Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Πρώτο τραπέζι στην πισίνα σου και τα ξεχνάμε όλα....χοχοχο
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Όταν διακόπτεις το διαιθυλαμίδιο του λυσεργικού οξέος αυτά παθαίνεις (aka LSD)  
     
  3. brenda

    brenda FU very much


    Θα χαιρόμασταν όλοι νομίζω, μ΄εσάς στην τιμητική θέση @peleas, λόγω σοφίας... 
    Οι λοιποί πτωχοί Νομπελίστες θα φάνε την σκόνη σας... 
     
  4. Αγαπητέ @guruni , μου ξύπνησες μνήμες από το καυλόγκαζο παρελθόν μου, όταν στρόφαρα στα Μέγαρα με πειραμγένο s3...

     
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Πάνω που είχα σκοπό να σου προσφέρω πισίνα με γλυκό νερό πυκνότητας 1.003 kg/m^3.... Tώρα για τη κακιούλα σου φάε το θαλσσινό νερό στη μάπα....
     
  6. Καλύτερα, κι εγώ θα φάω τα γκομενάκια.
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Που πάτε ρε με τους κουβάδες....

     
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Είπα εγώ κακιούλα? Πότε? Δεν το κατάλαβα....Σχωρνάτε με...Σέλωωωωωωω το γλυκό αυτό νερό (είναι κι αλαφρύ?) Σας πλιζώ ανελέητα....... 
     
  9. Ασε μας ωρέ @seduced mind , από πότε φτιάχνουν οι εγγλέζοι αυτοκίνητα...
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Από τότε που καταφέρανε να κάνουνε πιο γρήγορα τη διαδρομή Λονδίνο-Παρίσι από το τρένο....
     
  11. brenda

    brenda FU very much

     
    Δίπλα στην πισίνα ΜΟΥ, μόνο αυτά τα δύο κουκλιά θα έχουν θέση, ως μέρος του ντεκόρ... 
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Είπες είπες να φάνε σκόνη οι νομπελίστες και τέτοια... Και εγώ μελλοντικός νομπελίστας είμαι