Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Θέλω να σταματήσω να πετάω μαλακίες.... να είμαι ετοιμόλογη αλλά με ορθό λόγο....(και σκέψη)
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Και οι μαλακιες εχουν τη χαρη τους  
     
  3. Ioannhs

    Ioannhs New Member

    Αυτο που μπορει καποιος να θεωρει μαλακια,για καποιον αλλον μπορει να ειναι κατι ιδιοφυες..ειναι σχετικο...τωρα αν θες να εκπαιδευσεις τον εγκεφαλο σου στην γλωσσα την σκεψη και την ταχυτητα,ειναι κατι που μονο η μελετη της ιστοριας μπορει να σε βοηθησει,..και η ελληνικη ειναι η ομορφοτερη κ η αρχαιοτερη ιστορια του κοσμου..ξεκινα με αυτην...
     
  4. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Θελω να τσουγκρισω αυγουλακι με τη @Ice and fire και να της ρημαξω το κωλαρακι..... 
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member


    Τι μου κανατε σημερα.....εχω να σκεφτω τοσα, εχω να σκεφτω και αυτο τωρα....
    Ειμαι straight (?)  
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Να δω τον Μαρινάκη με χειροπέδες στα χέρια να περνάει την είσοδο των Κορυδάλλιων νήσων....
     
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Χαχαχαχαχα εγω ειμαι!
    Αλλα λογω των ημερων..... Θα τη πληρωσει το κωλαρακι...εεε....χμμμ....(του αυγου)χαχα
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Παρόμοιες απορίες έχουμε κοπελιά..... 
     
  9. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τύχη το αυγό...  
     
  10. Nomad

    Nomad Keyser Sose

     

    για να τελειώνει το παραμύθι και μετά με την ησυχία μου να αγοράσω ότι θέλω, οπως άπειρα σοκολατένια λαγουδάκια.
     
  11. brenda

    brenda FU very much