Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αμήχανη στιγμή που ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Πλέον δεν νιώθουμε με αυτό. Το SSC-Covid-20 είναι που τρομάζει.
     
  2. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Μα γιατί τρομάζετε?
    Καλό είναι το SSC από όπου και αν προέρχεται. Δίνει μια γραμμή...
     
  3. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Η αμήχανη στιγμή που ενώ περιμένεις στην ουρά για το σούπερ μάρκετ, σε καλούν στο τηλέφωνο, αρχίζεις να συνομιλεις στα ιταλικά και συνειδητοποιείς σηκώνοντας το βλέμμα πως έχει μείνει ένα κενό γύρω σου σε ακτίνα 5 μέτρων...
     
     
  4. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Χαχαχαχα .. έπρεπε να βήχεις κιόλας!!! Θα σε περιμέναν απέξω με τις στολές να σε συλλάβουν και να σε πάνε στα εργαστήρια!
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Eλπίζω να δέχτηκες μεγαλοφρόνως το ότι εμπράκτως σού παραχώρησαν την θέση τους στην σειρά...
     
  6. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

       ώριμες κόλπο για να μπαίνεις πρώτη 
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    • Η αμήχανη στιγμή που δύο μέρες μετά το μακελειό στο Bataclan κάνω 24ωρο holter ρυθμού και περπατάω στο δρόμο καλωδιωμένος (και τα καλώδια φαινόντουσαν γιατί λόγω ζεστού καιρού φορούσα ελαφρά ρούχα)
    • Και η αμήχανη στιγμή χθες στο super market που ο θεούλης στραβοκατάπια με το σάλιο μου...
     
  8. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Η ελαφρώς αμήχανη στιγμή όταν εκεί που καθόμασταν,μου έδειξε ο πατέρας μου την λέξη porhub που βρήκε γραμμένη σ' έναν τίτλο άρθρου και με ρώτησε τι είναι.
    Απάντησα "τίποτα,μια σελίδα" κι είπα αμέσως μετά "α έχει ειδήσεις εδώ." κι άρχισα να διαβάζω τον παρακάτω τίτλο "ο κορονοϊός..."
    Ξεχάστηκε αυτό και μετά από κανά δυο λεπτά διαβάζει φωναχτά "οι strippers σου φέρνουν delivery στο σπίτι" και ρωτάει "ποιοι είναι οι strippers;"
    Εγώ μέσα μου : ( τι διάολο; κάνει πλάκα,δε παίζει... ). Απαντάω "αυτοί που βγάζουν τα ρούχα τους".Παύση.Κοίταζε την φράση προβληματισμένος και μετά ρώτησε "Δε μπορεί...Kαι τι λέει τότε,ότι σου φέρνουν delivery στο σπίτι;" κι εγώ "ξέρω 'γω;Σου φέρνουν τον καφέ στο σπίτι.Τι βλακείες διαβάζεις τέλος πάντων;"
    Σηκώθηκα κι έφυγα μην τυχόν ρωτήσει τίποτε άλλο ανάλογο 
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    @vussinada σιγουρα δεν σε εφερε ο πελαργος στο σπιτι?
     
  10. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

     
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Η αμήχανη στιγμή που ο γλύπτης ανακαλύπτει ότι χρησιμοποιούσε για μοντέλο το παράθυρο.
     
  12. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Η αμήχανη στιγμή που αντιλαμβανόμαστε πως η έλλειψη ανταπόκρισης σε οποιοδήποτε τομέα και σχέση είναι μεν θέμα επιλογής και διαθεσης ωστόσο στη βάση της παραμένει ανήθικη όπως και κάθε τακτικισμός, εφ' οσον καμουφλάρεται ή υπερφωτιζεται. Θλιβερό.