Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Εμπλεξες απλως με ατομο που δεν ηξερε τι ηθελε. αλλα και εσυ επρεπε να το δεις το πραγμα. ανδρας που λεει στη πρωτη βδομαδα σ'αγαπω... εεε κατι δε κολλαει...
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σωστήηηηηη
     
  3. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Άντρας που το λέει στον πρώτο μήνα;
     
  4. αναλογως τι εχετε ζησει σε αυτο τον πρωτο μηνα..... καμια φορα,μπορει και να το εννοει.
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Mετά τον χρόνο....
     
  6. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Πόσα να προλάβεις να ζήσεις σε ένα μήνα, για να πεις κάτι τέτοιο και να το εννοείς πραγματικά.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μια από τα ίδια...Η είναι κάτω από δέκα χρονών....η υπό την επήρρεια ουσιών...η θέλει να μαμήσει και ρίχνει καπνό στα μάτια...η κάποια βίδα του λάσκαρε...η έχει ανάγκη να ξεφύγει από κάπου και παραμυθιάζεται κι εκείνος...Και το ίδιο ισχύει και για γυναίκα που το λέει τόσο γρήγορα...Λες και σώνει και καλά πρέπει να "αγαπούμε" όλους και όλες με τους οποίους μπλεκόμαστε...
     
  8. Θα σου πω αν θελεις πμ οχι εδω. Αλλα το πιθανοτερο ειναι να μπερδευει τον ερωτα με την αγαπη, η να νομιζει οτι το εννοει.
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Κοίτα, συνήθως μπλέκω με μικρότερους, αλλά όχι και κάτω από 10, θα με πάνε μέσα αλυσοδεμένη και δεν θα είναι και σε φάση που θα μου αρέσει. 
     
  10. Αμα ειναι και μικροτερος δεν παιζει να το εννοει .... αντε τα φιλια μου παω στο διαβασμα
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Άλλος το εννοεί, άλλος μπερδεύεται και μπερδεύει και άλλους μετά, άλλος σηκώθηκε από το κρεβάτι με το δεξί και είπε να πει μια χαριτωμενιά να πάει καλά η μέρα. Άβυσσος... 
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, εγώ συνήθως με μεγαλύτερες και θα με πάνε μέσα για βεβήλωση πτώματος χαχα....Αλλά τελευταία το γύρισα χαχαχα. Σε κάθε περίπτωση χρόνο δεν έχει το σ "αγαπώ" αλλά σε μια εβδομάδα η σε ένα μήνα εμένα μου φαίνεται γελοίο...Μετά το "σ'αγαπώ" παρά έχει ξεφτιλιστεί...Θέλει και πράξεις για να έχει κάποιος/κάποια τα "μούτρα" μόνο για να το εκφωνήσει...Αν η αγάπη υπάρχει στ' αλήθεια θέλει μεγάλα καρύδια και για αυτό δεν είναι για όλους...αλλά αν μιλάμε για "αγάπες". ΟΚ, μπορεί κάποιος να το πει και σε ένα λεπτό...έτσι κι αλλιώς μαλθακίες λέει. Αλλά στο τέλος μαλθάκας δεν είναι εκείνος που το λέει, αλλά εκείνος που θέλει να το πιστέψει  
     
    Last edited: 29 Ιουνίου 2014