Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα παντρευόσασταν ποτέ τον-ην σκλάβο-α σας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Artemis, στις 23 Οκτωβρίου 2008.

  1. Αγαπητε, το χάος αποτελείται από πολλές μικρές τακτοποιήσεις.
     
  2. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Aυτά παθαίνω όταν προσπαθώ να κάνω τον καμπόσο.     Οπότε μία ακόμα τακτοποίηση συνεισφέρει απλώς στο χάος...
     
  3. Τη βοήθεια του κοινου παρακαλω...
     
  4. DemonSpy

    DemonSpy New Member

    Εγώ πάντως θα ήθελα να παντρευτω την αφεντρα μου ολογυμνος και γεματος σημάδια απο το πολύωρο προγαμιαίο μαστίγωμα μου...
     
  5. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Εγώ πάλι προτείνω του τηλεφώνου.    

    Αυτό θα πει δύο σε ένα ταπεινωμένος. Και δαρμένος και στεφανωμένος!  
     
  6. Στη χώρα των Κιργίσων, στη Ρωσία, η νέα όταν πρόκειται να παντρευτεί, καβαλάει ένα άλογο και αρχίζει να τρέχει, απομακρύνοντας κάθε άλλο με το μαστίγιό της, εκτός του εκλεκτού της.
     
  7. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Είναι αυτό που λέμε φευγάτη ... τώρα, το πραγματικά κακό είναι να φύγει απαστράπτουσα και με ελπίδες και να μην την ακολουθήσει κανείς!
     
  8. Αν δεχτούμε την άποψη ότι ο γάμος είναι σκλαβιά, τότε ποια η στάση του σκλάβου;
     
  9. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Πάντως όχι στα 4 νομίζω. Και αλήθεια ποιος είναι ο σκλάβος ή μήπως είναι και οι 2 σκλάβοι...
     
  10. Αυτό αναρωτιέμαι... Αλλά δεν μπορώ να απαντήσω...
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Santanico Pandemonium: Welcome to slavery...
    Seth: No, thanks. I've already had a wife.

    From Dusk till Dawn
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

      Πόσο γλυκιά σκλαβιά θα είναι αυτή άραγε...