Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Καμάκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sexypara, στις 13 Απριλίου 2016.

  1. MasternSlave

    MasternSlave The Leveller

    Σοβαρά τώρα... Που χρόνος για φλιρτ; Εδώ δεν προλαβαίνω να πάρω ανάσα... Κάτι το forum, κάτι το ***, κάτι τα βιβλία, κάτι οι ταινίες και το Skyrim που μου τρώνε την ζωή, εδώ έχω έτοιμη την κάσα να με φυτέψουν μαζί με το laptop...  
     
  2. MasternSlave

    MasternSlave The Leveller

    Όπως λέει και ο Πάριος... Πιο καλή η μοναξιά...  
     
  3. Flame

    Flame give me the most powerful opportunities

        
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Από την μία οι γυναίκες παραπονιουνται από την άλλη παραπονιομαστε εμείς τελικά το θέμα φλερτ καμάκι είναι μεγάλο κ αυτό ίσως. Βασικά όλοι περιμένουν από συστάσεις είτε γύναικα είτε άνδρας.
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ξεκαθαρα το αναποδο...  
     
  7. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Χαχαχαχα ...εμενα παντως δεν μου εχει τυχει ... ξεκαθαρα ...
     
  8. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Ρε μαλάκα! xD
     
  9. ο μπιγαλης με τσακισε...........   
     
  10.   
    σωστά εργαλεία, τεχνική, μεθοδολογική προσέγγιση, σοβαρότητα..
     
    Last edited: 15 Απριλίου 2016
  11. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Με το ατσάλινο τετρααινο πιάνω τα καλύτερα κ μεγαλύτερα χταπόδια κάπου τρία κιλά. Το χταπόδι.
     
  12. στο στοιχειο σου εισαι, δηλαδη, παλι halkidikiotis, απο πουθενα δεν πιανεσαι..   οριστε, αυτο θα κερνας τις κυριες, χταποδι ψητο
    αλλα προηγουνται οι φιλοι