Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέλω ν’ αφήσω τα βυζιά Μου να πέσουν στο πάτωμα....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 16 Αυγούστου 2006.

  1. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Συμφωνώ με αυτά που έγραψε ο mixer[Amazona]. Εκφράζει πολύ βαθιές επιθυμίες που είναι σημαντικές για έναν φετιχιστή-υποτακτικό. Και εγώ ίσως να έγραφα παρόμοια πράγματα για να περιγράψω πως θα ήθελα μια Mistress.

    Πιστεύω πως η εμφάνιση μιας Mistress παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Αν ήταν απλά τα πράγματα δεν θα χρειαζόταν να υπάρχουν σέξι φετιχιστικά ρούχα, ούτε ψηλοτάκουνα παπούτσια, ούτε επίσης ζαρτιέρες, γάντια, δαντέλα, latex και δέρμα… Ένας υποτακτικός άνδρας έχει μεγάλη ανάγκη να δει την Αφέντρα του πανέμορφη, αψεγάδιαστη και με όμορφα ρούχα και αντικείμενα να στολίζουν το σώμα της, περιποιημένη, βαμμένη με όμορφα μαλλιά. Του δίνει μια εικόνα που Την ανεβάζει στα μάτια του, να του χαρίσει έμπνευση. Οι άνδρες είμαστε σαφώς πιο οπτικοί και η καλή οπτική εικόνα είναι σημαντική και εκτοξεύει την φαντασία μας.

    (Αντίστοιχα ένας Κυριαρχικός, εκτός και αν έχει λόγο που το κάνει, σίγουρα θα απαιτεί από την υποτακτική του να είναι συνεχώς περιποιημένη και πανέμορφη για Εκείνον...)

    Έχει υπολογιστεί από κοινωνιολόγους πως μια πολύ όμορφη γυναίκα έχει την ίδια κοινωνική ισχύ με έναν πετυχημένο επιστήμονα! Πολύ εντυπωσιακό (και άδικό για τον επιστήμονα), όμως ισχύει! Αυτό συμβαίνει γιατί αντικειμενικά, ένα πολύ σημαντικό μέρος της έλξης μιας γυναίκας είναι πως την εκλαμβάνουν οι άλλοι. Για αυτό ακριβώς το λόγο η βιομηχανία των καλλυντικών είναι παγκοσμίως μια από τις βασικές, διαρκώς αναπτυσσόμενες, αγορές, που μάλιστα δεν γνωρίζει κρίση ούτε κατά την διάρκεια πολέμων (τότε αντιθέτως ανθίζει!). Δεν είναι τυχαίο που στον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο, κατά την διάρκεια της κατοχής, το πολυτιμότερο αγαθό για μια γυναίκα ήταν ένα ζευγάρι νάιλον κάλτσες και τα καλλυντικά της...

    Δεν ισχυρίζομαι πως δεν έχει δικαίωμα μια Mistress να χαλαρώνει. Απεναντίας, η αποστολή ενός σωστού υποτακτικού είναι να Της το προσφέρει αυτό ανά πάσα στιγμή και παράλληλα να Την περιποιείται. Δεν μπορεί να είναι με τον κορσέ συνέχεια και συμφωνώ με το νόημα του thread!

    Όμως, από την άλλη, μια Mistress δεν μπορεί να εγκαταλείψει τον εαυτό της και ταυτόχρονα να περιμένει πως θα προσελκύσει έναν άνδρα, ειδικά για πολύ καιρό. Δυστυχώς, το τονίζω δυστυχώς, είναι μια πραγματικότητα που ισχύει, είτε το θέλουμε, είτε όχι. Υπάρχει ο αμείλικτος κανόνας πως το οποιοδήποτε άτομο, ανεξαρτήτως φύλου, που εγκαταλείπει τον εαυτό του, δεν είναι ερωτικά ελκυστικό.

    Μπορεί το να μένει χαλαρή να είναι κάτι που μπορεί να κάνει μια ‘θνητή’ γυναίκα, και να βγαίνει έξω με το "μικροαστικό καφτάνι", την παντόφλα και τα ρόλεϊ στα μαλλιά και το τσιγάρο κρεμασμένο στο στόμα. Δεν είναι κάτι αποδεκτό, ειδικά όταν κάτι τέτοιο γίνεται δημόσια και μπροστά σε υποτακτικούς Της. Θα φύγουν τρέχοντας, εκτός αν έχουν φετίχ με συγκεκριμένη αμφίεση... lol

    Μια Mistress αντλεί την δύναμή της πρώτιστος μέσα από τον ερωτισμό που προβάλει. H περιποίηση είναι το τίμημα που Εκείνη πρέπει να πληρώσει για να κερδίσει την καρδιά και την υποταγή των ανδρών και να τους ρίξει νικημένους στα πόδια Της.

    Σίγουρα η βάση της Γυναικείας Κυριαρχίας είναι η προσωπικότητα και η εσωτερική δύναμη μιας γυναίκας. Όμως χρειάζεται και τα κατάλληλα όπλα για προωθήσει αυτή την προσωπικότητα. Ανεξαρτήτως από τα θέλω ενός Κυρίαρχου, υπάρχουν και τα πρέπει μιας κοινωνίας και η θέληση αυτή η Κυριαρχία να αναγνωριστεί από τους ίδιους τους υποτακτικούς και τους Ομοίους Της. Σε αντίθετη περίπτωση, απλά δεν υφίσταται Κυριαρχία.
     
    Last edited: 28 Αυγούστου 2006
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με το ποστ του Phoenixxx, με μερικές διασαφηνήσεις.
    Προσωπικά θα το άφηνα μέχρι εδώ, οι λόγοι νομίζω ξεκάθαροι.
    Προτιμώ όμως να παραθέσω την άποψη μιας Κυρίαρχης που γνωρίζει καλύτερα.
    Κι εδώ δεν μιλάμε για ανάγκες καν (για τις οποίες την άποψη μου εξέθεσα στο ανάλογο νήμα), αλλά για θέλω.
    Όταν όμως αυτή η εμφάνιση γίνεται το μοναδικό μέτρο βάση του οποίου αφυπνίζεται η "υποτακτικότητα" του τότε μάλλον και πάλι για φετιχιστή μιλάμε.
    Συμφωνώ, η οποιαδήποτε γυναίκα αλλά και άντρας δεν μπορεί να εγκαταλείψει τον εαυτό του παντελώς και να περιμένει να συνεχίζει να είναι ερωτικά ελκυστικός. Αλλά στο Ds αυτό δεν είναι και ότι σημαντικότερο, μια και όπως Είπε Ο MasterJp το σεξ δεν είναι πέρα από κερασάκι στην τούρτα σ΄ ένα παιγνίδι ανταλλαγής εξουσίας.

    Αν βασίζεται στον ερωτισμό που προβάλλει και όχι στην κυριαρχικότητα της, τότε μάλλον η κάθε όμορφη γυναίκα θα μπορούσε να παίξει το ρόλο της Mistress, κάτι που αν και συμβαίνει και ίσως συχνότερα απ΄ όσο θα έπρεπε (αλλά εδώ δουλεύει ο νόμος ζήτηση-προσφορά και οι περισσότεροι δεν ζητούν Κυρίαρχη όπως ορίζεται στο Ds αλλά μια όμορφη γυναίκα που φορά τα λατεξ της και εκπληρώνει τις φαντασιώσεις τους) δεν νομίζω να είναι κανόνας. Οι Mistress βασίζονται όπως πολύ σωστά λες στην (κυριαρχική) προσωπικότητα τους.

    Ξαναρωτάω.

    Τι κάνει ένας φετιχιστής, ένας υποτακτικός κι ένας σκλάβος, όταν στη Mistress συμβεί κάτι που περιορίζει όλα όσα ο καθένας απ΄ αυτούς θεωρεί ερωτικά?

    {υποψιάζομαι πως ο πρώτος την παρατά, για την επόμενη που θα ενσαρκώσει τη φαντασία του, ο δεύτερος ανάλογα με το βαθμό υποτακτικότητας του και το μέγεθος της κυριαρχικότητας της, θα αντέξει ένα διάστημα πριν την κάνει κι αυτός για την επόμενη.
    μόνο ο σκλάβος θα μείνει και θα στηρίξει όσο αντέχει, θα τη βοηθήσει όσο είναι δυνατό μια και ο ερωτισμός δεν είναι η βάση για την υποταγή του, αλλά η ανταλλαγή εξουσίας η οποία μπορεί να δίνεται αν η κυριαρχικότητα είναι έμφυτη και όχι επίπλαστη, αν μιλάμε όχι για kinky/Top και Domme περιορισμένης ανταλλαγής εξουσίας όπου η βάση είναι το ερωτικό.}

    Αλήθεια τι απογίνονται εκείνες οι Αφέντρες που μη γένοιτο παθαίνουν κάποιο ατύχημα και χρειάζονται για την υπόλοιπη τους ζωή αναπηρικό καροτσάκι και δεν μπορούν να φοράνε τις ψηλοτάκουνες τους μπότες? Παύουν να είναι Αφέντρες?

    Αν αυτή είναι η ουσία της γυναικείας κυριαρχίας τότε μπορεί κάποιος με σιγουριά να γράψει στις διαφορές ανάμεσα σε Αφέντες και Αφέντρες, πως η γυναικεία κυριαρχικότητα δεν έχει καμία μα καμία σχέση με την αντρική.
    Γιατί οι άντρες Κυρίαρχοι δεν φοράνε ψηλοτάκουνες μπότες.  
     
    Last edited: 28 Αυγούστου 2006
  3. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!

    Τελικά καλά έκανα και είχα εξαφανιστεί από την πιάτσα.... Η εμμονή της εμφάνισης ενός Κυρίαρχου δεν έχει καταλαγιάσει. Ούτε και το πώς είναι η ιδανική Αφέντρα έχει διευκρινιστεί. Θεμελιώδη ερωτήματα που απασχολούν την ανθρωπότητα από την εποχή του Νεύτωνα ίσως....

    Και τελικά θαυμάζω το θράσος ορισμένων ατόμων του χώρου, να κατατάσσουν το BDSM στα mind games. Δηλαδή αν χτυπάω με σφουγγαρίστρα φορώντας σαγιονάρες, είμαι λιγότερο Αφέντρα από κάποια που χτυπάει με μαστίγιο και φορά στιλέτος! Ουδέποτε βασίστηκα στα λούκς (που συμφωνώ ότι ολοκληρώνουν μία εικόνα) αλλά σόρυ, άμα είναι να πάθω έλκος από το άγχος του να είμαι στην πένα για να αρέσω σε ποιόν; (στο μούλο...) να το βράσω το BDSM. Καλιά να κάτσω να διαβάζω Άρλεκιν!
     
  4. Astir

    Astir Guest



    Τα ράσα δεν κάνουν τον παπά!

    ή μήπως τελικά τον κάνουν????
    Ποιος θα δει έναν ρασοφόρο στο δρόμο και θ αμφισβητήσει την ιδιότητά του?

    Εγώ πάντως, αν και δεν είμαι φίλα προσκείμενος προς το συμπαθές κατά τ' άλλα αυτό καταγώγιο, δεν έχω αμφισβητήσει την ιδιότητά τους.

    Οσο για το μουλος...αν και μου ακουστηκε καπως...ο καθένας κανει τις επιλογές του και οι επιλογές έχουν πάντα ένα τίμημα.

    Α
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    θλιβερή ιστορία πάει να γίνει ...
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Απάντηση: Θέλω ν’ αφήσω τα βυζιά Μου να πέσουν στο πάτωμα....

    Δεν θα το έλεγα "θράσος" το να κατατάσσεις τα mind games στο ΒDSM αλλά συνειδητοποίηση και μάλιστα φιλοσοφημένη από βιωμένες εμπειρίες

    Στο θέμα Μ/μας:

    Αν μιλάμε για "μούλο" τότε και Εγώ θα προτιμήσω να διαβάζω Zakoula (δεν μου αρέσουν τα Arlekin και τα Viper Nora).
    Αν μιλάμε όμως για κάτι πολύ διαφορετικό όπως για submissive male με τον οποίο το σημαντικότερο, έχω κάνει μαζί του οικογένεια τότε ναι, είναι σοβαρότατος λόγος για να αναθεωρήσω η να βελτιώσω σε σημεία τις σκληροπυρηνικές απόψεις Μου.
    Πιστεύω (πάντα για μένα μιλώ) ότι ίσως και να πήγαινα ακόμη και σε σχολή κοσμετολογίας και styling αν αυτό χρειαζόταν και φυσικά αν άξιζε τον κόπο να κρατήσω κοντά Μου αυτό το άτομο που Κυριαρχώ και με υπηρετεί.
    Το θέμα δεν είναι το τι κάνω, αλλά το λόγο που το κάνω, τον τρόπο που το κάνω και για τον ποίον άνθρωπο το κάνω κάθε φορά (μια που μιλάμε για ανθρώπους (και δη άντρες) υποτακτικούς και όχι για βόδια.
    Πιστεύω ότι τίποτε από αυτά "τα κάνω" δεν με κάνουν λιγότερο Κυριαρχική.
    Είναι θέμα αισθητικής άποψης και το πως αντιλαμβάνεται ένας άνθρωπος το θέμα.

    Και Ναι κάνω πολλά για να συντηρήσω και να φαίνεται αυτό που Είμαι.
    Συμφωνώ σε αυτό που λενε ότι η Κυριαρχία σου βγαίνει αυθόρμητα και δεν προσπαθείς. Αυτό ισχύει για την προσωπικότητα και ναι σαφώς είναι έτσι.
    Δεν είμαι Κυρίαρχη επειδή φοράω latex η γόβες ούτε επειδή έχω μακριά νύχια
    Αλίμονο!
    Είμαι αντίθετη όμως στο να μην φροντίζω να αρέσω στον υποτακτικό Μου αλλά και γενικότερα η να αφεθώ επειδή έχω "κατακτήσει" έναν άντρα και τον έχω στα πόδια Μου. Πάνω από όλα είμαι μια φιλάρεσκη ΓΥΝΑΙΚΑ.
    Αυτό ίσως και να είναι μια διαφορά Μας από τους Κυριαρχικούς άντρες. Δεν παύουμε ποτέ να δείχνουμε και να θέλουμε να είμαστε θηλυκά.

    Μια Κυρίαρχος δεν χρειάζεται να αναδεικνύει το ταλέντο της στις διαπραγματεύσεις όταν τίθεται θέμα επιλογής. Το θέμα δεν είναι αν φορά γόβα η σαγιονάρα, αν κρατά στο χέρι το crop η την σφουγγαρίστρα. Το θέμα είναι η συνειδητοποίηση του τι είναι σημαντικό να φοράει η να κρατάει την δεδομένη στιγμή. Εκείνη γνωρίζει το πότε είναι απαραίτητο να αφήσει την σφουγγαρίστρα που κρατά στο χέρι και να πετάξει τις σαγιονάρες που φορά στην άκρη. Θα γνωρίζει το πότε θα φορέσει την γόβα στιλέτο και να αρπάξει και το crop στο χέρι.
    Έτσι και αυτός θα ξέρει ότι μπορεί να έχει παραδώσει την ελευθέρια του και την ζωή του σε ένα άτομο. Όμως ξέρει επίσης ότι έχει κερδίσει μια δυνατή ύπαρξη και μάλιστα γένους ΘΗΛΥΚΟΥ.

    Τότε η σχέση θα αποτελεί μάλλον το μέσον που συμβάλει στην ευτυχία παρά μια υποχρέωση που δεν θα μπορεί να ξεφύγει.

    Σίγουρα δεν θα έκανα τίποτε γι αυτόν αν δεν άξιζε τον κόπο σαν άνθρωπος πάνω από όλα η αν αυτό που θα έκανα δεν ήταν και προς όφελος δικό Μου.
    Δεν ξεχνώ ποτέ στην ζωή μου αυτό που λενε "έχεις ότι σου αξίζει" και "ότι παίρνεις ότι δίνεις"

    Κάποιες αλλαγές στην εικόνα Μου και ίσως και αλλαγή πλεύσης στο τρόπο που φέρομαι δεν θα έβλαπταν την εικόνα μου σαν Κυρίαρχη...μάλλον θα μου έκαναν καλό μια που θα την συντηρούσα και θα την βελτίωνα αφού θα με είχαν σε εγρήγορση.
    Μιλώντας για μένα πάντα δεν μου αρέσει ούτε να επαναπαύομαι σε μια σχέση (το θεωρώ πληκτικό) ούτε να χαλαρώνω (με γεμίζει ανία) με την σκέψη ότι υπάρχει σαν δεδομένο κάποιος να με υπηρετεί και "Αυτή Είμαι".

    Αυτή Είμαι Ναι!!! Αλλά το πια είμαι κάθε φορά έχει σημασία

    Φυσικά ο καθένας κάνει τις επιλογές του και αντιδρά διαφορετικά σε κάθε περίπτωση αλλά το θέμα είναι ότι πάντα εισπράττουμε από αυτές το ανάλογο τίμημα!
     
    Last edited: 29 Αυγούστου 2006
  7. zinnia

    zinnia Contributor




    Ανευ αλλου σχολιου..
     
  8. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Tελικά καλά έκανες και αποφάσισες να εξαφανιστείς από την πιάτσα.
    Είναι απαράδεκτο μια Κυρία που θέλει να την αναγνωρίζουν και σαν Μistress, να αποκαλεί εκτός παιχνιδιού και δημόσια τους υποτακτικούς μούλους.
    Συνέχισε να διαβάζεις ‘Αρλεκιν και άσε μερικές "αθεόφοβες" Κυρίες εδώ μέσα με περίσσιο θράσος να κατατάσσουν το BDSM στα mind games.

    Να προσθέσω και κάτι ακόμα σαν Κυρίαρχη και πολύ περισσότερο σαν Γυναίκα:
    Όταν χάσεις την σπίθα σου, η σχέση χάνει την φλόγα της.
    Φαντάσου τον υποτακτικό σου σαν ένα σπίρτο. Εσύ πες πως είσαι η άγρια πλευρά στο σπιρτόκουτο πάνω στην οποία τρίβεται το σπίρτο. Όταν η άγρια πλευρά φθαρεί τότε είναι πολύ δύσκολο πια να ανάψει το σπίρτο.
     
    Last edited: 29 Αυγούστου 2006
  9. Amazona wrote:
    "Δεν συνηθίζω να μειώνω τους άλλους για να δείξω την ανωτερότητά μου!
    Αντίθετα!
    Τους ανεβάζω όσο περισσότερο γίνεται, ώστε να δείξω πόσο δύσκολο είναι να με φτάσουν!"

    Amazona also wrote:
    "....για να αρέσω σε ποιόν; (στο μούλο...)"

    τα συμπεράσματα δικά Μ/μας
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

  11. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Η έννοια που δίνω προσωπικά στον ερωτισμό είναι σαφώς πιο ευρεία από την έννοια του σεξ.

    Όταν λέω τη λέξη ερωτισμός, δεν αναφέρομαι στο σεξ, αλλά αναφέρομαι στον ερωτισμό που απορρέει μέσα από την σχέση D/s και μέσα από την εναλλαγή δύναμης (PE) σε μια σχέση Fem Dom / male sub, μέσα ή έξω από ένα session. Το να κοιτάς το βλέμμα της Κυρίας σου και να συνειδητοποιείς πως είσαι απόλυτα ηττημένος από Eκείνη είναι απόλυτα ερωτικό. Tο να Tην βλέπεις πανέμορφη και να ξέρεις πως δεν μπορείς να Tην αποκτήσεις, είναι απόλυτα ερωτικό. Για αυτό μιλάω... Ένα απόλυτα εγκεφαλικό παιχνίδι.

    Τα φετιχιστικά ρούχα σαφώς δεν είναι η βάση μιας σχέσης D/s. Όμως είναι ένα εργαλείο της Κυρίαρχης για να αποκτήσει αυτό που θέλει από έναν υποτακτικό. Επίσης είναι μια πινελιά που βοηθάει για να ξεκαθαρίσουν οι ρόλοι σε μια συνεδρία.

    Θα χρησιμοποιήσω ένα παράδειγμα, που έχω συναντήσει r/l: Μια Κυρίαρχη φοράει ένα ζευγάρι ψηλοτάκουνες και ψηλές γυαλιστερές μπότες, και να τις χρησιμοποιήσει για να αρνηθεί την επαφή του δέρματός Της με το γλώσσα του υποτακτικού Της, όταν εκείνος Της λατρεύει τα πόδια. Παράλληλα τον εξευτελίζει τονίζοντας πως τις φοράει για αυτό ακριβώς τον λόγο, επειδή δεν επιθυμεί να Την αγγίζει, γιατί τον θεωρεί π.χ. "ανάξιο" και "σιχαμερό".  

    Σε αυτή την περίπτωση, ο ερωτισμός δεν προέρχεται από το ίδιο το φετιχιστικό αντικείμενο, το οποίο είναι από μόνο του αντικείμενο του πόθου για ένα φετιχιστή. Προέρχεται από την στέρηση της επαφής, και την στέρηση της δυνατότητας της λατρείας του ποδιού και των δαχτύλων που βρίσκεται από κάτω (ο οποιοσδήποτε γνήσιος ποδολάτρης που σέβεται τον εαυτό του, μπορεί να καταθέσει τι σημαίνει αυτό! Είναι σαν να πας στην πηγή και να παραμένεις διψασμένος!)

    Αυτή είναι μια πράξη που από μόνη της είναι απείρως πιο ερωτική από την θέα ενός φετιχιστικού αντικείμενου. Είναι μια πράξη απόλυτης άρνησης των θέλω του υποτακτικού, την οποία χρησιμοποιεί η Κυρίαρχη για την απόλαυση Της. Το ίδιο το φετιχιστικό αντικείμενο, γίνεται ένα αντικείμενο βασανισμού του υποτακτικού και χρησιμοποιείται από Εκείνη για να του θυμίσει την θέση του.

    Εξαιρετικό θέμα αυτό... Σε πληροφορώ πως είχα την τιμή να γνωρίσω σε πάρτυ στην Αγγλία μια Κυρίαρχη (από την Γερμανία) που είχε χάσει τα πόδια Της, και φορούσε προσθετικά (όπως μου είχε πει). Τα ρούχα Της ήταν φετιχιστικά, φορούσε μακριά φούστα, κορσέ και μακριά δερμάτινα γάντια! Ήταν μια πολύ όμορφη και προσεγμένη γυναίκα και έβγαζε πολύ ερωτισμό και η παρουσία Της ήταν πολύ εντυπωσιακή. Και δεν είναι τα ρούχα που φόραγε, αλλά η διάθεση Της, το βλέμμα Της και το χαμόγελό Της. Tα φετιχιστικά ρούχα απλά συμπλήρωναν και ολοκλήρωναν την εμφάνιση και παρουσία Της.

    Ο σκλάβος Της (και άντρας Της) είχε αναλάβει τον ρόλο του συνοδού και Την φρόντιζε διαρκώς, την μετακινούσε και υπάκουε τυφλά σε κάθε Της εντολή! Ομολογώ πως ήταν ένα πολύ όμορφο ζευγάρι μαζί και πως ζήλεψα και λίγο για την ευκαιρία που είχε εκείνος να την υπηρετεί και να φροντίζει συνεχώς για την κάθε Της ανάγκη.


    Τελικά το μυαλό είναι το πιο φετιχιστικό αντικείμενο. Απλά όταν του δίνεις μια εικόνα, ή του ψιθυρίζεις λόγια που έχουν αντίκτυπο βαθιά στην ψυχή, ή όταν το κατακλύσεις με αισθήσεις και συναισθήματα, αυτό απλά απογειώνεται.
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Απάντηση: Re: Θέλω ν’ αφήσω τα βυζιά Μου να πέσουν στο πάτωμα....

    Αγαπητή lara κανένας δεν λέει τα αντίθετα από όσα εσύ υποστηρίζεις.
    Κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή και ειδική μια που ξεχωριστοί είμαστε Ο/ο Η/η καθένας από Ε/ εμάς.
    Η ουσία δεν είναι αυτή...όμως και αυτό (τα ψηλοτάκουνα) είναι ένα σημείο που σίγουρα κάνει και μια από τις διαφορές Μας με τους άντρες Κυρίαρχους.