Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καθετήρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 11 Ιανουαρίου 2009.

  1. mrsulu

    mrsulu New Member

    αρα, αφου το βλεπεις καθε μερα, δεν σου λεει τιποτα...
    εμεις ομως που δεν το βλεπουμε καθε μερα ψηνομαστε...
    υποθετω οτι ως επαγγελματιας ξερεις καλα και τις διαδικασιες και τα τυπικα...
     
  2. dirtycos

    dirtycos New Member

  3. Cloudy

    Cloudy Guest

    Απάντηση: Καθετήρες

    Γνωρίζω κάποια πράγματα γι αυτό το θέμα, για τους άντρες όμως μόνο. Είναι απλή διαδικασία, πρέπει να γίνει με προσοχή όμως για να μην τραυματιστεί η ουρήθρα. Επίσης πολύ μεγάλη προσοχή στη χρήση αποστειρωμένων προιόντων, ώστε να μη μολυνθεί κανένα μέρος, μπορεί να οδηγήσει σε ουρολοίμωξη, όπως ανέφεραν προηγουμένως κάποιοι.

    Πόνος υπάρχει μόνο στην αρχή, και πρέπει να πω ότι είναι μικρός, ακόμα κι αν φαίνεται πολύ επίπονο, δεν είναι. Ευχαρίστηση νιώθει κανείς από τη στιγμή που ο καθετήρας φτάσει από το κέντρο του πέους και κάτω, μπορώ να πω ότι είναι αρκετά μεγάλη και θα μπορούσε να οδηγήσει σε οργασμό.

    Προσωπικά το μόνο που έχω δοκιμάσει σε αυτό τον τομέα είναι η εισαγωγή ενός ειδικά σχεδιασμένου "παιχνιδιού" (απαλό, μεταλλικό και κυλινδρικό) κατά βάθος της ουρήθρας του πέους.
     
  4. ypakouos

    ypakouos New Member

    Απάντηση: Καθετήρες

    Συμφωνω με τον kits.αν δεν ξερεις με ποιο τροπο να προσφερεις πονο,καλυτερα μην το κανεις καθολου
     
  5. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Καθετήρες

    Το έχω κάνει, δείτε τις φωτογραφίες μου.
    Πήγα ως τη βάση του πέους (καθαριότητα και προσοχή) δεν έπαθα τίποτε. Πόνεσε λίγο και ήταν πολύ διεγερτικό, θα ήθελα να με γλύφουν ή και να επιχειρήσω διείδυση εγώ έτσι.
     
  6. Anemelos31

    Anemelos31 New Member

    Απάντηση: Καθετήρες

    εγω παιδια οα ηοελα να δοκιμασω αλλα δε μπορω να βρω μια γυναικα να μου το κανει
     
  7. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Καθετήρες

    Χμμμ τσάμπα θύματα για πρακτική εξάσκηση έξω από το νοσοκομείο βλέπω:scratchhead: εγώ.... :idea:όχι τπτ κ δεν έκανα καθετηριασμούς κατά την πρακτική μου.... 
     
  8. gallant

    gallant Regular Member