Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Λογική της Υποταγής 2

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 2 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Ατιμο γκακ εφεκτ
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Εγω θα την κερδιζα παντως. Παντα μου αρεσει να της δινω λογο για μαστιγωμα και να την πικαρω. Νια νια νια νια!
     
  3. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    μην τα ξαναλέω...  
     
  4. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    χμμμμ δεχεται μια μετρια πιπα..αρα δεν εχει εκπαιδευσει σωστα την υπο του, χανει την ψυχραιμια του επειδη κοντευει να χασει το στοιχημα..αρα δεν εχει και πολλη αυτοκυριαρχια.Δεν μου φαινεται και πολυ σοι Κ χαχαχα Θα τον κερδιζα να δω αντιδρασεις και θα εκανα τοπινγκ φρομ δε μποτομ σε καθε ευκαιρια ωσπου να ξενερωσω τελειως 'η ωσπου να μπορεσει να παρει τον ελεγχο χαχαχαχα
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Παίρνει εκπαίδευση, η υποτακτική για πρακτικές με πίπες;;   
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    εννοείται.. δείχνεις πώς σου αρέσει...

    δεν είναι ανάγκη να είναι υποτακτική  
     
  7. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Για ολα υπαρχει τροπος εκπαιδευσης... 
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είπα μήπως το γυρνάς στο κίνκυ      
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Μια μέτρια πίπα δεν σημαίνει απαραίτητα ελλιπή εκπαίδευση...
    Η ομάδες του Μουρίνιο δηλαδή δεν έχουν ποτέ μέτρια απόδοση;
    Απλά δεν βρέθηκε στη μέρα της η παίκτρια... 
     
  10. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    ... ήταν και δύο εβδομάδες εκτός προπονήσεων λόγω ρήξης του άνω αριστερού κυνόδοντα, πού να προλάβει να βρει ρυθμό;

    @bumblebee , εσείς τώρα είστε είτε μετεμψύχωση του χαμένου από μέρες @Koproskylo , είτε ένα ακόμη σερνικό που διαβάζει το αλφάβητο ανάποδα.

    Σπονδές κάνουμε τω αγνώστω Θεώ να ισχύει το πρώτο.
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Λολ. Οχι ειμαι κανονικός άνθρωπος. Δυο χέρια - τρια πόδια. Πιάσε το υπονοούμενο, τα καλά και έμπιστα παιδιά, τα κερνάω υ στις τουαλέτες .......             Κάτι έχω να δώσω και εγώ. Λολ