Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Casus Belli, στις 27 Ιουνίου 2016.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Είχα έναν θείο.

    Όπου βρισκόταν, μόνος του μπορούσε να χαλάσει την ατμόσφαιρα.

    Όλοι και όλα του έφταιγαν, σε όλα έβρισκε να πει κάτι αρνητικό, χλευαστικό ή δεικτικό.

    Όλο με τους άλλους ασχολιόταν. Πίκραινε τους πάντες με τα σχόλιά του και τη συνολική συμπεριφορά του.


    Τη θεία μου την έσκασε. Έμεινε ζωντοχήρος.

    Πέθανε μόνος και εγκαταλελειμμένος.


    Έχω γνωρίσει το ίδιο και σε γυναίκα. Τοξικοί άνθρωποι.

    Υπάρχουν μερικοί και τους συναντά κανείς παντού.


    Δουλειά σου εσύ @Casus Belli . Άσε όποιον λέει ό,τι λέει να κάνει τούμπες.
     
    Last edited: 28 Ιουνίου 2016
  2. Casus Belli

    Casus Belli New Member

    Συμφοριτες φιλαρακια μου και αχορταγα παιδιά .. Μιλησα για μενα μιλησα ειδικα ο καθενας θα μπορουσε να παραθεσει τους δικους του ορους νηματα.. Αυτη η εφαρμοσμενη συνηθεια να συμπορευεστε και να τεκμηριωσετε την αποψη σας σε καποιον που εχει διαφορετικη... Εγω αναφερομαι στους κυριαρχους που βασανιζουν κακομεταχειριζονται και ειναι ψευτικοι μεσα τους φοβουνται και τον ισκιο τους ... Τωρα αυτα περι μισους μαλακιας και λοιοα τρολ και αλλων μαλαλιων δεν ξερω που τα βρηκατε απλα θα σας πω μια μινι ιστοριουλα..
    Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια..
    Και αφου ολοι ενας ενας παραθεσατε την αδιαφορια σας και την επικειμενη ανομολογητη παραξενιας σας. Μην φοβαστε νικησατε τους φοβους σας δεν ηθελα να σας πικαρω..
    Υγ ο αλλος μου λεει να φαω κατσαριδες ο αλλος θα μεινω ζωντοχειρος και εγω σου λεω διαβαζοντας δυο βδομαδες αυτο το φορουμ χαζεψα τοσο που γνωρισα ανθρωπους των πληκτρων να εκφερουν γνωμες και να κρατανε προσωπεια μαγικα.. Μαλακιες ολοι καποια στιγμη αποχωρουν απο εδω μεσα
     
  3. Master1232015

    Master1232015 Don't stop at the top

    Αγαπητέ CasusBelli σέβομαι το νήμα σου γιατί μιλάς όπως αισθάνεσαι και αυτό είναι σημαντικό.

    Μην ανησυχείς από τα αρνητικά σχόλια των άλλων γιατί όπως ξέρεις ο Κυρίαρχος είναι πάντα στο επίκεντρο της προσοχής των άλλων και δεν έχει μόνο ομοφρονούντες αλλά και διαφωνούντες και πολλές φορές τρέφεται και από την αρνητική κριτική των άλλων.

    Για το σχόλιο της gaby που μου κίνησε την περιέργεια, σας ενημερώνω ότι ο Κυρίαρχος δεν κλέβει την εφορία γιατί δεν έχει ανάγκη και γιατί δεν είναι στο περιθώριο της κοινωνίας στην οποία ζει αλλά γιατί βάζει τα standard για την κοινωνία στην οποία ζει.

    Είναι λυπηρό τα μισά λεφτά που παίρνει ένας χαμηλόμισθος να τα παίρνει η εφορία όμως στην προσπάθειά του ο Ελληνάκος ο Τριτοκοσμικός να γίνει Ευρωπαίος θα πρέπει καταρχήν να καταβάλει κάποια προσπάθεια.

    Αυτό γιατί Ευρώπη π.χ σημαίνει ότι το Εργοστάσιο της Audi παράγει κάθε μέρα περισσότερους κινητήρες από τους εργαζόμενους που εργάζονται σε αυτό.

    Με άλλα λόγια το εργατικό κόστος που αναλογεί σε έναν κινητήρα Audi είναι λιγότερο από ένα μεροκάματο.

    Δεν είναι βέβαια μόνο το εργατικό κόστος που συμμετέχει στην αξία ενός Audi (που σαν αμάξι πουλιέται χιλιάδες ευρώ) φαντάσου όμως το επίπεδο παραγωγικότητας ενός Ευρωπαίου Εργάτη και έλα να μιλήσουμε για την παραγωγικότητα του Έλληνα Εργάτη που άντε να παράγει ελίτσες, σφραγίσματα σε έναν κρατικό Οργανισμό, πρωινάδικα και συναφή, και σε κάποιο βαθμό να υπάρχουνε και κάποιες εταιρείες που να μπορούν να θεωρηθούν Ευρωπαϊκές από επίπεδο ποιότητας.

    Δεν ξέρω αν αυτό πρέπει να είναι το κόστος που πρέπει να πληρώσουμε ή λιγότερα ή εάν πρέπει να βρεθεί κάποιος άλλος τρόπος να ξεφύγουμε από τον Τρίτο Κόσμο (εκεί που κλέβουνε την εφορία), εκτός ΕΕ, με κάποια άλλη πολιτική, όμως σε κάθε περίπτωση πρέπει να είμαστε ρεαλιστές.
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Α, οχι, οχι.

    Ο πρωταγωνιστης της περιγραφης μου δεν συμβολιζε εσενα.

    Συμβολιζει ολους εκεινους που πιθανον σε κατεκριναν υπερβολικα η επιμονα η αδικα η χλευαστικα,
    με αλλα λογια εκεινους που αντι να κοιτουν τα χαλια τους κανουν και υποδειξεις σε τριτους.

    Γι' αυτο εγραψα "μην ακους κανενα".
     
    Last edited: 28 Ιουνίου 2016
  5. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Ψαχνω Κ για εργατες σε οικοδομη!
     
  6. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Το θεμα δεν ειναι να φοβασαι κατι, το θεμα ειναι να κολωνεις να παραδεκτεις την αδυναμια σου.


    Υ.γ. Τουλαχιστον το γκομενακι ειναι κα-υ-λο ή τσαμπα γραφουμε;
     
  7. Ακούστε αν κάποιος εκτιμάει οτι στη δουλεια του τα....ξυνει ,ας μιλήσει καλύτερα για τον εαυτό του. Καλό είναι να μη.γενικευει τη γνώμη του για τη δουλεια ολων. Και ναι. Στην Ελλάδα παράγουμε και μεταποιουμε.γεωργικά προϊόντα,ενέργεια,υπηρεσίες σε εστίαση και τουρισμό. Κάποιοι που μας εκμεταλλεύονται και ΔΕΝ πληρώνουν εφορία ή έχουν εκατομμυρια ευρώ.φοροαπαλλαγες και ΔΕΝ αναφέρεται κανεις εναντιον τους αυτοι δεν είναι Κυρίαρχοι,αλλά.....νταβατζηδες του ιδρώτα μας
     
  8. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Καληώρα:

     
     
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αναμένεται επιστροφή μ' άλλο προφίλ ( τρελά πρωτότυπο χαχα ), μην και κάτσει με το καινούριο λίγο "κρεατάκι".
    Στο τέλος φταίει το forum και τ' όποιο forum ( ή οτιδήποτε/οποιοσδήποτε άλλο/ος ), αν κάτι δεν το έχουμε ή δεν το έχουμε όπως θα το θέλαμε.
    Μια "φιλική" γνώμη, εκεί που κουνάμε το σέϊκερ με τον καφέ, ας κουνήσουμε που και που και το κεφαλάκι μας. Μην και στάξει λίγο μυαλό ( σε κείνους/ες που το χρειαζόμαστε ).

    Υ.Γ.

    Δεν λέω, έχει και η ακόλουθη φωτογραφία την "κουλτούρα" της.
    Εγώ αν και παππούς, ομολογώ ότι που και που γουστάρω να σκαρφαλώνω στις κούνιες κι ας μην βαστούν πια το βάρος μου.

     
     
    Last edited: 28 Ιουνίου 2016
  10. Ουτε εγω φοβαμαι τιποτα αδερφε οι κλωσες που πεσανε να σε φανε δεν τις καταλαβαινω...
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Αυτό το νήμα ήταν απο την αρχή στο "βδσμ και χιούμορ" η πήρε μετάθεση στην πορεία;
    Nα ξέρω δηλαδη να γελάσω ή να κλάψω...
     
  12. Ερώτηση...:
    Αν ο κ κάνει γλυφομουνι στην υ του ..τον κανει αυτο λιγότερο κυρίαρχο?!
    Μήπως είναι switch?
    Και άν το κάνει αλλά όχι καλά μπορεί η υ να του κάνει πολύ ευγενικά κάποια διόρθωση του τύπου "κύριε λίγο πιο δεξιά σας παρακαλώ αν θέλετε .. και η γλωσσιτσα όχι τόσο γρήγορα.. δεν είστε μυρμηγκοφαγος που βρήκε αποικία μυρμηγκιών.. "
    Ας μου απαντήσει κάποιος υπεύθυνα.