Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Επιθυμω,αναζητω,ανακαλυπτω......ομως αντεχω?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 28 Απριλίου 2011.

  1. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Επιθυμω,αναζητω,ανακαλυπτω......ομως αντεχω?

    Δεν διαφωνούμε
    Θα μπορούσες να διευκρινήσεις αν Η ανάγκη να υπακούσει ένα υ σε σύγκρουση με την προσωπική ικανοποίηση - λόγω έρωτα είπες εσύ - αλλά είτε από έρωτα υ είτε με αφορμή κάποιο άλλο λόγο, ήταν σωστή κατανόηση προηγούμενου πόστ σου?
     
  2. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Επιθυμω,αναζητω,ανακαλυπτω......ομως αντεχω?

    να διευκρινίσω ότι πουθενά δε μίλησα για έρωτα αλλά για αγάπη... το θέμα του έρωτα μπήκε αργότερα και όχι από εμένα... και ναι, πολλές φορές η ανάγκη μιας σκλάβας να υπακούσει (ή να ευχαριστήσει) έρχεται σε σύγκρουση με την προσωπική της ικανοποίηση... γι' αυτό και όταν ρώτησε η Astrovroxi για σωματική αντοχή στον πόνο της απάντησα:
     
  3. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Επιθυμω,αναζητω,ανακαλυπτω......ομως αντεχω?

    Το θέμα του έρωτα το έβαλα εγώ απο απροσεξία και κούραση. Για εμένα λειτουργεί το ίδιο σαν κινητήριος δύναμη και μόνο.
    Ευχαριστώ για την διευκρίνηση. Νόμιζα ότι έχασα την ικανότητα μου να καταλαβαίνω ελληνικά.