Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο <<απαγορευμενη>> σκεψη σας με μια εικονα...με μια φραση..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος BadMaster, στις 13 Αυγούστου 2014.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Συμφωνώ απολύτως και καρά επαυξάνω με την παύση της κτηνωδίας στην Παλαιστίνη...Είχα ειλικρινά την τύχη στα φοιτητικά μου χρόνια να έχω φίλους και συμφοιτητές Παλαιστινίους ( με κάποιους κρατώ ακόμα επαφή ) και εκτός από διηγήσεις τρομερών φρικαλεοτήτων...Μου είχαν δείξει και φωτογραφικά ντοκουμέντα ( και είχαμε κάνει και φωτογραφική έκθεση στην σχολή μας...ως προς ανούσια αφύπνιση )...Αλλά κεφάλια ισραηλινών σκοπευτών...η οποιουδήποτε άλλου...ΠΟΤΕ...Όσο και να καταλαβαίνω...όσο και να συμμερίζομαι...Ο πόλεμος εξαγριώνει τους ανθρώπους....αλλά βία μόνο στα όρια της ανάγκης...όχι μίσος...

    Συγνώμη για το off topic...Με "έξυναν" τα δάχτυλα μου...
     
  2. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Μα δεν είναι μίσος (μιλάω για μένα τώρα) στο σκοπευτή/εκτελεστή/κτλλαλαλα, αλλά στον από πάνω.. Στον μπήξε-δείξε.. Στο φονιά τον Πέρες. Στο συμπαθέστατο μαυρούλη της Αμερικής και σε όποιον ακόμη υποστηρίζει τις πράξεις τους (π.χ. Μπάρμπαρα Στρέηζαντ που τραγουδούσε για τα γενέθλια του δολοφόνου!! Έλεος..)
    Όμως, όπως και να το κάνουμε, κάποιος κρατάει ένα όπλο, ρε Σκοτάδια, και κάποιος κρατάει πλαστικό τρενάκι ή κουτάλα ή πινέλο για να βάψει ένα σπίτι.. Δε γίνεται διαφορετικά... Ούτε και εγώ γουστάρω να το βλέπω έτσι, αλλά μας αναγκάζουν οι συνθήκες..
     
  3. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Να με πηδήξει ένας παντρεμένος την ώρα που η γυναίκα του σπάει τα τηλέφωνα και η βέρα του παγώνει τα καπούλια μου...
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ο ξάδερφος μου δεμένος και δαρμένος με τα σημάδια από το μαστίγιο, τα νύχια και τις δαγκωματιές μου παντού πάνω του... Υπέρτατο.
     
  5. aethereal

    aethereal Guest

  6. anima0

    anima0 Regular Member

    @aggelaki :
    Βρε τι θα τράβηξε ο κακομοίρης ο Jeremy Irons σ'αυτήν την ταινία.
    Πρόσεξα την πυτζαμούλα που φορούσε σε πολλές σκηνές, ούτε ένα "φούσκωμα" τπτ;;
    Εκτός αν το Χολυγουντ τον δένει στο μπουτι... χαχα
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Kοίτα σε νορμάλ συνθήκες δε καυλώνεις με ένα 13χρονο όταν είσαι τόσο χρονών άνδρας  
    Φοβερός ηθοποιός πάντως ο JI ...... Όπου κ αν έχει παίξει πάντα μου άρεσε!
     
  8. aethereal

    aethereal Guest

    "Sex scenes were the most demanding for Irons, the hours preceding them the most uneasy. "That's when I keep quiet," said his assistant. And this particular scene was more formidable than many. The camera was right there. Dominique's mother was there. He was tired. They tried it once. It didn't work. They tried it again. "I can't do this," said Irons, nearly in tears, covering his face with his hands."

    "Lying beneath him, Dominique stared at him for a long moment. Reaching up, she peeled his hands from his face. She looked into his eyes, her gaze at once forthright and tender. "Yes you can," she said."

    απο τα γυρισματα της "λολιτας"
    σχετικα με τις αποριες περι δεσιματος στο μπουτι και λοιπα....... 
    http://www.jeremy-irons.com/press/archive/13.html
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Καλα αγαπητε μου εσυ ξεπερασες και το δικο μου....βρωμικο μυαλο που επισης ονειρευεται τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ πρωταθλητη.....χαχαχαχαχ
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Mη χάνεις την ελπίδα σου, θα γίνει κι αυτό.
    Τη χρονιά που εμείς θα κατακτούμε το Τσαμπιονς Λιγκ και ο θρύλος θα πέφτει στη Γ' Εθνική,θα το πάρετε. Είμαι σίγουρος.
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    μμμμμ......σας μερσω για την καυλωτικη εικονα. Το ειχα πολυ αναγκη. Τα σεβη μου και τα φιλια μου
     
  12. gazza

    gazza Regular Member

    να παρει η βεροια το πρωταθλημα......και να μην βγει ευρωπη ο βαζελος