Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καμάκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sexypara, στις 13 Απριλίου 2016.

  1. μια ΚΥΡΙΑ δειχνει με τροπο το ενδιαφερον τηs! μου ΑΡΕΣΕΙ ο ΑΝΤΡΑΣ να κανει την πρωτη κινηση για να με προσεγγισει! φυσικα πρεπει! να ειναι! GENTLEMAN! ΒΑΣΙΚΟ!.... 
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Στρατηγικη υψηλου επιπεδου, οταν τΗν ενδιαφερει ενας, την πεφτει σε δεκα αλλους για να τον κανει να ζηλεψει. Εκεινος ρολαρει με τα ματια και σκεφτεται ωωω μον ντιε, που επεσα παλι και για να αποδειξει την αξια του την πεφτει σε αλλες δεκα. Στο τελος φευγουν δεκα δεκα απ το μαγαζι και καμαρωνουν ποσο πολιτισμενα συμμετεχουν στο κοπαδι που το θεωρουν σχεση.
     
  3. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Emoticon που να ανατινάζεις τα μυαλά σου δεν έχει ε;
     
  4. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Εγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι η επικοινωνία γίνεται όλο και πιο δυσκολη. Το ψέμα αυξανεται και η αλήθεια απουσιάσει.
    Φοράμε μάσκες παντού....
     
  5. ΑΛΛΟ λεω ΕΓΩ! αλλο καταλαβεs EΣΥ!.....
     
  6. fatladyformaster

    fatladyformaster Αδέσποτη..

    Μα στοBDSM βρισκόμαστε οι μάσκες επιτρέπονται.. Lol
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Το πιο διάσημο "καμάκι" της Ιταλίας πέθανε στα 63 κάνοντας σεξ με 23χρονη
     

    Ο Μαουρίτσιο Τζανφάντι έδειξε από μικρός ότι θα... άφηνε εποχή στο Ρίμινι της Ιταλίας. Η "καριέρα" του ξεκίνησε μόλις στα 17 του, δουλεύοντας σε ένα διάσημο night club της περιοχής, με το εντυπωσιακό παρουσιαστικό του να μην αφήνει ασυγκίνητες ντόπιες κοπέλες και ξένες επισκέπτριες.

    Ο ίδιος δεν άφησε το χάρισμά του να πάει ανεκμετάλλευτο καθώς είχε και μεγάλη αδυναμία στο ωραίο φύλλο. Η φήμη του εξαπλώθηκε σε όλη τη χώρα - και πέρα από αυτή - με τον ίδιο να αποκτά πλέον το παρατσούκλι "ο Ρωμαίος του Ρίμινι". Ήταν ξακουστός ακόμη και στις χώρες της Σκανδιναβίας, όπου περνούσε τους χειμώνες και του είχαν δημιουργήσει ακόμη και... κέρινο ομοίωμα.

    Ο αστικός μύθος τον θέλει να έχει κάνει σεξ με πάνω από 6.000 γυναίκες, ενώ ο ίδιος περηφανευόταν ότι κάθε καλοκαίρι περνούσαν από το κρεβάτι του κατά μέσο όρο 200 γυναίκες.

    Το 2014, δίνοντας συνέντευξη στη Bild, ανακοίνωσε επίσημα την αποχώρησή του από την ενεργό δράση λέγοντας "είμαι πια πολύ γέρος για όλα αυτά". Ως γνωστόν πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι... Ο Μαουρίτσιο συνέχισε ακάθεκτος αυτό που ήξερε και που του άρεσε καλύτερα να κάνει.

    Όλα αυτά μέχρι πριν από λίγες ημέρες, όταν τον πρόδωσε η καρδιά του - στα 63 του πλέον - την ώρα που βρισκόταν στο κρεβάτι με 23χρονη καλλονή από την Ανατολική Ευρώπη. Η κοπέλα, σε κατάσταση σοκ, ενημέρωσε τις αρχές, που έσπευσαν στο σημείο και διαπίστωσαν το θάνατό του από ανακοπή.

    Μαζί με τον Μαουρίτσιο κλείνει και μια ολόκληρη εποχή, γνώριμη και στη χώρα μας, καθώς επίσης ξακουστά και αγαπητά στις ξένες τουρίστριες ήταν ανέκαθεν και τα ελληνικά "καμάκια".
     
  8. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Στο bdsm να δεις ψεύτικες μάσκες που φοραμε
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ισως. Μονο που εγω ειμαι πιο ρεαλιστης.
     
  10. ΚΑΛΕ ΜΟΥ δεν λεω κατι που δεν ειναι ρεαλιστικο! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ! εναs αντραs να ειναι ευγενικοs, τρυφεροs! δεν σημαινει οτι εναs ΑΝΤΡΑΣ που ειναι κυριαρχικοs οτι δεν! ειναι gentleman! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ! να κανει την πρωτη κινηση να με προσεγγισει! και φυσικα και ΕΓΩ με τον τροπο μου δειχνω σε εναν ΑΝΤΡΑ οτι μου αρεσει! I'M A LADY!.... 
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ευγενικος????? Τι ειναι αυτο?
    Οταν μου αρεσει μια γυναικα στα βρωμομπαρα που τριγυρναω, της πεταω ποπ κορν μεχρι να γυρισει, μετα της λεω ´πεσε στα τεσσερα´ και ξεκουραζω τις μποτες μου στην πλατη της. Ειναι πανακριβες οι σολες. Το ακριβοτερο δερμα απο φαλαινα Ιμαλαίων.
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

      Έρωτας είσαι!!