Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Έχω την εντύπωση πως η κοπρολαγνιά απαντάται σε διάφορες μορφές:

    -με την όποια ενασχόληση του κοπρολάγνου προς τα περιττώματα του/της παρτενέρ του(δεν έχει να κάνει μόνο με BDSM η κοπρολαγνεία(

    -με την όποια ενασχόληση του κοπρολάγνου με τα δικά του περιττώματα..

    -ακόμα και στα πλαίσια της κοπρολαγνείας είναι η κόπριση σε διάφορους δημόσιους-ανοιχτούς χώρους..

    τέλος

    -γνωρίζω πως η κοπρολαγνεία παίζει και στο fist fucking ,αφού ο fister παίζει με τα κόπρανα στο παχύ έντερο την ώρα του παιχνιδιού με διάφορους τρόπους..
     
  2. MiB

    MiB Regular Member

    είσαι χειρότερη κι από μένα στην ορθογραφία, αλλά συμφωνώ 100% με τις παραπάνω κουβέντες σου..  

    απλά να προσθέσω ότι υπάρχει και το οπτικό βίτσιο, να παίρνεις δηλαδή μάτι τον/την partner την ώρα που τα "κάνει". Δεν είμαι όμως απόλυτα σίγουρος αν αυτό κατατάσσεται στην κοπρολαγνεία ως φετίχ, αλλά ότι υπάρχει είναι δεδομένο..  
     
    Last edited: 14 Οκτωβρίου 2008
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: KOPROLAGNIA

    Σαφώς και έτσι είναι,άμα περιορίζεται εκεί.

    Τελικά κάποια φετίχ,βίτσια,τάσεις (όπως ακόμα η νεκροφιλία,ακροφιλία κτλ)όπως θέλετε πείτε τα ,έχουν πολλές μορφές..Απλά περιοριζόμαστε στη γνώση της μίας..
     
  4. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

    Είμαι υπέρ της κοπρολαγνίας.

    Όταν μας εκφράζει κάτι, πρέπει να το βιώνουμε. και να το λέμε. και να μην κοροϊδεύουμε.

    χχχ
     
  5. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Εχεις δικιο φιλε μου ετσι ειναι οπως τα γραφεις
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα συμφωνησω απολυτα με τους δυο απο πανω μου.
    Ετσι ειναι και ετσι πρεπει να ειναι!
     
  7. jim1

    jim1 New Member

    Κι εγω συμφωνω αλλα αν εχεις φαει πορτα αρκετες φορες, μετα σου ειναι πιο δυσκολο να εκφρασεις ελευθερα αυτο που νιωθεις και που θες να κανεις.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν εχει σημασια.
    Να κανεις παντα αυτο που σε ευχαριστει.
    Πορτα τρωμε για πολλα πραγματα στην ζωη μας αλλα δεν πρεπει ποτε να το βαζουμε κατω. 
     
  9. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Θα θίξω ένα σοβαρό θέμα που με απασχολεί γιατί μου το ζητεί ένας σκλάβος μου και έχω ενδοιασμούς δε θα έλεγα ότι μου αρέσει επίσης είμαι άτομο που ξεπερνά τα όρια του μέρα με τη μέρα και ίσως κάποια στιγμή το κάνω και αυτό, δε μιλώ για τη χρυσή βροχή βέβαιος… δε ξέρω βοηθήστε με τη προσωπική σας γνώμη. Ευχαριστώ.
     
  10. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Δύσκολο το θέμα έτσι όπως το θέτεις. Αν το θέλει ο σκλάβος εντάξει. 'Ομως αν εσύ το θεωρείς αηδιαστικό τότε σε καμιά περίπτωση δεν πρέπει να το κάνεις. Άλλωστε εσύ είσαι η αφέντρα. Είναι καλό να ξεπερνάμε τα όρια μας, αλλά αυτό δεν πρέπει να γίνει ψυχαναγκασμός. Έχουν και τα όρια όρια. Το παιχνίδι είναι αμοιβαίο και πρέπει να ευχαριστεί και τους δύο.
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    προτιμώ τα καθαρόαιμα.

    υγ:συγχωρέστε με.θύμα της αυτόματης γραφής.
    αν του αρέσει και αρέσει και σε εσάς να το κάνετε.αρκεί να έχετε εξαντλήσει το θέμα περί υγειινής.
    αυτουνού τι ακριβώς του αρέσει?να τα μυρίζει,να τα γλύφει,να τα τρώει,να τα νιώθει πάνω του?
    εσάς γιατί δεν σας αρέσει?(ακόμα)
     
  12. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Εκείνου του αρέσει όλη η διαδικασία να τα κάνω επάνω του να τα μυρίσει να τα φάει ακόμα και αν δε μπορώ να το κάνω μου λέει πως μπορώ να τα κάνω σε ένα πιάτο με φαί και να τον αναγκάσω να τα φάει…. Έμενα πάλι δε μου αρέσει η μυρωδιά μα μ’ αρέσει ο εξευτελισμός . Τι να πω?