Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κομμένο ή Όχι ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 14 Δεκεμβρίου 2010.

?

Προτιμάω το καυλί του Άντρα ...

  1. Χωρίς Περιτομή, Φυσικό, έτσι όπως το έχουμε συνηθίσει !

    7 vote(s)
    21,9%
  2. Το προτιμάω "Κομμένο" γιατί ... (Εξηγήστε τους λόγους)

    11 vote(s)
    34,4%
  3. Δεν έχω πρόβλημα αρκεί να ξέρει να το χρησιμοποιεί !

    13 vote(s)
    40,6%
  4. Δεν ξέρω. Δεν έχω πάρει ποτέ "Κομμένο" ...

    1 vote(s)
    3,1%
  1. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    ... επίσης αν έρθει κάποιος Γερμανός στην Αθήνα και δει τα σκουπίδια στους δρόμους θα πει για τους Έλληνες .. πόσο βρωμιάριδες είναι ..
    έχω γνωρίσει και έλληνες χοντρούς και βρομιάριδες .. αυτό που λές για τους Τούρκους δεν ισχύει καθόλου .. έχω πάει Τουρκία .. και δεν έχει καμία διαφορά με το νησί σου .. ΙΣΝΟ
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    σεβομενος την επιθυμια του Κωσταντινου να μην δινεται συνεχεια σε θεματα που αφορουν ξενους , δεν απαντω ....
    αλλα το παραπανω ποστ ειναι για γελια .....
     
  3. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    δεν έχεις τι να πεις γι'αυτό..άκου εκεί..το πόστ μου για γέλια  
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    ξύνεσαι σε λάθος γκλίτσα dear...
     
  5. jorge1970

    jorge1970 Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    Τουρκία ήμουν τώρα τον Αύγουστο. Δίνεις εντελώς άλλη εικόνα από την πραγματική! Είναι μια χώρα που μαζεύεται - καμία σχέση με Αίγυπτο στην καθαριότητα - και ήδη μας έχει ξεπεράσει σε πολλά μεγάλε
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    ειπα να μην ασχοληθω αλλα δεν θα με βγαλετε και τρελο επειδη τα ματια σας τρεχουν πανω απο τα κειμενα των αλλων και συλαμβανουν το νοημα που θελετε εσεις να δινετε και οχι αυτο που δινει εκεινος που το εγραψε .....
    δεν θα απαντησω (βαριεμαι) , αλλα θα σας ελεγα jorge1970 και SlaveRose να ξαναδιαβασετε προσεκτικα τι γραφω μια προς μια τις λεξουλες και να δειτε τι σας ξεφυγε ...
     
  7. jorge1970

    jorge1970 Regular Member

    Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    μπα, βαριέμαι ..
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    Πράγματι, φαίνεται ότι κάποιο ρόλο παίζει το πετσάκι. Μόλις διάβασα ένα άρθρο του νευρο-ανατόμου Ashley Montagu, ο οποίος λέει ότι το πετσάκι είναι πάρα πολύ χρήσιμο γιατί είναι γεμάτο νεύρα και τρομερά ευαίσθητο. Η περιτομή αποτελεί ένα μεγάλο τραύμα για τον άνθρωπο και ακόμη χειρότερο είναι το ότι αυτό γίνεται σε ένα ανυπεράσπιστο βρέφος, στην αρχή της ζωής του. Θα μεταφράσω αποσπάσματα του άρθρου και θα το αναρτήσω εδώ σε λίγο. Προς το παρόν, παραθέτω ένα βιντεάκι με τις απόψεις του Montagu.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. sw

    sw

    ...ωωω!!!! ...το καημενο το πετσαααακιιιιι!


    Γι:tear:ργος
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    δεν το ειχα παρει ειδηση το νημα ....
    καλε τι θυμησατε τωρα στη γηραια θεια Θαλεια .....
    πριν καμια 30ρια χρονια πανω κατω θαρρω .... ηταν που εκοψα με τα δοντια το πετσακι του γκομενου... επι του τουτου
    κοριτσια ! αλλη αισθηση ....
     
  11. thanasis

    thanasis Contributor

    ΑΛΛΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

     

      
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Κομμένο ή Όχι ?

    ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!!!!