Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Θέλω να μπορώ να παίρνω στο τηλέφωνο τον @Tenebra_Silente από το Βερολίνο και να του σπάω τα νεύρα!!! Χιχιχι...
    Θέλω όταν επιστρέψω να προλάβω να πάω στον οντά του @peleas, πριν με πνίξει ο Σκοταδιας μου!!
    Άσυλο ζητάω αγαπητέ @peleas...
    (Συγγνώμη για το νήμα.....)
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    ΘΕΛΩ... να έχετε όλοι ένα υπέροχο 2016, ένκαυλο, γεμάτο ευκαιρίες και εμπειρίες, δυσκολίες που να μπορείτε να ξεπεράσετε και χάρες που να μην μπορέσετε ποτέ να ξεχάσετε!!!
    Να το ζήσετε, να το γευτείτε, να το μυρίσετε, να το ακουμπήσετε, να πάτε έστω ένα βήμα πιο πέρα, προς τα εκεί που θέλετε!!
    Καλή Χρονιά!!!      
     
  3. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    ένκαυλο ή έγκαυλο?...  
     
  4. Όπως καταλαβαίνεις αγαπητή μου δε μπορώ να σου αρνηθώ τη χορήγηση πολιτικού ασύλου.
    Μην ανησυχείς, μαζί μου θα είσαι ασφαλής. Αν αμφιβάλλεις, ρώτα το φίλο μου τον Οτσαλάν...χα χα χα χα
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Θελω να σταματησετε τη γη να κατεβω!
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Περιποίηση  
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Περιποιηση τυπου μαλλια,νυχια κ.τ.λ. ή εννοεις κατι αλλο;;;
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Θέλω ένα μασάζ οπωσδήποτε......
     
  10. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Θελω...να σταματησει ο πυρετος    
     
  11. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    @margarita_nikolayevna Καλη Χρονια και σε σενα!!!Μεσα απο την καρδια μου εχεις την ανταποδωση των ευχων...   
     
    Last edited: 3 Ιανουαρίου 2016
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Θελω μια αγκαλια απο τον φιλο μου @moxito