Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θάθελα.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Τhe Enchanter, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    όχι εγώ είμαι κολημένος με το Jim Beam  

    αμαρέτο με λεμόνι μία καλή λύση  
     
  2. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Αν δεν αποδειχτει καλο painkiller εσυ θα φταις παντως  
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    μακάρι να μπορούσα να φταίω για περίσσοτερα μπας και ικανοποιήσω το μαζοχισμό μου  

    για painkiller εγω χρησημοποιώ πόνο επίσης ,κάνα hairpulling είναι must για εμένα..!
     
  4. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    θα το'χω στα υποψιν μου φαινεται...
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αυτο ξαναπεστο και φασκελωσε με, μου αξιζει!! 
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    γαμωτο ποιο ειναι το πληκτρο για φασκελωμα???? 
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χμ! Τα εφοδια, για να σκεφτουμε.......ζει σε ενα ρετιρε που ειναι δικο μου, σε ενα σπιτι με πληρη οικιακο και οπτικοακουστικο εξοπλισμο, καθεται με τις μερες, ναι καλα το διαβασες με τις μερες μπροστα στον υπολογιστη, ΔΕΝ αισθανεται τιποτα για εμενα, ΔΕΝ αισθανομαι τιποτε για αυτον περα απο αηδια και σιχαμαρα κατι που ασφαλως το ξερει, ειναι vanilla, ξερει το στατους μου αλλωστε του το ειπα απο την αρχη, εχω την ζωη μου, εχει να με αγγιξει απο την εναρξη των ολυμπιακων του Σιδνευ το 2000!!!!!!!!!!!!!!!!και δεν υπερβαλω αφου το "καναμε" βλεποντας την τελετη εναρξης, αυτος το μοναδικο ενδιαφερον που εχει στην ζωη ειναι το pc και το playstation 3 που επισης υπαρχουν στο σπιτι, ΑΡΑ γιατι να φυγει???????
    ΑΡΑ ενα φασκελλο please ριχτο μου διοτι ΤΟ ΑΞΙΖΩ!!!!!!
    Πολλοι ισως αναρωτιουντε "μα γιατι δεν τον στελνεις?"
    Καθε μερα το κανω, καθε μερα το παλευω, υπηρξε πολυ φιλικο μου ατομο switch απο εδω μεσα που μου ειπε, "ρε Μιρελλα τιποτα τυπους του υποκοσμου δεν ξερεις να ερθουν να τον πεταξουν εξω με την βια?".
    Ευτυχως η δυστυχως, ΔΕΝ ειχα ποτε επαφες με τον υποκοσμο αλλα και να ειχα ΔΕΝ θα το εκανα, φανταζεσαι ενα τετοιο σκηνικο μεσα στο σπιτι μου?
    Αλλα μην νομιζεις καταστρωνω τα καταχθονια σχεδια μου και εγω και εχω αρχισει να τον ξεφορτωνομαι αργα-αργα.
    Πως????????
    Φροντιζοντας να του δωσω ολα τα ερεθισματα ωστε να βρει αλλο κοροιδο οπως ειπε πολυ σωστα ο Kits.
    Και πιστεψε με θα τα καταφερω!
    Ηδη κατι αλλο "παιζει" στην ζωη του η τουλαχιστον αρχιζει να "παιζει". 
    Περα ομως απο ολα αυτα, ολες αυτες οι συνεχεις εντασεις και στεναχωριες (καθε μερα τρομεροι καβγαδες) εχουν αρχισει να κλονιζουν την υγεια μου.
    Ποναλακια στο στηθος, ενδειξης μαρμαριγης (το λεγομενο φτερουγισμα των κολπων της καρδιας), δειχνουν πως η καρδια μου εχει αρχισει και κουραζεται και πως οι αντοχες μου εχουν λιγοστεψει.
    Εχω περασει πολλα στην ζωη μου και ας ειμαι 34 χρονων. Ποσο θα αντεξω ακομη?????
    Αλλα θα το παλεψω μεχρι τελους. ΔΕΝ προκειτε να καταθεσω τα οπλα!!
     
    Last edited: 13 Δεκεμβρίου 2007
  8. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Μιρελλα υπομονη κ κουραγιο κ απο την στιγμη που εκεινος δεν προσφερει κ τιποτα στον χωρο σου κ δεν αναφερομαι μονο στην ευχαριστη παρουσια αλλα γενικως στο να συμβαλει κ να μην τα εχεις εσυ ολα στην πλατη σου, αν ειχε εστω κ λιγη αξιοπρεπεια επρεπε να φυγει απο μονος του, αντιθετα εκμεταλλευεται το γεγονος πως δεν σου παει η καρδια να τον πεταξεις στον δρομο (ειλικρινα πιστευω πως δεν του αξιζει ελεος)... μακαρι να φυγει απο την ζωη σου το συντομοτερο να ηρεμισεις....
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Θαθελα ..... χμμμμμ ....
    μια γυναικα που να κρυβει μεσα της ενα ηφαιστειο και εναν παραδεισο για να κολυμπαω στην λαβα της ......

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. adistaktos

    adistaktos Guest

    να ηταν παντα διπλα μου
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    να ειναι πραγματικα καλο και γεναιοδωρο (απο οικονομικης αποψης) το πακετο (που αναμενεται) του Zodiac Pro Man 15 με την Evindrude E-TEC των 150Hp ....


    αααχ ... ο ερωτας μου .... :
    http://www.semirrigidasonline.com/recurso.php?ns=prova&id=13

    και :

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    500.000 Ευρω αλλα που'ντα?!