Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. ellianna

    ellianna Regular Member

    Καλοκαιρι 2009 στην αφρικη μεσα στο καραβι με 40 βαθμους κελσιου και ο επιθεωρητης του νηογνομωνα με μακρυμανικο να μ λεει το κορυφαιο: γιατι δεν αναβετε τον κλιματισμο?κανει κρυο.. Και εμεις να χουμε μεινει μαλακες
     
  2. Aτακάρα Ελληνίδας πιτσιρίκας οδηγού (το δίπλωμα με λάδι), η οποία προσπαθούσε επί 10 ώρες να αράξει το μικρό της αμάξι σε χώρο για άλλα 3 (χτύπησε με την όπισθεν το ένα από τα παρκαρισμένα).
    Γηραιός, ταρίφας που περιμένει πίσω από το δικό της (με ουρά οχημάτων που κορνάρει πίσω του) βγαίνει και της λέει "Άντε ρε κοπελιά τελείωνε" για να πάρει την απάντηση από το σκατότσουλο "Τον μπούλο μπάρμπα".
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Ειπώθηκε σε νήμα, όχι σε μένα, αλλά είναι από τις καλύτερες που γράφτηκαν ποτέ σε δημόσια φόρα και δη, στο συγκεκριμένο... 
    @Nomad έγραψες διαχρονικά.... 
     
  4. Sex & Vitsia

    Sex & Vitsia New Member

    Σε ταξί στην Αθήνα, μετά από συζήτηση με τον ταρίφα για σχέσεις κλπ. , πετάει και ένα... "Όσες γκόμενες έχω γαμήσει εγώ, δεν τις έχετε φάει εσείς σε κεφτεδάκια"...
     
  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Σε χυλοπιτα που εδωσα ευγενικα:
    Εγω: η θαλασσα εχει πολλα ψαρια....βουτα ξανα για ψαρεμα!
    Εκεινος: ρωτα κ τους ψαραδες....ψαρια μπορει, γοργονες ομως οχι.
     
  6. Sex & Vitsia

    Sex & Vitsia New Member

    Καλοκαίρι κοντά 2000 με την παρέα από το γυμνάσιο-λύκειο πήγαμε Βέροια, εκεί λοιπόν σε έναν πεζόδρομο έχει μείνει μια κοπέλα να 'τανε κοντά 20 με το ποδήλατο με φούιτ. Οι τότε κλαρινογραμπροί-ποζεράδες με αμάξι σταματάνε κορνάρει ο οδηγός και τις λέει -Κοπελιά; Έπαθες λάστιχο; , και γυρνάει η κοπελιά και του πετάει -Ναι. Και εσύ που είσαι τρόμπας έλα να μου το φουσκώσεις...
     
  7. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Εχει κανει ταξι ο Γιαννακης ο Σπαλιαρας, περνουσε κριση το μοντελινγκ;
     
  8. Peinas?

    Peinas? New Member

    Χαχα κλαίω!  
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Είναι κλεμμένο, αλλά είναι θεϊκή ατάκα, άμα θέλεις να τσακίσεις τον εγωϊσμό κάποιου σε επικείμενο χωρισμό.... 
    Άμα λοιπόν σου πει την δακρύβρεχτη κλισέ ατάκα ''Σου αξίζει κάτι καλύτερο!!!!'' 
    Μπορείς να του απαντήσεις με αντίστοιχο περίλυπο ύφος ''Μου αξίζει κάτι μακρύτερο!!!'' 
     
  10. Πω, πω... δεν ήξερα ότι οι ψαγμένες σαραντάρες του BDSM καταφεύγουν σε ατάκες παιδιών Γυμνασίου, όταν έρθει το πλήρωμα του χρόνου και πάρουν ΠΟΥΛΟΥΣ.
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Παρακαλώ την διαχείριση να διορθώσει την ημερομηνία γέννησης, είμαι γεννημένη το 1970...Μάλλον έχει γίνει κάποιο λάθος... 
    Ευχαριστώ... 
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    «Η Ελλάδα μου χρωστάει», είπε Βέλγος που πιάστηκε να κλέβει - Αφαιρούσε αντικείμενα από κατάστημα στα Χανιά

    «Η Ελλάδα μου χρωστάει», είπε Βέλγος που πιάστηκε να κλέβει Βέλγος τουρίστας συνελήφθη να αφαιρεί αντικείμενα από κατάστημα που βρίσκεται στο Ενετικό λιμάνι των Χανίων. Σύμφωνα με τη Νέα Τηλεόραση των Χανίων, μόλις εντοπίστηκε από αυτόπτες μάρτυρες και συνελήφθη από τους αστυνομικούς ο Βέλγος έφερε ως δικαιολογία για την αφαίρεση των μικρής αξίας αντικειμένων ότι έκλεβε γιατί η Ελλάδα του χρωστάει και επομένως έχει το δικαίωμα να παίρνει ό,τι θέλει. Ο συλληφθείς προσήχθη στον εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Χανίων.

    Πηγή: www.lifo.gr

    τι να σου κανει η λογικη, οταν το' χεις καμμενο