Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κομμένο ή Όχι ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 14 Δεκεμβρίου 2010.

?

Προτιμάω το καυλί του Άντρα ...

  1. Χωρίς Περιτομή, Φυσικό, έτσι όπως το έχουμε συνηθίσει !

    7 vote(s)
    21,9%
  2. Το προτιμάω "Κομμένο" γιατί ... (Εξηγήστε τους λόγους)

    11 vote(s)
    34,4%
  3. Δεν έχω πρόβλημα αρκεί να ξέρει να το χρησιμοποιεί !

    13 vote(s)
    40,6%
  4. Δεν ξέρω. Δεν έχω πάρει ποτέ "Κομμένο" ...

    1 vote(s)
    3,1%
  1. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Κομμένο ή Όχι ?

    Αμαν,σαν τη φλογερα του τσοπανη ειναι:crazy:
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Κομμένο ή Όχι ?

    Χαχαχα! Πολύ πετυχημένο. Άμα σου πω και ποιος πάσχει από υποσπαδία εδώ μέσα, θα πέσεις κάτω από τα γέλια... 
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Κομμένο ή Όχι ?

    στα 22 μου έκανα εγχείρηση με ολική αναισθησία γιατί δεν άντεχα να νιώθω ότι με πετσοκόβουν ...

    η επομένη της εγχείρησης δεν ήταν τόσο τραγική ,μάλλον δεν έγινε σωστά το ράψιμο ,εμένα τουλάχιστον ήταν περίτεχνο και αρεστό ,τον αποκαλούσα "franky" για ένα διάστημα ...

    δεν έκανα ποτέ μου έρωτα όσο είχα ακόμη τη φίμωση οπότε δεν μπορώ να συγκρίνω αν η ηδονή ήταν καλύτερη τότε ... η μαλακία δεν άλλαξε πάντως ...

    συνοπτικά μάλλον δεν πήγες σε τόσο καλό ουρολόγο ή τουλάχιστον υπάρχουν αρκετά καλύτεροι ..


    το να είναι αστείο επειδή κάποιος πάσχει από υποσπαδία είναι έλλειμμα .
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Κομμένο ή Όχι ?

    Δεν έγκειται εκεί το αστείο. Το αστείο είναι ότι όταν κατουράει τις υποτακτικές του, τις αναγκάζει να κλείνουν τα μάτια, για να μη δουν ότι τα κάτουρα βγαίνουν από το πλάι...

    Μερικά πράγματα είναι όντως αστεία. Σόρρυ. Δεν γελάω με αναπηρίες. Γελάω με τις μεγαλοπιασιές, αν με εννοείς...
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    @Dora - Anacreon
    Παρακαλώ να σταματήσετε τώρα τη διαμάχη. Τα επίμαχα ποστ διαγράφησαν γιατί ήταν εξυβριστικά.
    Να μείνουμε εδώ για να μην κλειδωθεί και άλλο ένα νήμα.
    Ευχαριστώ
     
  6. John\m/

    John\m/ New Member

    Απάντηση: Κομμένο ή Όχι ?

    Ρε παιδια αχετως αν η περιτομη ειναι κατι το τελειως υποκειμενικο,αποφασισα να γραψω μονο και μονο και να ενημερωσω τους ενδιαφερομενους οτι ολες οι περιτομες δεν ειναι ιδιες,και επισης καντε σωστη επιλογη γιατρου!Ψαξτε το στυλ περιτομης που θελετε και ρωτηστε τον τροπο που θα την κανει ο γιατρος.Οι περισσοτεροι γιατροι δεν σου λενε πολλα γιατι μονο ενα τροπο ξερουν να κανουν.Εγω για παραδειγμα πηγα σε εναν μαλακα,και το αποτελεσμα δεν μου αρεσε εμφανισιακα.Δεν ηξερα πριν οτι υπαρχουν διαφορα στυλ.Και τωρα τρεχω να βρω (αλλα δεν βρισκω) καποιον σωστο γιατρο να μου φτιαξει την ουλη (τελικα μαλλον με βλεπω για εξωτερικο).ΨΑΧΤΕΙΤΕ πριν καταληξετε σε γιατρο!Επισης απαιτηστε να μην γινεται πειραματοζωα καποιου ψαρα μαθητευομενου που κουβαλουν οι γιατροι συνηθως στα χειρουργεια.Στην Ελλαδα οι γιατροι δεν ειναι τοσο εμπειροι στο θεμα αυτο.
     
    Last edited: 27 Φεβρουαρίου 2012