Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελει να Τον γαμησω..Τον κανει αυτο λιγοτερο Αφεντη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 4 Φεβρουαρίου 2007.

  1. gaby

    gaby Guest

    Το βασικό που ειπώθηκε είναι κατά τη γνώμη μου το πιο κάτω.

    Για μένα, ευχαρίστως να συζητιούνται και όλα τ άλλα, παρά το γεγονός ότι ουσιαστικά περισσεύουν.

    Κατανοητός μεν έγινες, δώσε όμως κι εσύ λίγη προσοχή στο πόσο δύσκολος γίνεται ο διάλογος όταν θίγονται ευαίσθητα ή "ευαίσθητα" θέματα.
     
  2. libra

    libra Regular Member

    Ε άμα το θέλει τόσο πολύ μη του χαλάσουμε το χατήρι. Τώρα αν μετά φωνάζει "που σαι καλέ κυρία" δε θα φταίμε εμείς.
     
  3. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Δεν νομίζω να έχω δώσει το δικαίωμα να κάνει κάποιος πλάκα μαζί μου.
    Όποιος έχει να προσφέρει στην συζήτηση,ορίστε το βήμα!Με το να κάνουμε πλακίτσα με την άποψη κάποιου που δεν συνάδει με την δική μας δεν νομίζω ότι είναι γόνιμος διάλογος.
     
  4. danos

    danos Regular Member

    εγω θελω να κερδίσω το κρατικό λαχείο αλλα πολυ φοβάμαι πτι και φέτος θα με χαλάσει το χατίρι ο οπαπ  
     
  5. libra

    libra Regular Member

    Αχ danos-danos, τα ίδια θέλω έχουμε, εγώ εσύ και 10.000.000 Ελλήνων γμτ.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τον άνθρωπο, λέει, δεν τον γαμάς. Γαμιέστε. Να, αυτές οι πολιτικά ορθές μαλακίες θα μας καταστρέψουν.

     
     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Σχεδόν 8 χρόνια και 967 ποστς μετά και ακόμα αναρωτιόμαστε.

     
     
  8. στον ερωτα.....(την λεξη σεξ δεν την πολυγουσταρο...) θεωρω οτι τα ορια και τους ρολους τους ρυθμιζουν οι αμεσα ενδιαφερωμενοι.....αρα ολα απαγορευωνται και ολα επιτρεπονται....
     
  9. aethereal

    aethereal Guest

    εξαρταται απο τον ορισμο που δινει Εκεινος στο στατους "Αφεντης"
    εαν για Εκεινον η κυριαρχια πηγαζει απο την ανδρικη φυση του,προφανως τον κανει λιγοτερο "Αφεντη"
    κατα την αποψη μου ομως,η Κυριαρχικοτητα επιβεβαιωνεται/χαρακτηριζεται απο παραγοντες σχετιζομενους με το χαρακτηρα,κι οχι με το φυλο
    εαν η Κυριαρχικοτητα εξαρτιοταν απο το φυλο,τοτε θα τιθονταν υπο αμφισβητηση η θηλυκοτητα των Κυριαρχων γυναικων

    εκ φυσεως τα γεννητικα ανδρικα οργανα λειτουργουν ενεργητικα σε μια ισοτιμη λειτουργια τυπου "πριζα & φις"...με τα θηλυκα
    οποτε η υιοθετηση του γυναικειου ρολου απο τον Αφεντη κατα την αποψη μου δεν τον θετει σε στατους υποτακτικοτητας
    αλλα σε "στατους" λειτουργικης θηλυκης σεξουαλικης συμπεριφορας η οποια μπορει για καποιους λογους(που γνωριζει ο ιδιος) να τον ερεθιζει σεξουαλικα

    η υιοθετηση αυτης της θηλυκης σεξουαλικης συμπεριφορας(κι οχι υποτακτικης) επιφανειακα δειχνει μια επιθυμια βιωσης του θηλυκου ρολου
    ομως ενδεχεται να αποτελει απλως εναν τροπο σεξουαλικης διεγερσης ( π χ του προστατη) ιδιως σε περιπτωση που Εκεινος δεν δειχνει καποια θηλυκοτροπη αλλη συμπεριφορα που μπορει να ερμηνευτει ισως ως λανθανουσα ομοφυλοφιλικη ταση
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μπα.
    Η μάλαξις του προστάτη με στόχο την ηδονή, αποτελεί μέρος της ανδρικής ανατομικής φύσης και συνεπώς, της ανδρικής σεξουαλικής συμπεριφοράς είτε αφορά ετεροφυλόφιλους είτε ομοφυλόφιλους (το ίδιο και το αυτό).
    Υπάρχουν βέβαια και κάποιοι που βαπτίζουν την κωλότρυπα, μουνότρυπα κατά το μοντέλο ενοχικότητος των μοναχών του Μεσαίωνα όπου βάπτιζαν τα κοψίδια, όσπρια μπας και ντεγλαρώσουν ολίγον το στομαχίδιον.
     
  11. ομορφη φωτο....(καποια στιγμη πρεπει να μου στειλεις και την φατσουλα σου για να δω αν ειναι αναλογος ομορφη...... 1 σωστη οι μοναχοι του μεσαιωνα χαχαχαχα.... οσο για την του προστατη μαλαξη δηλωνω αγνοια........ 
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ..Είναι μια κρυφή μου επιθυμία.