Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΡΙΚΟΙ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 5 Νοεμβρίου 2006.

  1. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Nα μην παραληφθούν και οι απαραίτητοι κρίκοι σε μύτη και χείλος στόματος, πλην των επίμαχων σημείων. Δοκιμάστε το, δίνει άλλη αίσθηση στα υποτακτικά άτομα. Και φυσικά δνε νοείτε υποτακτικός και υποτακτική άνευ των απαραίτητων κρίκων.
     
  2. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    οι κρίκοι στα αυτιά πιάνονται; εκεί έχω 8  
    .....μα έλεος bodyfull69 .... ακου "δεν νοείται υποτακτικός και υποτακτική άνευ των απαραίτητων κρίκων"!!!!!
    Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω 
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΚΡΙΚΟΙ

    Σοστος ο παικτης....   
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΚΡΙΚΟΙ

    Διαφωνησε μικρη μου αλοστε δημοκρατια εχουμε ακομα και εδω,μεταξυ Κυριαρχων και υποτακτικων..........     
     
  5. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Δημοκρατία μεταξύ υποτακτικών και ΚΥΡΙΑΡΧΩΝ δεν νοείτε. Ντάξει; Δεν είαμστε ίσα και όμοια.
    zoyzoy εφόσον δηλώνεις Female submissive δεν θα έπρεπε σε καμμία περίπτωση να εκφράσεις διαφωνία. Εκτός και φυσικά η εκπαίδευσή σου έχει μείνει στην μέση όποτε ένα πράγμα μπορώ να πω "μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι".

    Και σας παρακαλώ αποφύγετε τους κρίκους στο πουλί σας. Είναι τόσο ανθυγεινό!
     
  6. savra

    savra Guest

    είαμστε τι σημαίνει ???  
    Μ' αρέσει το 69 επί την ευκαιρία...
     
  7. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Re: Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Καλή μου maiko,

    Πολλή προσοχή σε τέτοιες πρακτικές. Το piercing δεν είναι κάτι το οποίο πρέπει να γίνεται ελαφρά τη καρδία. Ο καθένας μπορεί να τρυπηθεί. Το ζήτημα είναι να μην πάθει μόλυνση και να μην δημιουργηθούν αλλεργίες και απορριφθεί το piercing από τον οργανισμό!! Ειδικά σε μέρη όπως οι ρόγες και το αιδοίο, θέλει αποστείρωση, εξαιρετική καθαριότητα, καθημερινή φροντίδα με κρέμες και πλύσεις με αλατόνερο, 5-6 φορές την ημέρα.

    Ακόμα και κατά την διάρκεια play piercing, δημόσιου ή ιδιωτικού, η διαδικασία απαιτεί πλήρη αποστείρωση και βελόνες μιας χρήσεις...
     
  8. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: ΚΡΙΚΟΙ

    Τα γνωρίζω πολύ καλά αυτά αγαπητέ Phoenixxx το μέταλλο που χρησιμοποιείται για το piercingείναι ειδικό μέταλλο το οποίο χρησιμοποιείτε και στην χειρουργική και δεν φέρνει αλλεργία ( προσωπικά έχω αλλεργία σε μέταλλα).
    Όταν είπα πως γίνετε σαν ιεροτελεστία εννοούσα πως το ειδικό άτομο που το κάνει γνωρίζει από bdsm και μπορώ π.χ να πάω με Τον Αφέντη μου και να το κάνω με συγκεκριμένο τρόπο. Δεν εννοούσα σε διάρκεια πάρτυ.
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΚΡΙΚΟΙ

    Αστες φιλε bodyfyll να νιοσουν και λιγο ελευθερες, αλοστε τι ειμαστε εμεις εδω, εχουμαι τον τροπο να τοις επαναφερουμαι στον προωρισμο τους για τον οποιο ειναι γενημενες. Αλοστε ενας κυριαρχος σωστος πρεπει να φερεται σαν τον ψαρα που μολις πιαστη το ψαρι στο αγκιστρο του τραβαη , αλλα και αφηνη και λιγο να νομιση το ψαρι οτι ειναι ελευθερο , οσπου να αφεθη και παραδοθη για να οδιγηθη εκη που ειναι ο προορισμος του,στο ψησιμο του.........    
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Eπειδη βλεπω οτι τρωγεσαι παλι να τ΄ακουσεις ....Αυτη την φορα θα στο στερησω!
     
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Λοιπόν επειδή όλα τα καλά δεν είναι προνόμια των υποτακτικών αλλά και των Κυριάρχων θα σας πω ότι και εγώ έχω κρικάκι στο ….αιδοίο!

    Φυσικά μου είναι και χρήσιμο.
    Θα σας πω και το πώς….
    Είναι ένας από τους τρόπους για να έρθω σε οργασμό (αν θέλω) χωρίς να με αγγίζουν καν οι υποτακτικοί μου.
    Κρεμάω μια αλυσιδίτσα από το κρικάκι που είναι στο επίμαχο σημείο.
    Βάζω τον υποτακτικό να μου τραβάει την αλυσιδίτσα σταθερά με το στόμα του.
    Φυσικά σε όλη την διαδικασία του κλείνω τα μάτια για να μην βλέπει.
    Θεωρώ προνόμιο να απολαμβάνει τις ιδιαίτερες στιγμές μου.
    Ένα προνόμιο που σπάνια του παραχωρείται.
    Έτσι και δεμένος χειροπόδαρα στο κρεβάτι και χωρίς φυσικά να με αγγίζει όπως είπα μπορώ όποτε θέλω να έρχομαι σε οργασμό.
     
  12. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: ΚΡΙΚΟΙ


    Έχετε … έναν έρωτα εσείς οι δυο , είναι η αλήθεια πάντως ,
    ο οποίος είναι …. εποικοδομητικός εδώ μέσα !