Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η δικιά μας ιστορία...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος perfect_number, στις 18 Μαρτίου 2007.

  1. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    Οση ωρα μου μιλουσε,ειχα φορεσει τη μασκα Νο.65 με ονομασια "ακουω με απειρη προσοχη το πονο σου και αυτα που μοιραζεσαι",αλλα το μυαλο μου ηταν στο.....
     
  2. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    θερμοσίφωνα... δε μπορούσα να θυμηθώ αν τον είχα κλείσει... γι' αυτό του λέω:
     
  3. Λοιπόν άκου τι παίζει...(σκύβει και του ψυθιρίζει στο αυτί)
    - Ετσι λες ε???
    - Άκου εμένα που σε λέω και μάλιστα σχετικά φτηνά έχω ένα θείο που θα μας κάνει τα βέρια (νταλαβέρια)... και εδώ που τα λέμε.. σε συμπαθώ ρε μπαγάσα... άσχετα αν δεν στο έχω εκφράσει άμεσα.
    - Με συγκινείς (άρχισε να βουρκώνει)
    - Κόψε τα μελό ρε μινάρα και μπες στο όχημα!
    - Φίλε μου μοναδικέ!
    - Κόφτο ρε και οδήγα λέμε!
    Μπήκαμε και οι 2 μαζί στο αμάξι και αρχίσαμε να οδηγάμε στους πέριξ δρόμους. Παντού ερημιά.. τοπίο στην ομίχλη. Ξάφνου στην άκρη του δρόμου βλέπω 3 μουνιά να χαζολογούνε περπατόντας αγκαζέ! Η Μια ήτανε τούμπανο, η μεσαία τρωγότανε και η άκρη δεξιά (όπως κοίταγα) εντελώς σάπια.
    -Έχουμε σχοινί! ρωτάω το Γιωργάκη?
    -Θα ρυμουλκήσουμε κανέναν?
    -Όχι ρε τρόμπα θα βάλουμε λίγο χρώμα στη ζωή μας... λέγε έχουμε?
    -Έχω μόνο κολλητική ταινία!
    -Κομπλέ μου κάνει, βάλε την σειρήνα στη διαπασών και πιάσε μου το 45 άρι από το ντουλαπάκι!
    -Ξέρεις Εγώ...
    -Ξέρω..έχεις φλωρέψει πολύ από την τελευταία φορά που συναντηθήκαμε!
    Εκείνη την ώρα ένιωθα ένα τρέμουλο να διαπερνά όλο μου το κορμί..σαν την αίσθηση που έχεις όταν δίνεις εξετάσεις στο Λύκειο και θες να περάσεις πάση θυσία. Αυτό θα πει να είσαι ζωντανός.
    Ο Γιωργάκης έβαλε την σειρήνα και εκείνη άρχισε να εργάζεται ουρλιάζοντας, το αυτοκίνητο σταμάτησε ήσυχα και εγώ βγήκα από τα αμάξι με το σαρανταπεντάρι στην τσέπη και την ταινία στην κωλότσεπη (με πόναγε αρκετά η πουτάνα, την άλλη μέρα είχα σημάδι στο κώλο).
    Οι γκόμενες είχαν ήδη γυρίσει τα βλέμματα προς τα εμάς έκπληκτες και τα χάχανά τους κόπηκαν αυτόματα!
    - Καλησπέρα ζουζούνες! τις χερέτησα μελιστάλαχτα
    - Κα..Καλησπέρα σας! αποκρύθηκε το μπάζο ενώ οι άλλες είχανε ένα βλέμμα εντελώς φλου αρτιστίκ.
    - Λοιπόν έχω άσχημα νέα για εσάς και καλά νέα για μένα, ποια θέλετε να ακούσετε πρώτα?
    - Δεν καταλαβαίνω? αποκρύθηκε η σάπια ξανά (και αυτό με εκνεύρησε)
    - Θα καταλάβεις σε λίγο μπάζο! (Δεν είμαι σίγουρος τι από τα 2 έκανε την χοντρή να γίνει λευκή σαν μπιζές, το νόημα της πρότασης ή η λέξη μπάζο)
    Και σαν να μην έφτανε όλη αυτή η λευκότητα του προσώπου της να σου σκάει μύτη και ένας λευκός αλογομπρίγκιψ κρατώντας ένα λευκό κινητό, ενώ από το στόμα του ξέσπρασπρου άλογόυ του ένας 7άφυλλος μπάφος κρεμότανε.
     
    Last edited: 2 Απριλίου 2007
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αναρωτηθηκα αν θα μπορουσα να βρω κι εγω εναν παρομοιο ...
     
  5. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    "Τι ακριβως?Λευκο αλογοπριγκιψ ή 7φυλλο μπαφο?" ακουσα μια φωνη να λεει απο πισω μου.
    Γυρισα και αντικρισα τον ανθρωπο που διαβασε τη σκεψη μου.Ηταν...
     
  6. L_Strike

    L_Strike Contributor

    ... ο καθρέφτης, ο παλιός καθράφτης που αγόρασα από τον παλιατζή χθές. Το είδωλό μου μου μιλούσε (ή μιλούσα εγώ στο είδωλό μου;;; ). "Τελικά αυτό το 7φυλλο παραήταν καλό" σκέφτηκα και ξεκίνησα να πάω προς την έξοδο, όμως...
     
  7. skia

    skia Contributor

    ......
    ''Πού είμαι? Ποιός είμαι?''. σκέφτηκα όταν συνήλθα.
     
  8. Dolce

    Dolce Regular Member

    ...αλλα δεν μπορουσα να διακρινω τιποτα γυρω μου. Μπορει και να ειχα πανικοβληθει αν το μυαλο μου δεν ηταν ακόμα κουρκουτι. Προς στιγμην αναρωτηθηκα αν ειχα απλώς ξεχασει να πληρωσω τη ΔΕΗ, αλλα μετα συνειδητοποιησα οτι...
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    .... εκείνος είχε κλείσει επίτηδες το φως για να μην δω πως ήταν ντυμένος .
    Μάλλον ντρεπόταν , αν και είχε αποφασίσει πως θα αποκάλυπτε τελικά το πραγματικό του εαυτό …
    Θα ανάψω μερικά κεριά μου είπε , αλλά δεν θα γελάσεις μόλις με δεις , θέλω να μου το υποσχεθείς .
    Φυσικά του απάντησα !
    Μόλις άναψε τα κεριά , είδα την καινούργια του εικόνα .
    Το σοκ μου ήταν μεγάλο !
    Φορούσε ……
     
  10. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    ..ενα latex εσωρουχο,μποτες και καουμπο'ι'κο καπελο.Στο χερι του κρατουσε ενα μαστιγιο και στο αλλο εναν δονητη.Η υποψια οτι δεν με ειχε καλεσει μονο για καφε αρχισε να με κυριευει.
    "Πρεπει να την κανω με ελαφρα,αλλα πώς?" αναρωτηθηκα.....
     
  11. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Η δικιά μας ιστορία...

    "Κε Jones,σας παρακαλω,χρειαζομαι τη βοηθεια σας.Ειμαι καλεσμενος στο σπιτι καποιου που θελει να ασελγησει εις βαρος μου με μαστιγια και δονητες.Δεν εχω αλλη επιλογη,λυπαμαι πολυ,αλλα αν δε με βοηθησετε,θα πω σε ολους το τρομερο σας μυστικο."του λεω.
    Ο Κος Jones αφησε το ακουστικο ανησυχος,αλλα ηξερε ηδη τι να κανει....
     
  12. Dolce

    Dolce Regular Member

    ...Με τρεμαμενα χερια εβγαλε απο την αλυσιδα που φορουσε στο λαιμο ενα μικρο ασημενιο κλειδακι και ξεκλειδωσε το κουτι που κρατουσε πανω απο 50 χρονια τωρα κρυμμενο κατω απ'το κρεβατι του. Βρηκε αμεσως αυτο που εψαχνε: την μαυρη καρτουλα με το τηλεφωνο και τη διευθυνση της...