Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος kati, στις 10 Μαρτίου 2012.

  1. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    Ok, έλαβα την απαντηση  
    Τα "εξόφθαλμα πράγματα και εξόφθαλμες καταστάσεις" με αλλα λογια τα αυτονόητα ειναι με το μερος σου ως εξ αποκαλυψεως αληθεια δηλαδη αλλη γνώμη δεν μπορει να υπαρχει κι αν υπάρχει "εχει την κατίσχυση ως αυτοσκοπο"
    Αναρωτιέμαι περι ποιου η συζητηση απο εκει και περα και κατα ποιο τροπο μπορεις να κανεις "καλοπιστη" συζητηση;

    Alexkat θεωρω οτι αυτο που ήθελα να δείξω στην προκειμένη το έδειξα η μαλλον το εδειξες  

    ΥΓ tender lilly τα βλέπεις; Επειδη μίλησες περι σεβασμου στις γνωμες των αλλων. Ολα αυτα τα ποστ ειναι ενα καλο παραδειγμα παρελκυστικης τακτικης του τυπου "λεω πραγματα ως δεδομενα και δημιουργω εντυπωσεις". θεωρω πως οποιος τα διαβασει θα το δει αυτο και γι αυτο ελπιζω οτι δεν θα μπεις να σβησεις τα παντα
     
    Last edited: 20 Μαρτίου 2012
  2. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;



    Tα εξόφθαλμα πράγματα και οι εξόφθαλμες καταστάσεις Κορνήλιε είναι κοινώς αποδεκτά.
    Άν εσύ κατάλαβες ότι αυτά αποτελούν "αυτονόητα με το μέρος μου ως εξ αποκαλύψεως" κατάλαβες λάθος.
    Αναρωτιέμαι και εγώ άν έχει νόημα κάθε περαιτέρω συζήτηση.
    Το τι έγραψες φαίνεται και δεν προσπάθησα στην προκειμένη να δείξω κάτι.Το έχεις δείξει από μόνος σου
    εδώ και καιρό.Δεν χρειάζεται να μπω εγώ σε κόπο. 

    Υ/Γ: Σου συνιστώ και πάλι να διαβάζεις tender lilly.  
     
  3. illusion

    illusion Regular Member

    Re: Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    Ακριβώς!!
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    Οι απόρρητοι φάκελοι του grbdsmcommunity ανοίγουν. Ο άνθρωπος/πράκτωρ/ήρως με τα χίλια πρόσωπα αποκαλύπτεται:




     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    Εγώ πάντως λέω να ψηφίσω το πουλί μου... λιγότερες μαλακίες από το μέσο πολιτικό έχει κάνει....


    Ανδρ(ε)ας

    ΥΓ για να απαντήσω στο ρεπ: Ναι... αλλά οι συν-υποψήφιοι είναι λίγο... αρχίδια!  
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2012
  6. evallila

    evallila New Member

    Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    Ναι τον κάνει εντελώς παράφρονα. Φύγε όσο προλαβαίνεις. Θα σε πάει και σε ομιλία των πολιτικών αρχηγών για να δοκιμάσει τα όριά σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. redrum

    redrum New Member

    Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    να σ αναγκασει καποιος να ψηφισεις... οτιδηποτε..
    ειναι λογος να παρατησεις οχι μονο το bdsm.. το σεξ γενικοτερα!! ουτε φιλι στο στομα πλεον, με χειραψια θα τελειωνεις...

    ακου να πας να ψηφισεις, καλα σε τι σοι ανωμαλο σαιτ μπηκα....
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;



    [ame="http://[/ame]


    Kαι ο τρομερός ντετέκιβ   που τον αποκάλυψε ....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Master_nightmare

    Master_nightmare New Member

    Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    Άντε να ψηφίσει ο ίδιος πασοκ/νδ τρώγεται(αν και πολύ δύσκολα το ποιο πιθανό να κάτσει στο λαιμό) αλλά να πει και σε άλλον/η έστω και σε υ να το κάνει με ποια λογική.
    Αλλά αν το κάνει ο Κ ο/η υ πρέπει να το κάνει(αν και διαφωνώ να ψηφίσει πασοκ/νδ)
     
  10. angel42

    angel42 Regular Member

    Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    ...Τον κάνει βανίλα... 
     
  11. maybe

    maybe New Member

    Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    "Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;"

    Ναι.
     
  12. Confused

    Confused Regular Member

    Απάντηση: Θέλει να ψηφίσω κι εγώ Πασόκ/ΝΔ.. Τον κάνει αυτό λιγότερο εχέφρονα;

    Τελικά μήπως ο δικός σου δεν είναι και τόσο Κ ??
    Τόσο καιρό που μας τη φοράνε θέλουμε, δε θέλουμε μυαλό δεν έβαλε?
    Εκτός και του κρυφοαρέσει