Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αφού το ξέρεις ποσο το γουσταρω!!  


    Θέλω μασάζ στα πόδια μου!!!
     
  2. MasternSlave

    MasternSlave The Leveller

    Θέλω όλα αυτά που δεν θέλει και δεν θέλω όλα αυτά που θέλει...
     
  3. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Θελω ειλικρινεις ανθρωπους στη ζωη μου που να ξερουν να εκτιμουν.. Οχι αλλα πισωπλατα μαχαιρωματα και φθηνα ατομα-φιδια που το μονο που κανουν ειναι να κοιτανε τον κωλο τους και να δαγκωνουν το χερι που τα βοηθαει και τα στηριζει..
     
  4. αυτοπραγμάτωση
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Θέλω η Ελλάδα στα επόμενα 5 χρόνια να πρωτοτυπήσει. Να έχει μηδαμινούς πόρους για εξοπλιστικά προγράμματα και να αποτελέσει τη πυξίδα ρίχνοντας όσο το δυνατόν περισσότερους πόρους μπορεί στην έρευνα. Να δωθεί η δυνατότητα σε όλα αυτά τα δυνατά μυαλά που διαθέτει η χώρα, να εργαστούν ομαδικά και να παρουσιάσουν μια μελέτη η οποία θα προκαλέσει έκρηξη ευτυχίας στο σύμπαν. Να είμαστε σε θέση να παρουσιάσουμε μία μελέτη που θα αντιμετωπίζει ριζικά τη νόσο Αλτσχάιμερ, τον καρκίνο ή να καταφέρουμε να ξεπεράσουμε σε ταχύτητα τις μεταλλάξεις του HIV και να τον αντιμετωπίσουμε ριζικά μια για πάντα.... Αυτό θέλω!
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ναι αλλά αυτό δε το θελουν οι φαρμακευτικές που θησαυριζουν εις βαρος των ασθενών που πολλές φορές η ίδια εταιρία που βγάζει την θεραπεία δημιουργεί και την ασθένεια..
     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  9. brenda

    brenda FU very much

    θέλω εσένα, θέλω εμάς, θέλω να με θέλεις όσο σε θέλω κι ακόμη περισσότερο....
     
  10. Kristin cross

    Kristin cross New Member

    Θέλω τα θέλω μου.
     
  11. nikos_xrysa

    nikos_xrysa stay away

    θέλω να τη βλέπω να γελάει.
     
  12. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    ....αυτό