Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Re: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?


    μετά τον γάμο να δεις πώς μεταμορφώνονται, θα πάθεις πλάκα!!
     
  2. Mon Désir

    Mon Désir New Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Όχι φυσικά. Είναι πολύ καλύτερο να έχεις τον ίδιο σκλάβο για 30 χρόνια και να ξέρεις πως είσαι ελεύθερη να τον αφήσεις όποτε θες, απ'το να υπάρχει τέτοια επίσημη και κατα τη γνώμη μου "ιερή" αποκλειστικότητα.
    :xyxwave:Καλώς ήλθα στη παρέα σας.
     
    Last edited: 28 Αυγούστου 2013
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    ευσεβεις ποθοι επρεπε να λεγεται το νημα
     
  4. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Ανετα θα την παντρευομουν αρκει να εμοιαζε με τη Saoirse Ronan...
     
  5. grayfox

    grayfox New Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Ναι θα παντρευομουν την σκλαβα μου δεν πιστευο ομως οτι θα αλλαζε κατι στην σχεση μας. Εννοω οτι θα εξακολουθουσα να ειμαι ο αφεντης της και εκεινη η σκλαβα μου και με ή χωρις γαμο θα την αγαπουσα,προστατευα και τιμωρουσα.
     
  6. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Αυτά είναι για να περνάω την ώρα μου και να σπάω πλάκα. Σε καμία περίπτωση δεν θα παντρευόμουν αν δεν έκανα εγώ κουμάντο!  
     
  7. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    χμμμμ μπορει να τον παντρευομουν.........(αν και ειμαι παντρεμενη)αλλα μου αρεσει να εχω σκλαβο(δεν ειναι ο αντρας μου) και να τον συνανταω στα κλεφτα.χμμμμμμμμμμμ αλλη αισθηση.......
     
  8. Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Οχι μονο θα την παντρευομουν Θεα θα την ειχα!!! Θεωρω πως δεν εχει καμια σχεση για τη προοπτικη ενος γαμου η σεξουαλικη δραστηριοτητα και τα φετιχ ενος ζευγαριου. Εννοειται πως θα την παντρευομουν αν ημουν γενικοτερα ευτυχισμενος μαζι της κ δεν περιοριζοταν η σχεση απλα στη "καυλα". Μην σου πω οτι τετοια ψαχνω να παντρευτω!!!  
     
  9. Maze_

    Maze_ Maze

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    Χμ.....η ιδεα οτι κατω απο το λευκο και φανταχτερο νυφικο της φοραει ενα μαυρο στραπ ον,θα με εκανε να πω ΔΕΧΟΜΑΙ......   
     
  10. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    θα παντρευτω με την Αφεντρα μου το καλοκαιρι. γιατι να μην παντρευτουμε? αφου ολοκληρωνουμε ο ενας τον αλλον τι καλητερο απο αυτο? ζουμε 24/7 εδω και 2 χρονια   
     
  11. Lady Calypso

    Lady Calypso New Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    πολυ καλη η φαντασίωσή σου.......μ'εκανες και γελασα!
     
  12. bigfish

    bigfish New Member

    Απάντηση: Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

    σκληρη...lady calypso!!!!!!!!!!!!!!!