Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος deluxe, στις 9 Μαϊου 2011.

Tags:
  1. deluxe

    deluxe Regular Member

    Αν την εβγαζε εξω ο ρουβας ή ο βλαχος τι θα εκαναν οι γυναικαρες αραγε;
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;


    Μιας και τον στέλνουμε δωρεάν... στο Αμστερνταμ τον φιλαράκο, ας διαβάσει και το παρακάτω, πιστεύω να μην έχει πάει ακόμα στο αεροδρόμιο και να δει το ποστ μου. 

    Aν και έγινε εχτές το bdsm πάρτυ που γίνεται μια φορά κάθε μήνα σ΄αυτό το πλοίο, γράψε την παρακάτω διεύθυνση για να πας, ίσως σήμερα (σχεδόν κάθε μέρα έχει και ένα διαφορετικό πάρτυ) έχει πάρτυ με επιδειξίες. 

    Η διεύθυνση είναι αυτή.
    Showboat
    Lagedijk 328
    Zaandijk
    Είναι 30 χιλ. έξω από το Άμστερνταμ.
    Καλή διασκέδαση! 
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2011
  3. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Εντάξει ρε φιλαράκο πολύ στα σοβαρά το πήρες για να δώσεις και την διεύθυνση............! 
    Δεν είπαμε να τρέχουμε και στο Άμστερνταμ, εξάλλου δεν είμαι επιδειξίας, είμαι απλά fan του Public αλλά πάντοτε με γυναίκα και χωρίς να προσβάλλω κανένα! 
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2011
  4. subvalia

    subvalia New Member

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Είναι άλλο πράγμα να κυκλοφορώ γυμνή μέσα στο σπίτι με ανοικτές κουρτίνες ή να πηγαίνω σε παραλία γυμνιστών κι άλλο πράγμα το να μπαίνω στο λεωφορείο και να τους πετάω το βυζί μου στα μούτρα.

    Εκτός αν συναινούν όλοι οι παριστάμενοι.  
     
  5. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Συναινουν.....συναινουν....
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;



    Kαλά τότε, αφού δεν πας Αμστερνταμ με την δωρεάν... προσφορά της Αστροβροχής,  δες στο βίντεο ένα bdsm public που γίνεται όχι για επίδειξη αλλά για εξευτελισμό της υ, έχει διαφορά με το βανίλλα public που γράφεις εσύ εδώ. Γιατί κάπου έχουμε μπερδέψει το βανίλλα public με το bdsm public, για άλλο σκοπό κάνουν public οι bdsm άνθρωποι... και για άλλο οι βανίλλα! 

    Folsom street whore | Public Disgrace
     
  7. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Σε αυτό θα συμφωνήσω.Πιστεύω όμως ότι κάτω απο συγκεκριμένες περιστάσεις , ακόμα και οι BDSM
    άνθρωποι θα μπορούσαν να κάνουν vanilla public. Όσο για τα βίντεο με τα Discrace που συνήθως βλέπουμε, κάτι μου λέει ότι μάλλον αυτές οι U πρέπει να έχουν πληρωθεί για να τα κάνουν αυτά, γιατί
    είναι πολύ extreme. Οι BDSM άνθρωποι σε ιδιωτικό επίπεδο δεν θα διακινδύνευαν τέτοιο extreme
    Disgrace. 
     
    Last edited: 15 Μαϊου 2011
  8. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Xμμμ... 


    Xμμμ... 

     
     
  9. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

     
             jerkit:     ... 
    Γιατί είσαι τόσο εριστική βρε πουλάκι μου....?
    Γράψε και άλλα μπας και.........εκτονωθείς...... λιγουλάκι. Δεν θα σε παρακολουθήσω άλλο.
    Φιλάκια. 


    ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: Όπως έχεις ήδη δεί, το θέμα του νήματος έχει εξαντληθεί:mdrmed:
     
    Last edited: 15 Μαϊου 2011
  10. thanasis

    thanasis Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Όχι και πουλάκι σου

    Πλάκα σου κάνω ρε, αμάν, ξεκόλλα!
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Θελω να τον βγαζω εξω! Εχω προβλημα;

    Nαι.......ναι......σίγουρα σε........είδα.......!