Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Θέλω να μάθω τι είναι "τσαπαρί" , που θέλει εκείνος να μάθω!!!
     
  2. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Θέλω να του ζητήσεις ευγενικά και με σπονδή να σου δώσει απ' αΦτά που παίρνει, να μου δώσεις κι εμένα. Δεν θέλω να τα μάθω, να τα πάρω θέλω  
     
  3. open_mind

    open_mind Regular Member

    @Tenebra_Silente είμαι κακή συναναστροφή... δεν το κατάλαβες;;;;    
    Ξέρω το κατάλληλο σημείο για να σου χτίσει η @Ana Steel το ναό σου..... Κάπου στην Παναγία.., κοντά σε μια καφετέρια.... χαχαχαχα
    Παντού θα σε πάω γιαβρί μου!!!!!

    Τρόπος ψαρέματος είναι @Ana Steel.. Εεεεε μαααα
    Όμως ούτε εγώ το έχω με το ψάρεμα... Έχω όμως άτομα να της μάθουν, οπότε το 'χουμε!!!!!    
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θέλω να τραβήξει κάποιος/α την πρίζα στην @Ana Steel. Γιατί μάλλον τόσο καιρό είναι με κάποιον άλλο και δεν το έχει ακόμη καταλάβει.
    Αφού η περιγραφή που μου κάνει, είναι τόσο πραγματική, όσο κι ένα χάρτινο δίευρο. Θέλω να σταματήσει να μου κλέβει και τα παραισθησιογόνα μανιτάρια χαχα.

    Κλείνοντας, ήθελα η δασκάλα @open_mind ή οποιοσδήποτε άλλος θα είχε σχέση με ψάρεμα, να μάθει στην @Ana Steel τι είναι το τσαπαρί και το ψιλοέκανε.
    Γιατί μετά θέλω να μάθει και didgeridoo για να με νανουρίζει. Αν και δεν θέλω το νανούρισμα της, να με κάνει να πέσω στα μάτια της.
    Επίσης θέλω να δώσει μια χούφτα απ' τα χαλασμένα που μου τζούρνεψε στον @CaptainAfrican. Γιατί παρά έγινε μοναχοφάο.    
    Ως προς τον ναό, @open_mind τον θέλω κάπου στο φιδονήσι με άπειρα φωτάκια, disco ball και ζεστούς λουκουμάδες από κοντινό χωριό στην παραλία.       
     
    Last edited: 22 Φεβρουαρίου 2016
  5. open_mind

    open_mind Regular Member

    Ωραίο το Φιδονήσι @Tenebra_Silente αλλά φοβάμαι πως θα μεταφέρει τα υλικά κολυμπώντας....
    Πόσους λουκουμάδες να ταΐσω την @Ana Steel μέχρι να την συνεφέρω από τα πήγαινε-έλα;;;;;
    Ενώ Παναγία, ανέβα-κατέβα στο πλακόστρωτο με τις γόβες.... θα ξαποσταίνει στις ταβέρνες.... χαχαχαχα      
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μα εγώ δεν θέλω να ξαποσταίνει αγαπητή @open_mind ( μην ξεχνάς να βάζεις στις φράσεις το "Θέλω", αλλιώς βγαίνουμε off topic χαχαχα ).
    Θέλω επίσης, να την στουμπώσεις στους λουκουμάδες. Γιατί θέλω να έχω άλλη μια δικαιολογία, για να την κουτουλάω αλύπητα.
    Άσε που θέλω να της πάρω κι ένα ζευγάρι 17ποντες και να πάει κολυμπώντας στο Φιδονήσι, για να μου χτίσει τον ναό που θέλω.
    Θα της γυμνάσει ακόμη περισσότερο τα πόδια. Γιατί να τις φορέσει και να περπατάει σαν την πάπια που την σοδόμισε ιπποπόταμος, δεν θέλω να το δω...        
     
  7. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @open mind ,
    Θα συμφωνήσω μαζί σου για την Παναγία. Μπορώ να ξαποστάσω και στο Ιμαρετ... Άσε που δεν ξέρω που πέφτει το Φιδονησι... Και δεν μου ακούγεται και εύκολη η πρόσβαση του. Καλύτερα ψηλοτάκουνη γόβα και πλακόστρωτο!!
    @CaptainAfrican,
    Δεν καταλαβαίνω τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα κλέψω κάτι από εκείνον για να στο δώσω; Όταν μπορώ να το πάρω εγώ!!!    
    @Tenebra_Silente ,
    Ξέρω ότι με το ψάρεμα δεν το έχω...
    Και δεν λειτουργώ με ρεύμα αλλά φορτίζω από γεννήτρια. (τις ώρες που δεν με βλέπεις)
    Επίσης είμαι από νησί και ξέρω μπάνιο... Δεν θα δυσκολευτω να πάω στο νησάκι. Άσε που μου αρέσουν τα φίδια!!!
    Δεν θέλω να φάω λουκουμάδες!!
    Μην γίνω 100 κιλά και με βρουν και τα task με διατροφή και γυμναστική...
    Θεέ μου, τι άλλο θα γράψω για να παραμείνω on topic!!!
     
  8. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Θέλω να μπορείς να διαβάζεις προσεκτικά τι γράφω   Δεν είπα να τσουρνέψεις, είπα να ζητήσεις με σπονδή (κοινώς, γονυπετής και παρακαλούσα).
    Κι επίσης θέλω να μην είσαι τόσο μονοφαγού κι εφόσον έχεις δύο χιτώνας (aka ληγμένα του @Tenebra_Silente ) να μου δώσεις τον ένα (κουβά)  
     
  9. open_mind

    open_mind Regular Member

    Πριν λίγο αυτό σκεφτόμουν... πρέπει να βάζω "Θέλω..."
    Μα αγαπητέ μου..... Και οι στάσεις, δικαιολογία για κουτούλημα μπορούν να χρησιμοποιηθούν ανετότατα..... Κανένα πρόβλημα!    
    17ποντες;;;; Άντε στην αμμουδιά, κουτσά στραβά, παλεύεται.... Στα βράχια απέναντι, τι θα κάνει η @Ana Steel μπορείς να μου πεις...;;;;

    Θέλω να σε συγχαρώ @Ana Steel για τα χιλιόμετρα που φαντάζομαι πως έχεις ρίξει πάνω, σε τουλάχιστον 12ποντες γόβες....
    Και για το κορμί που αναπόφευκτα θ' αποκτήσεις με τόσο κολύμπι.....
     
  10. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @CaptainAfrican ,
    Είμαι μοναχοπαίδι... You know??
    Και μάλιστα κλασσικό μοναχοπαίδι!!
    Ότι είναι δικό του δεν δίνεται... Τέρμα!!
    @open mind ,
    Βράχια, αμμουδιά, πλακόστρωτα και ψηλοτάκουνα!!
    Σε νησί που τα έχει όλα αυτά μεγάλωσα... Μην το ξεχνάμε αυτό!!
    Θέλω να δουλέψω και δεν με αφήνουν!!!
    Και έχουμε κάνει και κουβάρι το νήμα...
     
  11. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Θελω να ξεμπερδεψω το νημα επειδη η @Ana Steel λεει οτι εχει γινει κουβαρι..
     
  12. Dapom

    Dapom Contributor

    Θέλω πολλά...