Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 26 Μαρτίου 2008.

  1. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    re: Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

    Ουρολαγνεία εχω δοκιμάσει και μου αρέσει πολύ... Κοπρολαγνεία απο την αλλη οχι δεν έχω κάνει ακόμη... μου αρέσει να βλέπω μια γυναίκα να τα "κάνει" αλλα το να τα τρώει ίσως μου πέσει λίγο βαρύ...
     
  2. spectrum

    spectrum Regular Member

    re: Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

    Παντως ανεξαρτητα απο τις προτιμησεις του καθενα ειναι πολυ καλο να λεει ο καθενας τι ακριβως ζηταει..
    Παρακατω παραθετω ενα αποσπασμα απο προφιλ μιας τυπισας που βρηκα σε ενα αλλο site..
    H τυπισα μαλιστα εχει και ενα πολυ χαρακτηριστικο νικ εκει.. FaeTaSkataMoy...

    "Apo mikri fantasionomai na me ypiretoun antres kai na tous ekseftelizo. Stin douleia fantazomai tous allous antres na mou glyfoun ta podia kai na tous patao kato san skoulikia.
    To gnorizo oti tha akousto akraia, alla telika kateliksa oti tha ithela na do enan antra na troei ta skata mou. Thelo na xezo sto stoma tou alla afto den einai arketo. Thelo na ta faei ola. Na ta katapiei.
    Opote kathomai stin toualeta ferno sto myalo mou enan gnosto, enan filo, enan synergati, kleino ta matia kai fantazomai ti mouri tou mesa stin lekani na tou xezo to stoma.
    An afto einai too much gia sena prosperase me. An eisai sigouros oti theleis na dokimaseis na me ikanopoiiseis grapse mou. Den me endiaferei to cyber sex. MONON sovares protaseis parakalo.
    Loipon? ti les? theleis na se xeso st'alitheia?
    Thes na fas ta skata mou? Den paizo. To enoo!
    Akoma me endiaferei na miliso me alles gynaikes me paromoies fantasioseis i akoma kalytera pragmatikes empeiries sto thema"

    Oxi θα κατσει να ..σκασει(εκτος του να χεσει)  
     
  3. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    re: Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

    ειναι δυνατον να απορριπτουμε κατι γιατι απλως δεν μπορουμε να το βιώσουμε
    και να αναπτυσουμε θεωρειες γιατι βαζοντας τον εαυτο μας στα παπουτσια του αλλου μας φαινονται λιγο στενα και μας πονανε??
    δεν θα ηταν απλουστερο να παρουμε αλλο νουμερο παπουτσι και να αφησουμε τα στενα σε αυτους που χωραει το ποδι τους?????
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    re: Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

    EIMAI FAN THΣ ΟΥΡΟΛΑΓΝΕΙΑΣ.
    ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΟΠΡΟΛΑΓΝΕΙΑ
     
  5. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    re: Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

    Αφου εισαι whisperer, γιατι φωναζεις?

    Διαβασα μονο την πρωτη και τις δυο τελευταιες σελιδες του θεματος, αλλα αυτο που σκεφτομουν απο την αρχη ηταν οτι υπαρχουν πραγματα τα οποια συμβαινουν καθημερινα και φανερωνουν τεραστια ψυχικα προβληματα, ομως δεν ασχολουμαστε με αυτα, τα σκουπιζουμε και τα σπρωχνουμε κατω απο το χαλι να μην πολυφαινονται. Γιατι μας απασχολει το πως φτιαχνονται σεξουαλικα οι γυρω μας? Το δικαιωμα της αυτοδιαθεσης ειναι απο τα πιο σημαντικα ανθρωπινα δικαιωματα. Και στην τελικη, απο που και ως που μας εχουν θεσει αρμοδιους να κρινουμε τον κοσμο? Το πως οριζεται καποιος ως ψυχικα ασθενης ας το κρινουν οι αναλογοι επαγγελματιες, γιατροι κλπ. Δεν εμπιπτει στα δικα μας καθηκοντα.
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΚΟΠΡΟΛΑΓΝΕΙΑ ΚΑΙ "ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ"

     

    Εμείς δεν έχουμε ψυχή; Στερούμεθα δικαιωμάτων;
     
  7. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    re: Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

    σοκολατα βενεζουελας και κρασι λευκο εμφιαλωμενο
    συνιστω
    για τα μελη που τα απασχολει η υγεια τους και η υγεια των αλλων
    Τα κοπρανα βγαινουν σε διαφορες αποχρωσεις οπως και η σοκολατα
    μπορειτε οι ουμανιστες να τη χρησιμοποιηουν ως υποκαταστατο
    τωρα για το εμφιαλωμενο το συνηστω για αυτους που δεν ειναι fun των εκπληξεων
     
  8. dare

    dare New Member

    re: Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

    "Κοπρολαγνεία"; Μπα, είναι από τα πράγματα που θα προσπεράσω.
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    re: Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

    Η κοπρολαγνεια ειναι ενα φετιχ.
    Σε αλλους αρεσει και ειναι αναφαιρετο δικαιωμα τους να την απολαμβανουν και σε αλλους οχι.
    Σιγουρα δεν μπορεις (γενικα μιλω), ουτε να κρινεις , ουτε να καταδικασεις οποιον αρεσκεται σε αυτην.
    Πολλοι αναρωτιουνται, "μα βρε παιδι μου, πως αντεχουν την μυρωδια?"
    Μα δεν καταλαβαινουν πως η οσμη τους ερεθιζει μαζι με ο,τι κανουν?????
    Υπαρχουν ανθρωποι που τους αρεσει η οσμη της χλωρινης γιατι τους "θυμιζει" καθαριοτητα.
    Και υπαρχουν και αλλοι που η οσμη αυτη τους απωθει.
    Τι σημαινει αυτο???? Πως αυτοι που απεχθανονται την συγκεκριμενη οσμη ειναι βρωμιαρηδες?????
    Δεν μπορω να καταδικασω κανεναν, οποιο φετιχ και να εχει, γιατι μωρα μου η πρωτη ατελης ειμαι εγω!
     
  10. BlackButterfly

    BlackButterfly Regular Member

    Re: Απάντηση: ΚΟΠΡΟΛΑΓΝΕΙΑ ΚΑΙ "ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ"



    Post του κωλου.  
     
  11. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    re: Κοπρολαγνεία και "Δεν Τρέχει Τίποτα"

    χαιρομαι ιδιαιτερα που τα μελη μας σκυβουν τοσο χαμηλα
    για να αφουγκραστουν
    να οσμιστουν
    να εποπτευσουν

    τις ανθρωπινες αναγκες
    συγκινουμαι με το ενδιαφερον που μας τυλιγει...
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΚΟΠΡΟΛΑΓΝΕΙΑ ΚΑΙ "ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ"


    Περισσότεροι του ενός κώλοι, συνέπραξαν αρμονικά για την παραγωγή αυτού του αισθητικώς απολαυστικού δημοσιεύματος.

     

    Post του κωλου.  [/QUOTE]


    Περισσότεροι του ενός κώλοι, συνέπραξαν αρμονικά για την παραγωγή αυτού του αισθητικώς απολαυστικού δημοσιεύματος.
     
    Last edited: 27 Οκτωβρίου 2008