Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. LordAini

    LordAini Regular Member

    Πρώτη φορά, με την πρώτη μου κοπέλα. Πάνω στο κατα τα άλλα εντελώς vanilla sex, ένα μοναδικό και αδύναμο χαστούκι στα καπούλια. Με κοιτάει έντρομη και μου λέει:
    "Τι κάνεις εκεί? Ανώμαλος είσαι?"
    ...
     
  2. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    Μετα απο μια τεραστια συζητηση που οτι και να ειχα να πω ο αλλος ειχε ενα καλυτερο επιχειρημα να μου πει και ρωταω...

    "Μα γιατι μου περνεις ολα τα επιχειρηματα; Σε λιγο δεν θα εχω πια τι να πω"

    απαντηση

    "Μα γιατι δεν θελω να εχεις επιχειρηματα"

    Τι απαντας; Τιποτα μαλλον....
     
    Last edited: 15 Μαρτίου 2009
  3. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    ειμαι το αγριο ζωο και εισαι η λεια μου.αφησα αφωνη καπια σκλαβα μου, λεγοντας της αυτα τα λογια.διοτι ειμαι κρυφος αφεντης. υστερογραφο hi miss lola baby
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "Μα πως γίνεται να αντέχουν να βλέπουν αυτό το προσωπάκι να κλαίει?"

    Τελικά εκείνος άντεξε..χεχεχε 
     
  5. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Η πιο αποστομωτική ατάκα (που σας έχουν πει ποτέ)

    !!!!  
     
  6. ήμουν ερωτευμένος με μια στο σχολείο για πολλά χρόνια ,
    καθώς γυρνούσαμε μαζί στο σπίτι (μέναμε δίπλα) είχαμε κουβέντα για σχέσεις και τέτοια ,
    την ρώτησα αν της άρεσε κανένας απ την τάξη. Μου απάντησε θετικά
    Άρχισα να της λέω ονόματα ...μέχρι που δεν είχε μείνει κανένας άλλος, μονο εγώ ! 

    χαμογέλασα ασυναίσθητα και γυρνάει και μου λέει " ΜΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ...." 

    τελικά όντως είχα ξεχάσει έναν.... 
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Πίκρα 
     
  8. Storm

    Storm Regular Member

    Σεπτέμβριος, βράδυ σε μπαρ με τον αδελφικό μου φίλο. Την προηγούμενη μέρα έχω μάθει ότι ο έρωτας της ζωής μου παντρεύεται άλλη, και ο μόνος που μπορεί να με στηρίξει είναι αυτός ο άγιος άνθρωπος που με ανέχεται τόσα χρόνια!
    Εγώ αρκετά πιωμένη και έτοιμη να κλάψω -για την ακρίβεια κρατιέμαι με δυσκολία- αρχίζω και μονολογώ:
    "Εντάξει, είναι πιο ψηλή από μένα... Και πιο ωραία από μένα είναι... Αλλά δεν έχει σημασία!
    ΜΑ ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!;;;" (ακολουθεί λυγμός)
    "Το Μήτσο, αλλά δεν έχει σημασία!"

    Τι να πεις!
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "- μαστίγο θες εσύ.."
    από vanilla "φίλο"


    εγώ?αποκλείεται..
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Εγώ στη θέση σου θα της απαντούσα: Αχμμμ... παρανόησες. Κατάλαβα απλά ποιός μαλάκας σου αρέσει και προσπάθησα να συγκρατήσω τα γέλια μου για να μη σε προσβάλλω  

    Συνεπώς: αποστομωτική ατάκα vs petran78: 0 - 1  
     
  11. αυτά θυμήθηκα μετα να τα πω ....αφου είχε ανοίξει πλέον για τα καλά το στόμα μου ..
     
  12. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Πάνω σε ένα πειραματισμό στα νιάτα μου , βρίσκομαι στο κρεβάτι με την κολλητή μου και έναν τύπο, που δε μας γνώριζε και καλά, όταν έφτασε η ώρα του τσιγάρου μας ρώτα, κορίτσια αυτό είναι το στυλ σας? Έπεσε πολύ γέλιο…