Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 9 Νοεμβρίου 2014.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Πες τα.
     
  2. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Τα λεω...δεν γινονται ομως!
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Δυστυχώς
     
  4. brenda

    brenda FU very much


    Τι πες τα, κορίτσι μου? Άμα μπορούσε να πραγματοποιηθεί η ευχή της φίλης μας εσύ θα ήσουν, πόσων ετών? 9? 10? 
    Εγώ επουδενί δεν θα ήθελα να γυρίσω σε κείνη την ηλικία.  
    Νόου, νιετ, νάιν, νον... 
    Στο 2003 πάλι, δεν με βολεύει, άμα παίζουμε την μηχανή του χρόνου, θα ήθελα να γυρίσει στο 1999, να αποφύγω κάποιες μεγαλειώδεις μαλακίες... 
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ναι βέβαια γιατί τι έχει η ηλικία αυτή.
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Κούραση, σχολείο, προεφηβεία, πρώτοι έρωτες ξανά μανά και φτου κι απ΄την αρχή, να βρεις τα πατήματά σου στον κόσμο.... 
    Επιμένω, κάπου μεταξύ 20 και 30 είναι οκ, αποδεκτό για μένα, πιο πίσω δεν πάω, τα βαριέμαι όλα, επίσης, αν πάει κανείς τόσο πίσω, σίγουρα δεν θα μείνει πια ο ίδιος άνθρωπος, κάτι που μεταξύ μας, δεν είμαι σίγουρη ότι θα το ήθελα... 
    Ας παλεύουμε με τα lesser evils, το προτιμώ... 
     
  7. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Θέλω κάποιος να πάει να μου φέρει έναν καπνο γιατί πονάωωω! Γρρρρ
     
  8. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Θέλω...να ΖΗΣΩ!...
     
  9. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    "ΖΟΥΜΕ" η απλα "ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ" 
     
  10. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    το μεγαλύτερο μέρος της ζωής μας, υπάρχουμε...πολύ λίγο ζούμε...
     
  11. libra

    libra Regular Member

    θελω να μάθω αυτό το στριφογυριστο το κιτρινο, όταν θελετε ν απαντήσετε σε κάποιον, πως το κάνετε?
     
  12. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Θεωρητικα,αυτο που κανουμε ολοι οταν δεν ειμαστε πεθαμενοι ειναι να ΖΟΥΜΕ ομως,το νοημα του ρηματος αυτου διαφερει τοσο πολυ απο ανθρωπο σε ανθρωπο που μπορει να καταντησει να σημαινει πως απλα ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ.Ο ανθρωπος που με μοναδικη κινητηρια δυναμη ειναι να πηγαινει στη δουλεια,να πληρωνει λογαριασμους και να βλεπει,τη μια μερα μετα την αλλη,τις ημερες να περνουν,επιπλεει στα νερα της υπαρξης,δεν καταδυεται ομως στα βαθυ της ζωης...