Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εσωρουχα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος slave_25, στις 22 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Εσωρουχα



    Υπαρχει!!!


    Εγω βλεπω μια καθε μερα απεναντι απο το σπιτι μου... ολη μερα οτι βρει το παταει κατω και μαλιστα δημοσιως ... δεν την νοιαζει τιποτα αρκει να παταει.... Μπουλντοζα την λενε και ειναι κίτρινη, στα πλαγια γραφει JCB
     
  2. kinky-m-thess

    kinky-m-thess New Member

    Οι μυρωδιές του σεξ είναι από τα πιο παρεξηγημένα πράγματα... για εμένα είναι ένα από τα μεγαλύτερα φετίχ!
     
    Last edited: 11 Μαρτίου 2008
  3. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: To φετίχ των εσωρούχων

    Το φετίχ των εσωρούχων είναι το αγαπημένο μου.
    Αλλά άλλο αυτό και άλλο οι μυρωδιές.

    Ένα πλήρες σετάκι με διάφανα δαντελωτά εσώρουχα και κάλτσες με ζαρτιέρες η γενικά ευφάνταστος εσωρουχικός εξοπλισμός πραγματικά μεταμορφώνει μια γυναίκα στα μάτια του φετιχιστή.

    Τον φτιάχνει και του ερεθίζει την φαντασία, τον βάζει να ασχοληθεί αφαιρώντας τα προσωπικά σαν ιεροτελεστία ένα ένα χαιδεύοντας την.

    Ή μήπως προτιμά να την απολαμβάνει να τα αφαιρεί μόνη της αργά και βασανιστικά.

    Ή να της τα σκίζει βίαια ή ... ή μήπως... αλλά γιατί οχι και... φαντασία να υπάρχει  

    Εσείς βέβαια ανακατέψατε και τις μυρωδιές αλλά γιατί όχι. Αν συνδυαστούν διάφορα φετίχ ακόμα καλύτερα.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Άσχετο αλλά το θέμα με τα ρομπότ έχει ξανασυζητηθεί αλλού. Είναι απλά sex toys και δεν θεωρείτε νεκροφιλία γιατί πολύ απλά δεν ήταν ποτέ ζωντανά όπως άλλωστε και όλα τα άλλα toys.
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Κατουρημενα ειναι ακομη καλλιτερα!!!
    Προσθετει!! 
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πολλα φετιχ , εχουν να κανουν και με τον αλλο , δεν ειναι δηλαδη στανταρ "μου αρεσει αυτο να γινεται παντα ετσι" ...
    πχ με μια γυναικα με ιδιαιτερα πολυ λεπτη σιλουετα και πολυ μικρο στηθος (δεν ξερω αλλα μου αρεσουν τα μπαλακια του πινκ πονκ) .... θα μπορουσα να βγαλω τις περισσοτερες Περβ ορεξεις μου ... εκει τα εσωρουχα θα επαιζαν μεγαλη σημασια .. και μονο να την βλεπω ξαπλα και να πηγαινει το βρακακι απο κοκαλο λεκανης σε κοκαλο διχως να παταει στην κοιλιτσα και να ακουμπω το κεφαλι στο στηθος και να βλεπω απο την χαραμαδα του εσωρουχου ... αστα ...   ....μουρλια !!!!! ..... θα μπορουσα να παιζω τον αρωστο και να κατουραει το βρακακι και να το βαζω για κομπρεσα στο κουτελο .... πχ λεμε τωρα ...
    απο την αλλη μερια μια ευσωμη γυναικα σου βγαζει αλλα πραγματα κυριως συνυφασμενα με την εντυπωση : "δωσε γερα ... αντεχει..." .. τα εσωρουχα μαλλον θα ηταν κατι το τελειως αδιαφορο με το μενου των διαθεσιμων "παιχνιδιων" .....
     
  6. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Εσωρουχα

    Μου αρέσει να μιλάω με εικόνες οπότε...

    Αυτές τραβήχτηκαν απο μια παλιότερη επίδειξη της ΜΕD "Extravaganza".
    Είναι λίγο kitsch, αλλά δημιουργούν έμπνευση.
    _______________________________________________________________________________________
    "Itsy kitsch ya ya da da,
    Mocca chocolate ya ya,
    c 'mon pretty mama.
    Voulez-vous coucher avec moi, ce soir"
     
    Last edited: 12 Μαρτίου 2008
  7. kali crow

    kali crow Guest

    Να δειγμα εσωρουχων που μου αρεσουν.

     

     

     

     
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Εφτασε ο Μαρτης ...  
     
  9. ώρα να σκάσει και ο ΓΔΑΡΤΗΣ και ο κακός ΠΑΛΟΥΚΟΚΑΥΤΗΣ
     
  10. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Εσωρουχα

    Για αυτή εδώ λέτε ? [img=http://img214.imageshack.us/img214/8209/jcban1.th.png]


           
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

     
     
     
     
     

    ουφ...παλι ψωνια πρεπει να κανω....
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    Αχχχ απο τις προηγούμενες kali crow την δεύτερη με την μάσκα την παίρνω και χωρίς εσώρουχα