Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θα συμμετείχατε ποτέ σε κλειστή BDSMοswing "συνάθροιση" ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 13 Ιουνίου 2015.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    Ζήλεψε το παλιο- @Ice and fire που θα ροζ-ο-πεταρίζω πσντού και πάει να μου ρίξει, ύπουλα, πόρτα!  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μην μου χαλας την φαντασιωση και εχω απο χτες κανω ονειρα!!!

    Μαρτιο εχω εγω γενεθλια, κανω κι εγω ενα δωρο στον εαυτο μου...

     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεσποινις σορρυ, αλλα πρεπει να την φας την πουτσα.... 
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, Το κάνουμε και Φεβρουάριο και Μάρτιο λοιπόν...Μέχρι τότε από κουβεντούλα άλλο τίποτε χαχαχα...
    Εγώ το έχω ήδη κάνει...Οι φαντασιώσεις, αν κάποιος/α θέλει, δεν μένουν φαντασιώσεις απλά...χαχαχα...
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σεμνααααααααααα, είπαμε, θα έχει στυλ το πράγμα χαχαχα...  
    Μπορούμε να διοργανώσουμε ένα απλό πάρτυ αποκριών (δίχως πέοντες, η οτιδήποτε άλλο το σεξουαλικό) και να βγάλουν όλοι/ες τα άχτια τους...
    Να ντυθούν υπηρέτριες, καστανάδες κτλ κτλ  
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    τσωπα τσωπα,αν σε δει με τη στολη δε θα μπορεσει ν αρνηθει

     

    οι αθυροστομες αποκλειονται απο τη συναντηση... 
    η μαλλον για τιμωρια θα δεθουν και θα ακινητοποιηθουν και απλα θα βλεπουν χωρις να λαβουν μερος 
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Huston we have problem!!
    Δεν έχω ιδέα πώς μαγειρεύεται το αγριογούρουνο γιαχνί!!
    @sokolata ,ξέρεις εσύ; Διαφορετικά την βάψαμε!!
    Με τα γιαπράκια το έχω η Βεφα!![/QUOTE]

    Αγριογούρουνο γιαχνί;
    Μήπως εννοείς κατι άλλο;
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Σα δε ντρέπεστε όλες και όλοι...

    Αν ύστερα εγώ ντυθώ όργανο (της τάξης, ανώμαλα μυαλά ) και έρθω και σας μαζέψω για ανάκριση και τα σχετικά, θα φταίω εγώ; Μαζί με 5-6 ακόμη αστυνομικούς και αστυνομικίνες φυσικά...

    Μόνο που η ανάκριση θα γίνει σε κατά συνθήκη αστυνομικό τμήμα. Σε έναν χώρο δίπλα από αυτόν της σύλληψής σας. Κατάλληλα φυσικά διαμορφωμένο  . Ορίστε μας.
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Xαxαxα, κάνε καμιά τέτοια εξυπνάδα...Και όσο και να μου είσαι συμπαθής, μετά δεν σε ξεπλένει ούτε ο Νείλος μαζί με τον Μεκόνγκ...
    Στο εγγυώμαι εγώ χαχαχα...
    Και έννοια στις καζούρες τις χοντρές, αν μου μπει στην καρκάλα είμαι μάστορας...
    Το αστείο είναι, ότι ναι μεν κάνουμε πλάκα...
    Αλλά πολλοί/ες το θεωρούν σίγουρο ότι δεν θα γίνει τίποτε...
    Δεν πειράζει, θα το ξέρουμε εμείς που ίσως το "διοργανώσουμε" και το ζήσουμε...  
     
    Last edited: 16 Ιουνίου 2015
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αγριογούρουνο γιαχνί;
    Μήπως εννοείς κατι άλλο;[/QUOTE]

    Επειδή για μένα θα το μαγείρευε...
    Γιατί εγώ της το έθεσα σαν όρο...
    Αν εξαιρέσουμε το γεγονός, ότι είμαι μοσχάρι και όχι γουρούνι...
    Σε διαβεβαιώ ότι διάβασες καλά χαχαχα...  
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Μα δεν μιλάω για πλάκα!! Θα έχει προηγηθεί καταγγελία σε βάρος του καστανά, που θα έχει ξεπουλήσει χωρίς να έχει κόψει ούτε 1 απόδειξη. Οπότε τσουπππππ θα σκάσουν μύτη τα όργαναααα!!!!  

    Πάντως ειλικρινά εύχομαι να γίνει τελικά. Και με λίγη κατανόηση και αληθινή διάθεση είμαι βέβαιος ότι θα περάσουν πολύ όμορφα όσοι τελικά παραβρεθούν.
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ο καστανάς θα ήταν σε πιθανό πάρτυ αποκριών...Θα μπορούσε να γίνει και τον Σεπτέμβρη, τον Δεκέμβριο, τον Απρίλη...
    Εδώ ξεθάφτηκε νήμα περί Αγίου Βαλεντίνου Ιουνιάτικα...Εκεί θα κολλήσουμε? Χαχαχαχα...  
    Να είσαι καλά για τις ευχές σου...Εγώ ξέρω ότι θα το κάνω...Όπως ήδη έγραψα, άτομα αρκετά τα έχω ήδη...
    Το μόνο κακό είναι ότι τις 3 γυναίκες τις ξέρω καλύτερα και από τις παλάμες μου ( όλες και όλοι εκτός φόρουμ )...
    Άρα οι μάσκες θα ήταν για το εφέ μονάχα....χαχαχα...Άρα μου μένει μια που θα γνώριζα ελάχιστα για να κλείσει το καρέ των γυναικών...
    Ως προς τους άντρες (που δεν μ'ενδιαφέρουν σεξουαλικά αλλά μόνο ως άτομα/χαρακτήρες), τους δυο τους γνωρίζω...
    Μένουν άλλοι δυο προς εύρεση...
    Για μένα και 8 σαν νούμερο είναι πολύ καλό...
    Ότι πρέπει για τον χώρο που βρήκα...Αφού θα μπορούσε να φιλοξενήσει από 8 έως 16...
    Αν τύχει και προστεθεί κάποιος/α από εδώ μέχρι τότε...Η αν αλλάξει η σύνθεση...Μέχρι τον Οκτώβριο που θα έμπαινε "μπρος"...
    Καιρός υπάρχει...Εγώ ειλικρινά το νήμα το άνοιξα για κουβέντα...Όχι για "ψάρεμα"...
    Αν είχα στο μυαλό μου κάποιον/α συγκεκριμένη/ο/ους...Θα τους το έλεγα χύμα και μέσω πμ...
    Δεν θα μου χρειαζόταν ν'ανοίξω νήμα...
    Σίγουρα ξέρω ποιους/ες για τους δικούς μου λόγους δεν θα ήθελα ούτε για πλάκα...
    Και ευτυχώς είμαι σίγουρος ότι κι εκείνοι/ες δεν θα ήθελαν εμένα, ούτε για ένα καφέ...
    Πόσο μάλλον για κάτι του είδους...Και η "χαρά" μας είναι αμοιβαία χαχαχα...  
    ( Αλλ' αυτές είναι υποθέσεις που δεν αφορούν κανέναν/καμία άλλο/η πέρα από εμένα και κείνες/ους...
    Και είμαι ήδη βαρετός με τα σεντόνια μου χαχαχα )

    Τεσπα, μια "ευτυχισμένη οικογένεια" είμαστε εδώ...
    Κάποιοι/ες ας "χαίρονται" στην ιδέα, ότι δεν υπάρχει η παραμικρή πιθανότητα να γίνει τίποτε...
    Άλλοι/ες αν θέλουν το σκέφτονται...
    Το σημαντικό είναι να διασκεδάζουμε όλοι/ες μας...
    Ο καθένας/καθεμία με τον τρόπο του/της...  
     
    Last edited: 16 Ιουνίου 2015