Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κολάζ φαντασιώσεων/εμπειριών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 23 Ιανουαρίου 2008.

  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Κολάζ φαντασιώσεων/εμπειριών

    Η αγωνια ειχε κορυφωθει για τα καλα.. Αν δεν μαθαιναν επειγοντως απο ποια μερια θα επρεπε να καθεται ο σκλαβος-δεξια η αριστερα απο την αφεντρα-τοσα χρονια πορειας στο bdsm θα πηγαιναν στραφι και θα επρεπε να ξαναγυρισουν στη βανιλιστικη καθημερινοτητα τους. Τοσα χρονια αναγνωσης στο forum, απταιστη γνωση των πρωτοκολων και αμετρητες ωρες αμπελοφιλοσοφιας θα κατεληγαν στον καλαθο των αχρηστων μαζι με τους perv, τις τσουλες, τους φετιχιστες και τους γελοιους.. Φρικη!!! Και το τηλεφωνο συνεχιζει να χτυπα.. ''Σηκωσε το βρε αχρηστε, τι καθεσαι και το κοιτας τοση ωρα?'' ουρλιαξε η κυρια στον Θ ο οποιος ψελισσε ενα μαλλιστα βουρκωμενος.. ''Οχι δεν ειναι δυνατον!'' αναφωνησε μολις ακουσε τη φωνη στην αλλη γραμμη και λιποθυμισε.. Σιωπη.. Ποιος να ηταν αραγε? ποιος καταφερε να ταραξει τοσο πολυ τον Θ μεσα σε δευτερολεπτα? Και τωρα η κυρια ηταν αναγκασμενη να σηκωθει απο την καρεκλα της, ''ε οχι αυτο παει πολυ ανικανε!!! αρχισε να ωρυεται κλωτσοντας τη Ν που βρισκοταν απο κατω της με μανια.. ''Εμπρος?''...

    Θα μαθουν αραγε την πολυποθητη απαντηση που θα τους ενταξει στους εκλεκτους? η θα ξεπεσουν μαζι με τους κοινους θνητους? Εri καλεισαι να λυσεις το μυστηριο..  
     
  2. Eri

    Eri

    Σκατα......Το κλεισανε......
    Η κυρια τωρα ειχε νευριασει για τα καλα κ σαν να μην εφτανε αυτο, ο σκλαβος της δεν ειχε τις αισθησεις του για να συναινεσει ετσι ωστε να ξεσπασει πανω του οπως συνηθως........Η Ν ακομα πιο μπερδεμενη περιμενε υπομονετικα στο πατωμα αναρωτωμενη κ η ιδια ποιος/ποια ηταν στο τηλ κ αν τελικα ειχε τοση σημασια που θα καθοταν ο σκλαβος ωσπου η φωνη της κυριας την εβγαλε απο τις σκεψεις της......

    "Λοιπον, Ν, η κατασταση ειναι πιο σοβαρη απ'οτι φανταζομουν.....Καποιος η Καποια δε θελει να μαθουμε που πρεπει να καθεται ο σκλαβος.....Αυτο ειναι τεραστιο πληγμα για την κοινοτητα μας.....Ατελειωτες ωρες συζητησεων, αναλυσεων κ τοσα λεφτα στον ψυχαναλυτη μου ωστε να πειστω πως δεν ειμαι τελειως ανωμαλη, πανε χαμενα...."

    Η Ν ακουγοντας αυτα τα λογια ενιωσε το μουνι της να υγραινεται....Απορησε κ η ιδια αφου λογικα θα επρεπε να ανησυχει κ οχι να καυλωνει...Αλλα κατι η ανησυχια της φιλης της κατι το αγνωστο τηλεφωνημα κατι η αβεβαιοτητα της κοινοτητας, αρχισε να την ερεθιζει η ολη κατασταση.........Φανταστηκε οτι στο τηλεφωνο ηταν ενας γοητευτικος μελαχρινος αιγυπτιος με πρασινη διαφανη φουστα που ηθελε απεγνωσμενα αυτην να τον βαλει κατω κ να του κανει οτι πιο διεστραμμενο εχει στο μυαλο της....Ακομα κ το κολπο με την τσαγερα....Μμμμμ ναι...αυτο το κολπο που τοσο ηθελε να δοκιμασει σε καποιον μα σε οποιον το προτεινε αρνιοταν, ο αιγυπτιος θα το προτεινε απο μονος του....Με τη σκεψη αυτη δεν αντεξε....

    "Χυνωωωωω"

    φωναξε κ η κυρια γυρισε σαστισμενη προς το μερος της......

    "Καλα μωρη εδω ο κοσμος καιγεται κ συ του μουνιου σου το χαβα????Αντε σηκω μπας κ συνεφερουμε αυτον τον αχρηστο να μας πει ποιος ηταν στο τηλεφωνο......"


    Η σκυταλη στον αγαπητο blindfold......
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2008
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    .. αδιάφορα όμως η Ν. είχε ήδη φύγει για το μακρινό ταξίδι της ηδονής ... πλέον μόνο αν τελείωνε θα μπορούσανε να τη συνεφέρουνε ...

    η κυρία γυρίζει προς το τεμπελόσκλαβο ,τον τραβά από το αφτί
    "σήκω ρε χαμούρη ,ρε άχρηστο σκυλί ,πατόσκλαβε μου έχεις στρωθεί τουρλόκολα και αράζεις , ΑΊΣΧΟΣ " ωριότανε και έβριζε και άλλες φράσεις που για το καλό της ηρεμίας μας δεν ωφελεί να τις ακούσουμε ...

    μετά από ώρα ο νεαρός μας σκλάβος ( ξέχασα ποιό είναι το αρχικό του ) αποφασίζει να σηκωθεί
    "και τι να κάνω Κυρία ; " ρωτάει με ένα νωχελικό ύφος ...

    "πρώτα να συνεφέρεις αυτήν εδώ και αφού ηρεμήσω να μου πεις τι σου είπανε ,πάω για ένα ποτάκι να χαλαρώσω .. άντε κουνήσου άθλιε ! " και με νευρικά βήματα φεύγει προς το bar του σπιτιού ..

    και εδώ αρχίζουν τα δύσκολα ο σκλαβάκος μας πρέπει να βοηθήσει να τελειώσει η Ν. μας ... αυτός κουρασμένος/ρούχλας και από την άλλη η Ν. ήδη υγραμένη ...

    από το ανήθικο μυαλό του περνάνε διάφορα ... να την πιάσει να τη βασανίσει ; πως δεν ξέρει δεν έχει ιδέα ... να πάρει να την χαιδεύει να τη γλύφει ; σε αυτό είναι ειδήμονας ! ένα σαρδόνιο χαμογελάκι σχηματίζετε στα χειλάκια του .. αλλά όχι χάνετε γρήγορα μαζό είναι και αυτή ίσως ξενερώσει ή την πάρει ο ύπνος ...

    το βρήκε θα ανοίξει τηλεόραση και θα βρει το πιο μελοδραματικό δελτίο ειδήσεων τι να διαλέξει ; τουλάχιστον έχει βρει το μυστικό κουμπί της ,που υποτίθετε όυτε εμείς οι γραφώντες και αναγνώστες γνωρίζουμε για τη σκλαβίτσα μας την Ν. ναι ...

    παίρνει και μερικά παιχνίδια ,μαζί και το τηλεκοντρόλ και ξεκινά ...

    η συνέχεια από την αγαπητή μας smari που είναι συνέχεια ανάμεσα μας αλλά σπάνια γράφει ..!
     
    Last edited: 16 Φεβρουαρίου 2008
  4. smari

    smari Regular Member

    .....Η μικρη μας Ν περπαταει στους δρομους της πολης χαμενη.
    Οσες καινουριες πανεμορφες εικονες κι αν γεμιζουν τα ματια της, η ψυχη της ποναει γιατι Εκεινος δεν ειναι εκει. Πως μπορει να χαρει το οτιδιποτε μακρια Του......
    Βγαζει παλι το κινητο της απο την τσαντα. Τιποτα....
    Βαδιζει προς το ξενοδοχειο, τι νοημα εχει να δει το οτιδιποτε οταν δεν βλεπει τιποτα περα απο Εκεινον?
    Πληκτρολογει ενα μνμ.

    -Αφεντη μου.....
    -Τι ειναι σκυλιτσα?
    -Μου λειπετε.
    Σας παρακαλω πολυ, θελω να Σας ακουσω.
    -Παρε.

    Η σκυλιτσα χαρουμενη.
    Η ιδια σκυλιτσα που πριν μερικα λεπτα ηταν θλιμενη τωρα ειναι χαρουμενη.
    Τον καλει...
    -Αφεντη μου.....
    -Ελα σκυλιτσα μου.
    Εισαι στο δωματιο?
    -Οχι Αφεντη μου, ειμαι στο χωλ του ξενοδοχειου.
    Αν μπω στο δωματιο ειναι οι αλλες δεν θα μπορω να μιλησω.

    Ακουω την φωνη Του, λιωνω, χανομαι.
    Μονο αυτο αρκει.....

    -Αφεντη μου....
    -Τι ειναι σκυλιτσα μου?
    -.........
    -Τι φοραει η σκυλιτσα Μου?
    -Μαυρη φουστα,μωβ μπλουζακι, διχτιωτο καλσον, μποτες.
    -Καλσον η καλτσες πουτανιτσα μου?
    -Καλσον Αφεντη μου.
    -Κατεβασε το μεχρι τον κωλο σου.
    Φορας βρακακι σκυλιτσα Μου?
    -Μαλιστα Αφεντη μου, ενα τιγρε.
    -Κατεβασε το, και ακουμπισε το κωλο σου στον τοιχο.

    Το κανω.....Αχχχχ......
    Με τρελαινει η φωνη Του, μια Του λεξη αρκει να με κανει να σταζω.
    Κι Εκεινος το ξερει.
    Με τρελαινει η αισθηση του παγωμενου τοιχου πανω στο γυμνο μου δερμα.
    Εκεινος ξερει την σκυλα Του, καλυτερα απο οτι εκεινη ξερει τον εαυτο της.

    -Καυλωσε η πουτανα Μου?

    Δεν χρειαζετε να απαντησω.Ξερει ηδη την απαντηση, απο την ανασα μου,
    απο την χροια της φωνης μου....

    -Μαλιστα Αφεντη μου.
    -Βαλε το χερι σου στο μουνακι σου και χαιδεψε το.

    Ειμαι τοσο καυλωμενη....
    Ειμαι εξω απο το δωματιο, στον 3ο οροφο στο διαδρομο του ξενοδοχειου.
    Δαγκωνω τα χειλη μου, προσπαθωντας να πνιξω τα βογκητα μου.
    Ξαφνικα ακουγοντε τοσο δυνατα....
    Φοβαμαι πως ακουγομαι, πως καποιος θα ανεβει και θα με δει.
    Αυτο με καυλωνει περισσοτερο. Με κανει να σταζω.

    -Αχχχ Αφεντη μου!
    -Τι ειναι σκυλιτσα Μου?
    -Λιωνω Αφεντη μου, χανομαι...
    -Χαιδεψου πουτανα Μου!

    Κατεβαζω το καλσον μου και καθομαι στα γονατα με τα ποδια ανοιχτα.
    Χαιδευω το μουνι μου, για Εκεινον.
    Ξεχναω που ειμαι, μονο νιωθω......

    -Χυσε πουτανι Μου!
    Χυσε!!!!!

    Ειμαι η πουτανα Του και θελει να χυσω.
    Χαιδευω το μουνι μου εκει στο διαδρομο και Τον νιωθω εκει απεναντι μου και με κοιταζει.
    Βογκαω, ειμαι ετοιμη..... Η καυλωμενη σκυλα Του, ετοιμη να χυσει.

    -Χυσε πουτανι Μου!!!!!!
    Χυσε!!!!!!

    Χανομαι..........
    Ολα μεσα μου γεμιζουν χρωματα.

    -Σας ευχαριστω Αφεντη μου!

    Η μικρη μας Ν χαρουμενη, γεματη, σηκωσε το βρακακι της με το χαμογελο χαραγμενο στα χειλη της, και τα ματια και την ψυχη της γεματα ευτυχια, την δικια Του ευτυχια, ανεβηκε τα σκαλια και μπηκε στο δωματιο.....

    Elviraki μου γλυκο θα μας κανεις την τιμη?  
     
    Last edited: 18 Φεβρουαρίου 2008
  5. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Κολάζ φαντασιώσεων/εμπειριών

    Η Ε. καθοταν στο αυτοκινητο της και παρακολουθουσε την Ν. να πηγενει προς το ξενοδοχειο με το κινητο στο χερι. Ηταν σχεδον ξημερωμα, επιασαν την κουβεντα και δεν καταλαβαν πως περασε η ωρα. Την συμπαθουσε παρα πολυ την Ν., της θμιζε τον εαυτο της πριν 1....2....3....χρονια; Οι ιδιες αναζητησεις, σκεψεις, φοβιες ανασφαλειες, σε αλλες παραμετρους. Χαμογελαει και σκεφτεται, πιανει το δικο της κινητο και αφηνει να χτυπησει ωρα. Τηλεφωνητης, τιποτα. Ειναι πολυ αργα και Εκεινος θα κοιμαται σιγουρα εδω και ωρα.

    Η Ν. εχει μπει εδω και ωρα στην εισοδο του ξενοδοχειου, ακομα με το κινητο στο χερι. Σε ποιον να μιλαει αραγε; Σκεφτεται να την ρωτησει αυριο. Βαζει μπρος και ξεκιναει. Ειναι κουρασμενη και θελει και εκεινη να φτασει σπιτι να κοιμηθει, ομως θα ηθελε τοσο πολυ να Του μιλησει μια φορα ακομα. Να Του πει καληνυχτα. Ξερει πως αν αυτο δεν γινει δεν θα μπορεσει να κλεισει ματι ολο το βραδυ. Δεν μπορει να κοιμηθει αν δεν εχει την αδεια Του, την καληνυχτα Του. Η αληθεια ειναι πως τιποτα πια δεν μπορει να κανει χωρις την αδεια Του , η εν αγνοια Του.Δεν μπορει να φαει, να κοιμηθει, να σηκωθει, να ξυπνησει, να σκεφτει, να καβλωσει, να χυσει. Αυτο το συνηδητοποιησε σημερα στην συζητηση της με την Ν. Η Ν. Τι να κανει τωρα αληθεια; Ισως να εχει κοιμηθει.

    Λιγο πριν το σπιτι σε ενα στενο, της αρεσει να σταματαει εδω πριν γυρισει σπιτι. Βγενει απο το αμαξι καπνιζει ενα τσιγαρο ακομα στην κοιμισμενη και ησυχη πολη και μετα γυρναει στο σκοτεινο και ηρεμο σπιτι. Πριν γυρισει σημερα κανει ακομα μια προσπαθεια στο κινητο Του. Εχει την Αδεια Του να περνει οτι ωρα θελει και οσες φορες θελει. Ενα κοιμησμενο ναι σκιζει την ηρεμια της βραδυας. "Συγγνωμη που Σε ξυπνησα Αφεντη, ειμαι στον δρομο του γυρισμου και ξεχασα να Σου πω καληνυχτα"

    "Σκυλιτσα μου, που εισαι τωρα;"

    "Στην αγαπημενη μου γωνια, εξω απο το αυτοκινητο"

    "Ωραια μπες στο αυτοκινητο, αφησε ομως την πορτα ανοιχτη, λuσε το φορεμα σου και ανοιξε τα ποδια σου, φορας ακομα το κλιψακι στο μουνι σου;"

    "Φυσικα Αφεντη" , ειχε ενα κλιψακι σαν μικρο τσιμπιδακι, με ροζ χαντρουλες, με αυτο επιανε την κλειτοριδα της και εκλεινε το μουνι της. Καθημερινα. Παντα κλειστη οταν δεν ηταν Εκεινος εκει. Ανοιχτη μονο κατοπιν εντολης Του. Κατω απο το κλιψακι, μεσα της, κουδουνιζαν παντα οι μπαλες της. Αναποσπαστο κοματι του καθημερινου της ντυσιματος. Και θηλιες στις ρωγες της. Παντα. Παντα κλειστη, δεμενη απο Εκεινον. Περιεργο; Ειχε γινει τοσο αναποσπαστο κομματι του εαυτου της που χωρις αυτα ενιωθε γυμνη. Ασχημα.

    "Ανοιξε το κλιψακι σου, βγαλε το σουτιεν σου, τραβα την αλυσιδα αναμεσα στις ρωγες σου και μετα σιγα σιγα αρχισε να βγαζεις τις μπαλες σου. Τωρα σκυλα. "

    Ακουγε την ευχαριστημενη ανασα Του. Λατρευε να την χρησιμοποιει ετσι, απο μακρια, μεσα στο αυτοκινητο της, με την σκεψη πως καθε στιγμη θα μπορουσε να την δει καποιος. Ακουγε την ανασα Του και αρχισε να βαρενει και η δικια της. Κρυωνε. Ειχε ανατριχιασει ολοκληρη, μια μια οι μπαλες εβγεναν απο μεσα της...

    "Ανοιξε το στομα σου πουτανακι μου, ανοιξε το και παρακαλεσε με"

    "Αφεντη Σε παρακαλω φτυσε το βρωμικο πουτανακι Σου. Σε παρακαλω"

    .........

    Η ανασα της ειχε βαρυνει επικυνδινα, Εκεινος την ακουγε, το καταλεβενε...

    "Οχι ακομα βρωμικη πουτανα, περιμενε, οχι ακομα"

    Δεν μπορουσε να κρατηθει, ενιωθε τον οργασμο να ερχεται και δεν μπορουσε να τον κρατησει. Εκεινος γελουσε, Του αρεσε να την βασανιζει ετσι.

    "Σε παρακαλω Αφεντη, Σε παρακαλω, Σε παρακαλω"

    "Τωρα πουτανα, τωρα."

    Ενιωσε τον οργασμο να ερχεται και την κατακλυσε μια απιστευτη ζεαστασια. Εμεινε εκει, στην ιδια θεση και περιμενε τις εντολες Του.

    "Ηρεμησε σκυλιτσα μου, στυσου παλι, και πηγενε σπιτι να κοιμηθεις"

    "Σε ευχαριστω Αφεντη, Σε ευχαριστω"

    Η πολη ακομα ηρεμη κοιμοταν, και εκεινη γεματη απο Εκεινον. Μπηκε στο σκοτεινο σπιτι...και ξαπλωσε.....


    Tropical_Storm γλυκεια μου θα μας κανεις την τιμη;? 
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Εχει περασει πια πολυς καιρος. Μερες, βδομαδες, μηνες? Ο χρονος φαινεται τεραστιος, της ληπει, δεν πιστευει πως μπορει να αντεξει την αποσταση και τον χρονο που τους χωριζουν πια.

    Και ξαφνικα: τηλεφωνο!

    Τα εισιτηρια αγορασμενα, η ημερομηνια της αναχωρισης της εχει προσδιοριστει, it's time to go and meet her Master once again! This time, where he lives.

    The flight is uneventful, but her heart is beating a frantic tatoo all the way there. She can't believe its really happening, after such a long and lonely silence. She adores the fact that he's always full of surprises, there's no predicting what will happen, and when. And she loves him for that.

    They meet at the airport. She would have flown into his arms, but he affectionatelly but firmly, keeps her at a civilized distance. He towers over her, making her feel so small, so childlike, so vulnerable. The gentle kiss on her lips burns all the way through her body, lighting the fire that is always smouldering, waiting for the smallest sign from him to burst into a raging flame.

    In the car, on the way to his house, he tells her to open the glove compartment. She does so, and finds a plastic container with various toys in it. "We have quite a drive ahead of us, amuse me", he says. She knows what he means. She lifts her skirt and leans back, so that her hairless cunt is as exposed as possible, and takes her favourite evil little dolphin out of the plastic container. He laughs. He knows that the innocent looking toy packs quite a punch, and he tells her to go ahead. She begins using the dolphin, having countles orgasms during the long drive. He is merciless, he will not let her stop. Under the gaze of passing trucks and other drivers, the car speeds through the night, her body lathered in sweat, the constant torrent of orgasms becoming overwhelming, verging on painful, she is thrashing and moaning, and he glances at her from time to time, a satisfied look on his face.

    Finally, they arrive. He tells her to arrange her clothing and put away the toy. He opens the car door for her, and helps her out, her legs are wobbly and she can barely walk, but her eyes are filled with tears. Tears of joy and of exhaustion, and the delicious familiar fear and nervousness about what he has in store for her begins to appear through the haze of her orgasm addled mind.

    They head straight up to the bedroom. He tells her to wait against the wall, while he puts her things away. Then he sits on the bed and tells her to remove her clothing. Once she's completely naked, he takes his leather knobed swagger stick and proceeds to inspect her. He inspects every inch of her body, parting her labia with the stick, parting her buttocks, lifting her chin, cupping her breasts, pinching her nipples, moving her here and there, feeling and looking at every part of her.

    "I have a surprise for you tonight", he declares. "Yes, Sir?" she answers. Everything he does is a surprise for her. Actually, she's surprised he mentioned it.

    "Yes, this time, for tonight, we shall feed your little demon. Don't you think its time?"

    She wonders what he means by this. She looks at him questioningly. "My demon, Sir?"

    "Don't forget how well I know you, slut. And its time we did something about it. So I've arranged for a surprise for you, a welcome gift, if you will".

    He opens the door and calls out in his commanding voice, "Come now!"

    He looks at her and orders "On the bed". She sits on the edge of the bed, waiting.

    She is astounded when through the door, a naked man appears. He is young, tall, slender, well muscled, beautiful in a masculine, yet very vulnerable way. She looks from him to Master, wondering what is about to happen.

    "There you go my dear, he's yours. Do with him what you like".

    She can't believe her ears. She looks at the young man more carefully, looks at her Master again. "Mine?"

    "Well, you do go on about wanting to try things on the other side, here's your chance. What, do you need help with this too?" he answers her, sarcastically. But there is a note of affection in his voice as well, which she has come to know so well. "Alright then, we'll get started. First of all, you (addressing the man) turn around slowly, your Mistress would like to inspect you".

    The boy turns around, very slowly. She loves the way his body is defined, yet not overwhelmingly muscled. His ass is pert, there are dimples above both buttocks. His neck is long and slender, his eyes are dark and liquid, his body is already beginning to respond. She feels her blood stirring, a new and delicious feeling flowing through her.

    "Kneel" she says. Such a simple word, but what a delight to see it obeyed with grace and swiftness. Master lies back on the bed next to her, watching it all, ready to lend a hand if needed, but otherwise content to play with her nipples, run his hands over her body, and take delight in seeing his darling play with her new toy.

    The boy kneels down expertly. She tells him to give her feet some attention. Though naked, she has kept her high heeled shoes on, as is usual when in her Master's presence. The boy reverently removes one shoe after the other, kissing and stroking each foot in turn as he does so. He begins to lick and kiss her feet, massaging them, licking and sucking the soles of her feet, each little toe in turn. He is deeply bent over, his pert ass sticking out invitingly, his bare back calling to her darker instincts.

    Master hands her the whip, a collar and a chain, and a small bag of toys. Everything she needs is within her reach. She thanks him, kissing his beautiful hand. He cups her chin and kisses her on the mouth, the boy still licking and kissing her feet.

    She tells the boy to stop and get up, still kneeling. She takes the collar and places it around his neck. Then she attaches the chain. The boy has his eyes down, not moving, only his deepened breath and red face betraying his excitement. She gives the chain a tug, forcing the boy's face suddenly forward. "Who do you belong to, tonight?" she asks. "Look at me when you answer!" The boy looks up, his eyes full of desire, and whispers "You, Mistress".

    "Good", she says, and reaches into the bag. She pulls out a pair of handcuffs. Bending over him, her breasts against his face, she pulls his arms behind his back and attaches the handcuffs. Then she pulls two nipple clamps, viscious looking and heavy out of the bag. Looking deeply into the boy's eyes, she attaches first one and then the other to his erect nipples. He winces with pain as they go on, but he says nothing.

    The sight of him on his knees, eyes wattering with the pain of the clamps, makes her feel an overwhelming need for more. She plays with his nipples, pulling the clamps off and putting them back on, watching the changes of his face as one sort of pain is replaced with another, loving the little sounds he makes. She leans over again, irresistibly attracted by the sweetly vulnerable space between the side of his neck and collar bone. She bites down, first lightly, then increasing the pressure until he cries out. How wonderful it feels!

    She leans back on the bed and tugs at his chain. His face is on a level with her cunt now. With one hand she draws his face closer, with the other she grabs his hair and pulls him savagely against her. "Lick me", she says.

    Master laughs, and tells the boy to make her come, and tells him exactly how she likes it done.

    The boy licks her, putting his heart and soul into it, making pleasurable noises while doing it. She lets go of his hair, and picks up the whip. As he licks her, she strikes his back, the noise and the sight of the welts adding to her pleasure. As her pleasure builds, she strikes him harder, she whips him and then claws at his back with her nails, feeling the skin give way, hearing him moan and whimper.

    She comes in a cataclysm of pleasure. At the end of it, she pushes the boy away, lifts her foot and places it against his chest, kicking him back so that he falls back on his haunches.

    "That's enough. Go away now", she says, plainly seeing the boy's raging erection and the agony in his eyes. He can't believe it, but he obeys. He gets up and with unsteady steps, leaves the room, closing the door behind him.

    She lies back on the bed, snuggling next to her beloved Master. She is sated, replete, satisfied.

    He looks at her with amusement. "Errm, I hope you don't believe the night is over", he says sarcastically. She looks at him, eyes wide.

    "No, no my dear, the night is just beginning. How very selfish of you. Now thank me properly for your gift, and go and get the equipment. It's the cane and the whip for you tonight, my girl".

    Jim Jailor, your turn now, honey  
     
    Last edited: 24 Φεβρουαρίου 2008
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    Tnx hon! :* (αν και είμαι της άποψης ότι το θέμα πρέπει να μεταφερθεί στο BDSM Art and Literature θα ανακατέψω και αληθινές εμπειρίες για να ταιριάξει στο Personal...)

    Η Ν. και ο Ε. πέφτουν για ύπνο εξουθενωμένοι από αυτά που έζησαν...
    Η νύχτα επιφυλάσσει πολλές εκπλήξεις λένε, έτσι και ο σημερινός ήρωας μας που θα πάρει την θέση της Ν. και του Ε όσο ξεκουράζονται βρέθηκε σε ένα πάρτυ που οργάνωνε μια Κυρία για να γιορτάσει τα γενέθλια Της.
    Η ατμόσφαιρα ήταν εύθυμη από την αρχή, είχε μαζευτεί πολύς κόσμος, μπορούσες να δείς ζευγάρια, άντρες γυναίκες να συζητάνε και να γελάνε όσο πιο δυνατά μπορούσαν, το ποτό έρεε και βοηθούσε σε αυτό όμως η νύχτα για τον ήρωα μας δεν περνούσε το ίδιο ευχάριστα, αν και ήταν στα νερά του, αισθανόταν σαν ψάρι έξω από το νερό, τελείως μηχανικά στρέφει το κεφάλι του στην πόρτα, κάποιος χτυπάει το κουδούνι, "ήρθαν και άλλοι" αναφώνησε μια γυναίκα από τους παρευρισκομένους , "τράβα άνοιξε σκλάβε" φώναξε η Οικοδέσποινα στον σκλάβο της ο οποίος παραπάταγε ζαλισμένος από τα ποτά και τα γέλια της παρέας...
    Ο ήρωας μας μην έχοντας τι άλλο να κάνει κοιτάζει να δεί ποιος ήρθε, η πόρτα ανοίγει, στο κατώφλι της έβλεπες μια ψηλή, όμορφη κοπέλα με μακρυά μαύρα μαλλιά να κοιτάζει δισταχτικά μέσα, και ξοπίσω της ένας νεαρός να την ακολουθεί... Ο ήρωας μας σηκώθηκε και πήγε να χαιρετίσει το ζευγάρι, "γεια! ειμαι ο...." "Α ναι?! Εγώ είμαι η...." " α ναι Σε ξέρω, τι κάνεις...." "καλά? μπαίνεις.....?" "όχι.... "Καλωσορίσατε..."
    Η νύχτα πήρε άλλη τροπή, ο ήρωας μας κοίταζε αποσβολωμένος την μελαχρινή κοπέλα που μόλις μπήκε, όλα γύρω του σταμάτησαν, ο χρόνος οι φωνές τα γέλια... ήταν μόνο Αυτή, δεν τον ένοιαζε τίποτα άλλο παρά να ξαναβρεθεί μπροστά Της και να της ξαναμιλήσει...προς το παρών του ήταν αρκετό να Την βλέπει και να την ακούει όσο μπορούσε... Οι ώρες περνούσαν και σαν σκλάβος που ήταν έπρεπε να γονατίσει για ένα ομαδικό παιχνίδι, ανασήκωνε όσο μπορούσε τα μάτια του για να Την βλέπει ώσπου Την είδε να σηκώνετε και να φεύγει, τα πόδια του κόπηκαν, είχαν περάσει ήδη 2 ώρες από τότε που μπήκε η μελαχρινή Θεά και δεν κατάφερε να Της ξαναμιλήσει, έβγαλε μόνο ένα εξασθενημένο καληνύχτα που το κάλυψαν οι φωνές των γύρων του, ήταν τόσο άδειος, το μόνο που περίμενε πια ήταν να την ξανασυναντήσει κάποτε...

     

    Το μεσημέρι πλησίαζε και η Ν. σηκώθηκε να φτιάξει πρωινό στον Αφέντη της...


    female ανέλαβε...  
     
    Last edited: 25 Φεβρουαρίου 2008
  8. female

    female Contributor




    (Ενώ έφτιαχνε το πρωινό του, θυμήθηκε κάτι που είχε υποσχεθεί χτες στον Αφέντη της να κανονίσει κάποιο βράδυ…)


    • Η γλυκά υποταγμένη υπό με τις σκληρές ρώγες (από το ποστ του L_Strike)
    • Ο Αφέντης με τη στιβαρή φωνή που δεν άφηνε περιθώριο για αντιστάσεις (από την αφήγηση της sapfw)
    • Η κοπέλα που δεν ήξερε καν τον όρο submissive (κι ας έτρωγε σεφταλιές με τον Kalha)
    • Ο τρυφερός Οδηγός (της zinnia)
    • Ο σκλάβος-παιχνίδι (της Μικρά Ψέμματα)
    • Η Αφέντρα με το μαστίγιο («Αυτή» στο κομμάτι του Johnslave)
    • Ο διψασμένος Χρήστος (από το γαϊτανάκι του Ηλία)
    • Η υποτακτική οικοδέσποινα με το κολάρο και το λουρί στο λαιμό (που πέρασε με τα χέρια του στο πληκτρολόγιο ο MasterJP)
    • Ο φετιχιστής Θ. (που ξεκίνησε το ταξίδι του από τη σκέψη της SMiss_angel και πέρασε υπαρξιακές αγωνίες στα «δάχτυλα» του Mistress Kits και της lola)
    • Ο γοητευτικός μελαχρινός Αιγύπτιος με την πράσινη διάφανη φούστα (που έπλασε η φαντασία της Eri)
    • Ο νεαρότατος τεμπελόσκλαβος (που παίζει με το σεξουαλικό τηλεκοντρόλ -- κατά blindfold)
    • Ο Κύριος που του άρεσε να κάνει τη σκυλίτσα του να χύνει δυνατά (ακουμπισμένη σ’ ένα παγωμένο τοίχο στο απόσπασμα της smari)
    • Η Ε. (που, όπως μας λέει η Elvira, τίποτα πια δεν μπορεί να κάνει χωρίς την άδεια Του)
    • Ο νεαρός με τα σκούρα και υγρά μάτια (που υπηρετεί υπάκουα στο ποστ της Tropical_Storm)
    • Και η μελαχρινή Θεά (που ερωτεύτηκε ο ήρωας στην ιστορία του Jim Jailor)

    ...είχαν κάτι κοινό – και το ’ξεραν: είχαν όλοι κάποια φιλική ή ερωτική σχέση με την ευπροσάρμοστη, μυστηριώδη πανηδονίστρια Ν. (που μας πρωτοσύστησε η Demoness)




    Καλεσμένοι βρέθηκαν, εν αγνοία τους οτι θα ήταν όλοι εκεί, το επόμενο Σαββατόβραδο στο σπίτι της. Στο τραπεζάκι του μεγάλου μισοσκότεινου σαλονιού υπήρχαν αναμμένα κεριά, ποτήρια και τσίπουρο. Βρήκαν καθισμένους σε κάποιες πιο σκοτεινές γωνιές κάποιους ακόμα καλεσμένους, που η Ν. δεν σύστησε.


    Όταν είχαν φτάσει όλοι πια, είχαν κάτσει κοντά, με τα ποτήρια στα χέρια, αγγιζόντουσαν και μιλούσαν μεταξύ τους σε διάφορους τόνους, (μια και μερικοί ήταν, το λιγότερο, αρκετά γνωστοί μεταξύ τους) χτύπησε για τελευταία φορά το κουδούνι. (Η υποτακτική με το κολάρο και το λουρί στο λαιμό τινάχτηκε λίγο, γιατί της θύμισε ένα άλλο κουδούνισμα, κοίταξε γύρω με ζαλισμένο βλέμμα αλλά συγκρατήθηκε.)


    Η Ν. άνοιξε – ήταν ο Κωνσταντίνος. Ναι, όλοι τον ήξεραν, ήταν πασίγνωστος ο ψηλός, γαλανομάτης Κωνσταντίνος.

    Φίλησε σταυρωτά την Ε., την Αφέντρα με το μαστίγιο που είχε πιεί λίγο παραπάνω τσίπουρο και τα μάτια της γυάλιζαν, τη μελαχρινή Θεά, άφησε ένα αμυδρό χάδι στα μαλλιά του νεαρού με τα σκούρα και υγρά μάτια, έκανε ένα πείραγμα στον Θ. και τον τεμπελόσκλαβο που είχαν πλευρίσει αμφότεροι τη κοπέλα που δεν ήξερε καν τον όρο submissive και είπε μερικές ακατανόητες λέξεις στα Αραβικά στον μελαχρινό με την πράσινη διάφανη φούστα. (Παρατήρησε πως ο διψασμένος Χρήστος είχε ήδη βάλει το χέρι του κάτω από τη μοχέρ μπλούζα στην πλάτη της γλυκιάς υποτακτικής η οποία κοίταζε αφηρημένη στα μάτια τον Αφέντη με τη ισχυρή φωνή, πως ο σκλάβος-παιχνίδι κοίταζε μαγνητισμένος τις μυτερές σινιέ μπότες του Κυρίου που του άρεσε να κάνει τη σκυλίτσα του να χύνει δυνατά, πως από την τσάντα της Ε. έβγαζε, εντελώς αδιάκριτα, τη μυτούλα του ένας μωβ δονητής και πως η Ν. ήταν κάπως νευρική μέσα στο μικροσκοπικό ροζουλί φορεματάκι της.) Αφού ο πασίγνωστος Κωνσταντίνος χαιρέτησε με σοβαρότητα και τους υπόλοιπους, η Ν. ανήγγειλε πως ο κοινός τους φίλος και γνωστός είχε μια σοβαρή ιδέα που ενδιέφερε όλους...

    Αντί για την αναμενόμενη σιωπή, άρχισαν όλοι μαζί να μιλάνε και μέσα στη φασαρία που ακολούθησε, κάτι ακούστηκε αμυδρά για «σεμινάρια», για «σχολή» για «ειδικό κλαμπ», «Ευρώπη και Αμερική»…





    Incomplete_ θα πιάσεις την άκρη της κλωστής;



     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Κολάζ φαντασιώσεων/εμπειριών

    To πλήθος συνέχισε να συζητάει ακατάπαυστα.Σχολή;Οι επαϊοντες βρήκαν αφορμή μέσω της αντίδρασης να προβληθούν και οι λιγότερο "μυημένοι" δέχονταν ή απέρριπταν τους πρώτους,έχοντας όμως τις ίδιες προσδοκίες αναμένοντας κάτι το οποίο στροβιλιζόταν στην ατμόσφαιρα..Ένας διάχυτος ερωτισμός κυριαρχούσε και η γλώσσα του σώματος σε κάθε κορμί πρόδιδε πως όλοι σχεδόν ήταν δέκτες αυτού..
    Ο Κ αφού τελείωσε μια σύντομη συζήτηση με μία φίλη του σκλάβα και αφού απαντήθηκαν κάποιες απορίες του γύρω από τον Κύριο της,προχώρησε προς το bar να βάλει ένα ποτό.Στη διαδρομή το μάτι του έπεσε πάνω Της.Δεν τη συμπαθούσε.Γέλασε και Εκείνη αγρίεψε μπροστά σε αυτήν την κατάσταση.Πήρε το ποτό του και κατευθύνθηκε προς μια πολυθρόνα απέναντι της όπου καθόταν δύο συμπαθέστατοι κατ εκείνον σκλάβοι.Αφού τους ζήτησε ευγενικά να του παραχωρήσουν τη θέση τους,κάθισε απέναντι της και την κοίταζε φαίνοντας πως κάτι σχεδίαζε..Εκείνη τον παρατηρούσε παράλληλα και όσο θυμωμένη και να ήθελε να δείξει,η ανησυχία της φαινόταν από κάποιες ανεπαίσθητες νευρικές κινήσεις που σε Λ/λίγους ήταν αντιληπτές.
    -Τι κοιτάς;Τον ρώτησε
    Της έκλεισε το μάτι ίσως πονηρά,ίσως μνησίκακα άλλα όπως και να ήταν φαινόταν πως σχεδίαζε κάτι καλό..
    Δείχνοντάς τον .. με το μάτι του - Σήκωσε τον πάνω ..
    Όσοι βρίσκονταν τριγύρω και αντιλήφθηκαν το διάλογο και χωρίς να γυρίσουν προς Αυτούς υποκρινόμενοι πως άκουγαν το συνομιλητή τους ή πως σκεφτόντουσαν προσπαθούσαν να καταλάβουν τι συμβαίνει ή τι πρόκειται να συμβεί..
    -Θα ήθελα να σηκωθείς πάνω παίρνοντας τον και να μας δείξεις κάτι..
    -Γελώντας,με διατάζεις; Ο διάλογος γινόταν πιο αισθητός τριγύρω και η σιωπή μεγαλύτερη .Τα πρώτα Βλέματα άρχισαν να παρατηρούν κοιτάνε απροκάλυπτα με ενδιαφέρον..
    -Ελαφρά χαμογελώντας ,θα ήταν αγένεια εκ μέρους σου να μου αρνηθείς την πρόκληση αυτή.Εξάλλου Είσαι πολλά υποσχόμενη.Στην πορεία θα σηκωθώ και Εγώ αν νιώσω πως πρέπει κάτι να μάθω μέσα απ άυτό..
    -Δε νομίζω πως είσαι σε θέση να..
    -Φοβάσαι την πρόκληση;!
    Όλοι σταμάτησαν.Γύρω πάγωσαν.Κοιτούσαν με μεγάλο ενδιαφέρον..
    -Όχι,απλά δε βρίσκω το λόγο να μπω στη διαδικασία του live sess επειδή το θες εσύ;Μήπως έχεις θράσσος μικρέ μου;
    -Έχω αρχίσει και βαριέμαι ήδη...Σηκωθείτε σας παρακαλώ Γιάννη και Ειρήνη..
    Οι νεαροί σκλάβοι σηκώθηκαν διστακτικά στο κέντρο του χώρου και κοιτούσαν τον Κ στα μάτια με κάποια ανησυχία,σχεδόν τρέμοντας.Παρ όλα αυτά είχαν στητό το σώμα τους..
    -Η Κυρία εδώ αρνείται και να σας μάθει και να μας μάθει..γδυθείτε σας παρακαλώ..
    Σηκώθηκε .Πέρασε από μπροστά της και της άρπαξε το ποτό απ΄τα χέρια.
    -Όσο βλέπεις,ούτε να πίνεις δε σε θεωρώ ικανή. Κοίτα μόνο!
    Εκείνη τα ΄χασε.Σε τι να πρωτοαντιδράσει;Στην προσβολή;Στον σκληρό του τόνο;Στα λόγια του;Τι να πρωτοκάνει;Να επαναφέρει το κύρος της;Να του επιτεθεί;
    Ο Δ προσπαθώντας να διασκεδάσει λίγο τις εντυπώσεις: Δε νομίζω Κ πως είναι πρέπον όλο αυτό που γίνεται..
    -Όταν έχω τη συγκατάθεση της Οικοδέσποινας ,όλα γίνονται δ..
    -Στην έδωσε;
    -Δεν αρνήθηκε και δε μίλησε.Σας παρακαλώ να μην παρεμβάλεστε σε αυτό που κάνω.Νομίζω πως εγώ δεν έχω ανακατευτεί σε δικές σας υποθέσεις..
    -Δεν νομίζω να κάναμε κάτι open..
    -Δικό σας θέμα αυτό..
    -Χαμογελώντας :θα τα καταφέρεις;
    Και ο Κ απλά του έκλεισε το μάτι..
    -Γιάννη ,βάλε της σε παρακαλώ ένα ποτό ..
    Ο Γιάννης πρόθυμα κατευθήνθηκε προς το bar.Επέστρεψε με το ποτό της και ενώ της το έδινε
    -Έχεις καμιά επιθυμία απέναντι του;
    -Δε σ αφορά
    -Μάλιστα..Έλα εδώ αγόρι..Πάρε αυτό το μαντήλι και δέσε τα μάτια της Ειρήνης σε παρακαλώ..
    Ο Γιάννης έκανε πρόθυμα αυτό που του είπε.Πήγε από πίσω και της έδεσε τα μάτια..Εκείνη σχεδόν έτρεμε..
    -Ειρήνη κρυώνεις;
    -Όχι Κύριε..
    -Άμα αρχίσεις να κρυώνεις θα μου το πεις;
    -Δεν ξέρω Κύριε..
    -Γιάννη θέλω να μυρίσεις όλο της το κορμί από πάνω μέχρι κάτω.Να το αγγίξεις ,να κάνεις το χάρτη του κτήμα και προορισμό σου.Δε θέλω να τη φοβίσεις.Θέλω να νιώσω μαζί της πως νιώθει άνετα..






    Να μου επιτραπεί να το συνεχίσω πολύ σύντομα ο ίδιος,μέχρι να το παραδώσω σε άλλον..
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Κολάζ φαντασιώσεων/εμπειριών

    Ζητώ συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση αλλά δεν είχα δει την προσφορά σου Ινκο.
    Μεγάλη μου τιμή αλλά με λύπη μου θα αρνηθώ την σκυτάλη.
    Αν αρχίσω να γράφω την φαντασιώσεις μου το πιο πιθανό είναι να μπουκάρει ο εισαγγελέας. Κι αν γράψω τις εμπειρίες μου το πιο πιθανό είναι να σας πάρει ο ύπνος.

    Ευχαριστώ και πάλι.
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ο Κ κάθησε αναπαυτικά στην πολυθρόνα του ενώ η Ν. κάθισε δίπλα στα πόδια του στο πάτωμα. Τα σκλαβάκια άρχισαν το παιχνίδι τους. Ο Γιάννης έβγαλε όλα τα ρούχα της Ειρήνης και μύρισε όλο το κορμάκι της που ριγούσε. Μύρισε τις μασχάλες της, κάτω από το στήθος της, εκεί που πάντα έχει μία ζεστή, γλυκερή ευωδία, μετά μύρισε την κοιλιά της, στο μουνάκι της κοντοστάθηκε λίγο, το άνοιξε απαλά με τα ακροδάχτυλά του και έχωσε την μύτη του καλά μέσα. Ο Κ το διασκέδαζε ενώ η Ν χαϊδευόταν και γουργούριζε ακουμπώντας ελαφρά το χέρι της στα γόνατά του.

    Ο Γιάννης μύρισε όλο το κορμί της Ειρήνης, τα μικρά λευκά της ποδαράκια και τέλος την σκούρα σχισμή του κώλου της.

    «Αρκετά,» είπε ο Κ. «Ντύσου μικρή να μην κρυώσεις. Δεν απαιτείται τίποτε άλλο από σένα, αρκετά παίξατε.»

    Γύρισε στην Ν και της είπε: «Θα μας διηγηθείς τώρα την αληθινή ιστορία της εκπαίδευσής σου. Νομίζω πως ήρθε η ώρα της. Δεν πιστεύω να ντρέπεσαι.»

    Η Ν δεν ντρεπόταν. Παρέμεινε καθισμένη στα πόδια του Κ καθώς άρχισε να διηγείται την ιστορία της:

    "Μια μέρα, επειδή ο Αφέντης μου θεώρησε ότι ήμουν ιδιαίτερα άτακτη και ανυπάκουη και επειδή ήθελε να μην είμαι τόσο ανέμελη και χαρούμενα ασεβής, με έστειλε σε κάποιον γνωστό του Κύριο για να μου «στρώσει τη γουνίτσα», όπως μου είπε χαμογελώντας.

    Δεν έφερα καμία αντίρρηση, και δεν ανησύχησα ιδιαίτερα, γιατί ήξερα ότι με αγαπούσε πολύ και πάντα με φρόντιζε όσο μπορούσε καλύτερα. Αν και το χαμόγελό του θα έπρεπε να με είχε βάλει σε υποψίες.

    Ο νέος μου Κύριος ήταν πολύ σωματώδης και πολύ αρρενωπός, με χοντρά χέρια και χοντρά μπούτια. Αν ο Αφέντης μου έμοιαζε με όμορφο αρκουδάκι που ήθελα να το αγκαλιάζω όλη τη μέρα, αυτός εδώ έμοιαζε με τεράστια θηριώδη αρκούδα. Μόλις τον είδα σφίχτηκε το στομάχι μου. Μα γιατί με έστειλε σε αυτόν, σκέφτηκα. Εγώ είμαι τόσο χαϊδεμένη, τόσο άμαθη από αυτά τα πράγματα, δεν μου χρειάστηκαν ποτέ. Αφού πάντα έκανα αυτό που ήθελε ο Αφέντης, κι ας έκανα μικρές αταξίες πότε πότε, πάντα με συγχωρούσε μέσα στην μεγαλοψυχία του.

    Το πρώτο που έκανε ο Κύριος ήταν να με βάλει να γονατίσω μπροστά του και να του βγάλω τα αθλητικά παπούτσια και τις κάλτσες. Μετά με έβαλε να του γλείψω τα πόδια. Τα έχωνε βαθιά στο στόμα μου, μία το ένα και μία το άλλο και δεν μου άρεσε καθόλου γιατί τα νύχια του ήταν λίγο άκοπα και μου γρατζούναγαν τα εσωτερικά τοιχώματα του στόματος. Μετά μου έχωσε τον πούτσο του πολύ βαθιά στο λαρύγγι μου, τόσο βαθιά που αμέσως έκανα εμετό. Με χαστούκισε πολύ δυνατά, ζαλίστηκα και μάτωσε η μύτη μου. Δεν τον ένοιαξε καθόλου. «Δεν με απασχολεί,» είπε. Με άρπαξε από τα μαλλιά και με έβαλε να γλείψω τον εμετό από το πάτωμα. Ήταν ξινός και βρωμούσε αλλά οι ικεσίες μου δεν εισακούσθηκαν και αναγκάστηκα να φάω πάλι όλα αυτά που είχα βγάλει από το στομάχι μου.

    Μετά με έβαλε να ξεντυθώ εντελώς και να σταθώ όρθια με το στήθος κολλημένο στον τοίχο. «Δεν θα με κοιτάς,» είπε, «θα κοιτάς τον τοίχο.» Αισθάνθηκα να μου ανοίγει με τις χερούκλες του τα μουνόχειλα και να μου τα πιάνει με σφιγκτήρες. Από εκεί κρέμασε δύο βαρίδια. Ένιωσα το μουνί μου να μακραίνει, να παραμορφώνεται, τα μουνόχειλα έφτασαν την αρχή των μηρών μου με το βάρος που μου είχε κρεμάσει. Μετά πήρε μία λεπτή βίτσα και άρχισε να μου αργάζει το τομάρι. Σχεδόν αμέσως άρχισα να κλαίω. Πονούσα τόσο πολύ, δεν μπορούσα να μείνω ακίνητη, τρανταζόμουν ολόκληρη από τα χτυπήματα. Σε κάθε μου κίνηση τα βαρίδια μου τράβαγαν το μουνάκι, μία δεξιά και μία αριστερά.

    Όταν κουράστηκε να με δέρνει ο Κύριος μου έβγαλε τα βαρίδια και μου είπε: «Στα τέσσερα σκύλα.»

    Τον υπάκουσα αμέσως γιατί ήδη ένοιωθα φόβο γι αυτόν τον απόμακρο Κύριο, που ήταν σχεδόν αδιάφορος απέναντί μου, δεν φαινόταν καν να αντλεί απόλαυση από αυτά που μου έκανε. Τον είδα να φοράει ένα ιατρικό γάντι και να το αλείφει με λιπαντικό. Μετά έβαλε μέσα μου ένα ένα τα δάχτυλά του, μέχρι που μπήκε όλο του το χέρι στον πρωκτό μου. Άρχισε τότε να με γαμάει δυνατά με τη γροθιά του. Νόμισα πως θα με έσκιζε. Μου φαινόταν απίστευτα σκληρό να έχω δοθεί σε κάποιον σαν αυτόν για εκπαίδευση. Εμένα που με είχε ο Αφέντης στα ώπα-ώπα, με τόση τρυφερότητα και με τόση αγάπη...

    Εκείνο το βράδυ κατάλαβα ότι ο Αφέντης μου, ο άνθρωπος που αγαπούσα πάνω από κάθε τι στον κόσμο, ήταν πολύ πιο σκληρός από ότι είχα φανταστεί. Ίσως δεν ήθελε να μου τα κάνει ο ίδιος όλα αυτά που θα υπέφερα στα χέρια του θηριώδους Κυρίου, ίσως γιατί μου είχε αδυναμία. Αλλά για κάποιον λόγο τα θεωρούσε απαραίτητα. Και επιτέλους άρχισα να καταλαβαίνω ποιος ήταν πραγματικά ο γλυκός μου Αφέντης με το αγγελικό πρόσωπο.

    Μετά από το πρώτο εκείνο βράδυ ο Κύριος με έκλεισε σε ένα δωμάτιο στο σπίτι του, δεμένη στο καλοριφέρ, γυμνή, με ένα μπωλάκι με νερό στο πάτωμα. Ερχόταν μία φορά την ημέρα, μου έφερνε λίγο φαγητό και με έλυνε για λίγο έτσι ώστε να ξεμουδιάσω καθώς και για να καθαρίσω τα ούρα και τα περιττώματα που αναγκαστικά είχα κάνει εκεί στο πάτωμα κατά τη διάρκεια της ημέρας και της νύχτας. Τον ρωτούσα πού είναι ο Αφέντης μου και πότε θα έρθει να με πάρει αλλά δεν απαντούσε στις ερωτήσεις μου. Με άφησε εκεί για μέρες χωρίς την δυνατότητα ούτε να πλυθώ λίγο. Κοιμόμουν εκεί στο πάτωμα, δεμένη στο καλοριφέρ. Βρωμούσα και τα μαλλιά μου είχαν χάσει το λαμπερό ξανθό χρώμα τους και κρέμονταν λιγδιασμένα στους ώμους μου. Στο τέλος απέφευγα να σηκώσω τα μάτια προς τον Κύριο γιατί ντρεπόμουν για την κατάντια μου. Ήμουν σαν ένα αδέσποτο ζώο, που το μάζεψαν από τον δρόμο και το κρατούν δεμένο σε μια γωνιά για να μην λερώσει και το υπόλοιπο σπίτι.

    Δεν ξέρω πόσο καιρό πέρασα εκεί, είχα χάσει εντελώς την αίσθηση του χρόνου. Όταν μία μέρα με έλυσε και μου έδωσε την άδεια να πλυθώ έκλαψα γονατιστή μπροστά του από ευγνωμοσύνη, του αγκάλιασα τα γόνατα και του φίλησα τα παπούτσια. Είναι απίστευτο πόσο μεγάλη ευτυχία μπορεί να δώσει λίγο νερό και σαπούνι σε ένα ανθρώπινο πλάσμα. Έβαλα καθαρά ρούχα μετά και παρουσιάστηκα μπροστά στον Κύριο ευπρεπισμένη και καθαρή.

    Μου σήκωσε το πηγούνι με τη χερούκλα του και με κοίταξε καλά καλά.

    «Εάν τολμήσεις ξανά να ξεχάσεις τη θέση σου, θα σε τσακίσω,» μου είπε. «Όποτε είσαι ασεβής ή ανυπάκουη θα σε στέλνει σε μένα. Αυτή είναι η εντολή του Αφέντη σου. Κατάλαβες σκύλα;»

    «Μάλιστα Κύριε,» ψιθύρισα. Δεν είχα πλέον καμία διάθεση αντίστασης μέσα μου, είχα γαληνέψει και μία μυστήρια πρωτόγνωρη ηδονή με πλημμύρισε.

    Σε λίγο ήρθε ο Αφέντης μου να με παραλάβει, κομψός και ατσαλάκωτος μέσα στο λευκό του κοστούμι. Έτρεξα και τον αγκάλιασα με λαχτάρα. «Ω, πάρτε με από δω, θα είμαι πολύ φρόνιμη, αχ πάρα πολύ, μην με ξαναφήσετε ποτέ εδώ, ποτέ πια.»

    «θα δούμε,» είπε ο Αφέντης και μου χαμογέλασε."

    Η Ν τελείωσε την ιστορία της και κοίταξε τον Κ. Αυτός της χάιδεψε τα μαλλιά και της είπε:

    «Πολύ όμορφη η ιστορία σου. Τώρα δείξε μας και το κόσμημα που σου χάρισε ο Αφέντης σου.»

    Η Ν σηκώθηκε, ανασήκωσε λίγο το φόρεμά της και κατέβασε το εσώρουχό της. Όλοι τότε είδαν την βαριά καδένα που κρεμόταν από το μουνί της. Το γράμμα Κ έλαμπε στο κέντρο της. Και όλοι κατάλαβαν.




    Η συνέχεια από τον Afentis Epi8ymiwn, ευελπιστώ.
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν πειράζει Afenti Epi8ymiwn.

    tender_lilly, έχεις να γράψεις κάτι πολύ καιρό, αν θα ήθελες να συνεχίσεις η σκυτάλη περνάει σε σένα.