Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Κάθε γυναίκα, ακόμη και η πιο δυναμική,στην πραγματικότητα θέλει να κατακτηθεί από έναν άντρα"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 10 Δεκεμβρίου 2014.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    σε βρισκω πολυ μεσα, στο πνευμα αυτου που εγραψε το αρθρο και λεει "στην πραγματικοτητα".  
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    πωπω εβαλες φωτιες δημητρη!!! χαχαχαχαχαχαχαχ

    βτς, τι σημαινει "να κατακτηθει" ???
     
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    οχι, γιατι το θεμα ειναι συγκεκριμενο και δεν μιλαει για τις μορφες ζωης σε ολους τους γαλαξιες
     
  4. danos

    danos Regular Member

    μετά απο τόση ώρα επιμένεις ακόμα ετσι  
     
  5. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    αυτο ρωτησα και πιο πανω !

    περα απο "προσωρινη" (χρονικα) "κατακτηση", που μαλλον πιο πολυ σε συνεναιση μου φερνει, δεν νομιζω οτι υπαρχει, εκτος απο καποιες περιπτωσεις, που θα τις χαρακτηριζα ακραιες
     
  6. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Όταν μπαίνει το ΚΑΘΕ, το θέμα παύει να είναι συγκεκριμένο και γίνεται γενικό.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ είμαι της ιδέας ότι τα status έχουν αξία μέχρι ενός σημείου...Είναι μέρος του χαρακτήρα μας, είναι ρόλος, αλλά κάποια "ένστικτα" σίγουρα είναι και ζήτημα φύσης και αιώνων μιας συγκεκριμένης γαλούχησης και του άντρα και τις γυναίκας...Σωστά η λάθος...Δεν αλλάζουν σίγουρα από την μια μέρα στην άλλη...Ένα μόνο κρατώ εγώ...Όσο διαφορετικοί και να είμαστε...Μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε...Οι δυο πόλοι...Που μπορούν να είναι άντρας/γυναίκα, γυναίκα/γυναίκα και άντρας/άντρας...Μιλάω για ενώσεις και όχι απλά φύλα στο τελευταίο αυτό σημείο...Ακόμα και για σεξουαλικές ενώσεις
     
    Last edited: 10 Δεκεμβρίου 2014
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δηλαδη να κατακτηθει σημαινει να τη βαλει καποιος κατω και να της ξεμουνιασει??? γι αυτο μιλαμε? γιατι αυτο παιζει φουλ αλλα δεν νομιζω οτι την κανει λιγοτερο κυριαρχη
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    οταν διαβαζεις και καταλαβαινεις επιλεκτικα, ναι !

    Αλλα η φραση ειναι μερος ενος αρθρου, που παρεθεσα και ανεφερθηκα ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ !

    βλ. αρχη του παροντος νηματος !
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf


    σιγουρα ! παρε παραδειγμα την μεση "συζυγο"... Εναι ξεκαθαρο νομιζω ποιος κανει "κουμαντο"  
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Μη μου φωνάζεις εμένα, γιατί πληγώνομαι.   

     
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μα δε ΦΩΝΑΖΩ !  

    μες το μυαλο σου ειναι οτι ΦΩΝΑΖΩ !

    Εγω στην πραγματικοτητα, μαζι με το πληκτρο του γραμματος, απλα κρατουσα πατημενο και το SHIFT