...  
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Έλα στην γειτονιά μου να δεις ghetto
     
  12. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Είμαι σαρκαστικός τόση ώρα αλλά δεν το έχεις καταλάβει βρε αγορίνα μου. Αλλά δεν πειράζει. Αγάπη ρε μουνιά.
    Και πείτε με και vanilla.