Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    Θελω διακοπες στη Καραιβικη με τη Blake Lively
     
  2.  

    xaxaxaxaxa
     
  3. brenda

    brenda FU very much

       
    κακόθ νέοθ πρωτάρηθ....       
     
    Last edited: 8 Μαρτίου 2015
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Θέλω μία μέση κατάσταση στη ζωή μου. Ούτε τα πάντα ούτε τίποτα... Θέλω την ισορροπία...
     
  5. tilemaxos

    tilemaxos Regular Member

    να ζεις την καθε μερα την καθε στιγμη..οπως πραγματικα θες εσυ... χωρις εσωτερικες αναζητησεις..αυτη ειναι η γνωμη μου!
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αν ερχοταν ενα τζινη και διαβαζε το νημα θα ελεγε κοιτα πως αλλαξε ο κοσμος.ολοι ευχονται για τους αλλους.τη ανιδιοτελης κοσμος.παλια ζητουσαν πλουτη δοξα και εξουσια 
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    γουρουνομυγα 
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θελω να μην κρινουν τις επιλογες μου και να ειμαι υποχρεωμενη να δωσω κιολας εξηγησεις απο πανω 
     
  9. ειμαι ειμαι αλλα οχι πολυ......    
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Θέλω όταν δίνω μια ευκαιρία σε κάποιον να την αρπάζει από τα μαλλιά και να της αλλάζει τα φώτα...
    όχι να την χάνει από αμέλεια/αδιαφορία/χλιαρότητα κλπ.
    να μην μου έρχεται μετά κλαψομουνιάζοντας και απαιτώντας δεύτερες ευκαιρίες .
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κάτι ανάμεσα σε ''μισώ τους ανθρώπους'' και ''θέλω να γνωρίσω νέο κόσμο'' .
     
  12. Δε θέλω να μιλάμε γι αυτά που δε ζήσαμε.
    Θέλω να ζήσουμε αυτά για τα οποία δε μιλάμε.