Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 28 Αυγούστου 2009.

  1. aria

    aria Regular Member

    Απάντηση: Re: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Μα είδες αμέσως να του χαλάσω την εικόνα    
     
  2. Emiris

    Emiris Regular Member

    Ναι να μη μου το ξανακάνετε αυτό, ακούω τα αχαρακτήριστα από τόσα μέλη εδώ μέσα, αν και οι υποτακτικές αρχίσουν να μου τα λένε μπερδεμένα θα κάνω πραξικόπημα νομίζω.

    Και τότε θα βγει νόμος για το πώς ακριβώς πρέπει να γίνεται το σεξ. Αμ πως!
     
  3. zyliet

    zyliet Regular Member

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...



    ...είπαμε είναι αστείο και συγκινητικό ταυτοχρόνως,ίσως για αυτό σε μπέρδεψε. Όχι πες ...
    πόσο συχνά σου τυχαίνει να βήξεις και να φτερνιστείς ταυτόχρονα;  Ε κάπως έτσι δες το...

    (εντάξει εμένα το παραπάνω μου τυχαίνει συχνά ,αλλά μη ξεχνάς πως δεν είμαι ένα απλό κορίτσι, είμαι μαγισσονεραϊδοκόριτσο)! 

    κατά τ'άλλα χαίρομαι που σε έκανα και γέλασες , έστω και καθυστερημένα... 
     
  4. Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Πολύ γλυκό κ έξυπνο κείμενο!Όντως παλαιότερα γραφότανε περισσότερα διαμάντια-κείμενα.
     
  5. Sirbaid

    Sirbaid Regular Member

    Όντος ωραίο... το νήμα...

    ....τωρα το πόσο γλυκιες είναι.. εξαρτάται από πολλααααα... που συνεχεια τα συζητάμε. Παντως δεν θα διαφωνήσω... αρκει να κυκλοφορούν πολλοί κλωνοι αυτών των χαρακτηριστικών... Σωστά?