Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 25 Φεβρουαρίου 2007.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

    Προφανώς, επειδή φοράς αυτά τα μαύρα γυαλιά (   ), και δεν βλέπεις τίποτε.
    Γιά κάνε πως τα βγάζεις λιγάκι...



    .
     
  2. Quis, quid, ubi, quibus auxiliis, cur, quomodo, quando?
     
  3. MiB

    MiB Regular Member

    Re: Απάντηση: Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

    Έχεις σκεφτεί την πιθανότητα να μην έτυχε ακόμα να γνωρίσεις κάποιον άντρα που θα σε κάνει να αμφισβητήσεις την ανωτερότητα του φύλου σου; Ακόμα και οι πιο φανατικές φεμινίστριες για την ισότητα των φύλων μάχονται κι όχι για την ανωτερότητα του γυναικείου. Βέβαια, να μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν Άντρες κι "άντρες", όπως υπάρχουν γυναίκες και "γυναικούλες"..
     
  4. Οι νέοι και οι γέροι έχουν όλες τις απαντήσεις. Αυτοί στη μέση έχουν κολλήσει στις ερωτήσεις.
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

    Για ποιο ή ποιους λόγο ή λόγους ένας Κυρίαρχος,θα βοηθούσε σε κάποιον με Κυριαρχικές προδιαθέσεις να τις εκδηλώσει , πως θα ενεργούσε και ως πότε ;

    Υπάρχει αλληλοβοήθεια και αλληλεγγύη στους BDSM κύκλους;Οταν και άμα υπάρχει ,είναι ανιδιοτελής;
     
  6. Laoura2008

    Laoura2008 New Member

    Re: Απάντηση: Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

    Δεν υπάρχει ισότητα και δεν θα υπάρξει ποτέ.
    Οι άντρες υπάρχουν για να ικανοποιύν τις γυναίκες και όσο πιο γρήγορα το καταλάβουν, τόσο λιγότερα προβλήματα θα έχουν...
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

    Υπάρχει μία ερώτηση για σένα στο

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t7621-2/#post208833
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..

    Πράγματι, ένας συγγενής μου δεν ήθελε να τις υπηρετεί, μόνο να τις γαμεί, κι αντιμετώπιζε πολλά προβλήματα. Ήταν απρόσεκτος και έμενε συνεχώς έγγυος. Όταν μαλακιζόταν, μάλιστα, πάθαινε ανεμογγάστρι.
     
  9. MiB

    MiB Regular Member

    Re: Απάντηση: Θέτοντας ερωτήματα στον εαυτό μου..


    Μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά..  
     
  10. πότε θα κάνω σχέση
    πότε θα ταξιδέψω στην Ινδία
    πότε θα πάρω αυτοκίνητο

    ουφ....
     
  11. Μέχρι πού φτάνουν τα όρια του Κυρίαρχου;
     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    _τι συνιστά την εκπαίδευση μιας υ?
    _τι πρέπει να απαντήσεις όταν σου ζητά να φορέσεις το κολάρο σου ενώ δεν θέλει να του ανήκεις,τον ρωτάς τι σημαίνει αυτή του η απαίτηση,και σου απαντά πως δεν σημαίνει τπτ και πως είναι μόνο για κείνη την βραδιά?
    _η υ της μιας βραδιάς αντιστοιχεί σε μια bottom?
    _γιατί δεν μπορώ να το βουλώσω και να λέω συνέχεια ναι μπας και φτιάξουν τα πράγματα??????