Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η διαδρομή μιας vanilla…

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Seduction, στις 12 Νοεμβρίου 2010.

  1. Galeone

    Galeone Regular Member

    Δεν μου αρέσει ό,τι γίνεται δημόσια, να γίνεται για τον εξευτελισμό του ενός εκ των δύο βάσει εντολών. Γιατί παραπέμπει πάλι εκεί που προανέφερα. Ούτε εγώ είπα ότι πρέπει να κατουράμε δημόσια.
     
  2. blackrose angel

    blackrose angel New Member

    loipon h istoria ayth exei graftei apo ena atomo to opoio eixa tin tyxi i tin atuxia na synanastrafw arketa mazi tou..mporw na sas pw oti ayto itan ontws to styl tou..panta apolutos..den noiazotan gia to ti 8a ginei dimosia kai to ti oxi..kanenas omws den einai upoxrewmenos na ta dex8ei..8es kai ta dexese...
     
  3. Galeone

    Galeone Regular Member

    Και είναι αληθινη ιστορια?
     
  4. blackrose angel

    blackrose angel New Member

    Ακριβώς!!!!
     
  5. vradynoos

    vradynoos New Member

    Αυτό το "θες και τα δέχεσαι" είναι η κύρια δικαιολογία κάθε γιαγιάς ή παππού, που όταν ακούσει πως ο γείτονας που έδερνε κάθε μέρα τη γυναίκα του, τελικά τη σκότωσε και στα κανάλια λέει "ήσυχο ζευγάρι. δε δώσαν ποτέ δικαιώματα"...
     
  6. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Το βρακακι μου αρεσει ... και το εχω κανει οπως και να βάζω πράγματα τυπου ντοματινια, ως εκει ειναι kinky, το βρακακι το εδωσε σε μενα οχι σε αγνωστο, αλλωστε γιατι να το χαρισω σε εναν σερβιτορο, αν δε η υ το κανει με ωραιο τροπο ειναι πολυ σεξυ, το νταηλικι σε δημοσιο χωρο το απορριπτω κατηγορηματικα,
     
    Last edited: 26 Μαϊου 2014