Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Είδα απάντηση Fanshawe και έτρεξα να δω τι φώτο θα έβαζε!!  
     
  2. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

  3. alpapado

    alpapado New Member

    εχω μια τετοια slave που τα τρωει ολα...
    ειμαι 100% σιγουρος οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα υγειας...
    τωρα ως προς την απολαυση,δεν ξερω τι της αρεσει...αλαλ το απολαμβανει και το ζηταει!
    επομενως δεν το εξεταζω
     
  4. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Yπαρχει female slave που το κανει? Μπραβο...Μου κανει εντυπωση!
     
  5. alpapado

    alpapado New Member

    ε,δεν νομιζω να υπαρχει μονομ η δικια μου
    φανταζομαι κι αλλα ατομα θα υπαρχουν εδω μεσα
    στο κατω κατω οταν εισαι slave και θες να εισαι ΚΑΛΗ slave δεν εχεια και πολλες επιλογες...απλα ικανοποιεις τον αφεντη σου
     
  6. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Ειναι λιγο σπανιο για γυναικα να το κανει, σιγουρα ανδρες υπαρχουν αρκετοι που ειναι toiletslaves.
     
  7. scatlover

    scatlover New Member

    Γεια χαρα σε ολους. Εγω παντως δυσκολευομαι πολυ να βρω αφεντρα και να μου τα δωσει εστω και πανω μου αν οχι στο στομα μου παντως εχω μερικες εμπειριες στην κοπρολαγνεια αλλα πολυ αραιες...
     
  8. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Την καλησπερα μου σε ολες τις Αφεντρες που τους αρεσει να κανουν την αναγκη τους πανω σε καποιον!
     
  9. Kinkylove

    Kinkylove New Member

    Και εγώ για μια τέτοια αφέντρα ψάχνω αλλά δεν το βλέπω και πολύ πιθανό δυστυχώς  
     
  10. angelosub

    angelosub New Member

    Πολύ θα ήθελα και εγώ να βρω μία!!!
     
  11. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Παιδια σιγουρα θα υπαρχουν καποιες απλα εμεις δεν τις γνωριζουμε.Υπαρχει το ενδεχομενο να μην ασχολουνται καν με το internet αυτες οι Αφεντρες κ να εχουν βρει ηδη καποιους που να τις ικανοποιουν.
     
  12. 2ndfc

    2ndfc New Member

    Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    Σπερα παιδες, ειμαι νεος στο φορουμ, ειμαι 100% στρειτ αλλα γραφτηκα διοτι εχω και εγω μια "πολυ παραξενη" και ισως και αηδιαστικη για πολλους φαντασιωση. Αν και δεν ειμαι κοπρολαγνος και αν και σιχαινομαι τα κοπρανα, για ενα παραξενο λογο τη βρισκω με τα αερια μιας γυναικας... δεν μιλησα ποτε γι αυτο σε καποια απο τις προηγουμενες σχεσεις που ειχα διοτι πιστευα οτι υπαρχει κινδυνος να με στειλουν και ταυτοχρονα να με κανουν ρεζιλι σε ολοκληρη την πολη (οι γυναικες τα συζητανε μεταξυ τους αυτα)

    Θελω πολυ μια φορα να το ζησω αυτο, να δω πως ειναι κλπ. Αλλα πως γινεται να πλησιασεις μια κοπελα (ακομα και την κοπελα σου) και να της πεις κατι τετοιο ωστε να το παρει χαλαρα και να μη σε στειλει? Χρειαζομαι τη βοηθεια σας...

    Επισις, μερικες φορες τη βρισκω και με το pissing, αλλα και αυτο ειναι εξισου δυσκολο να το πει αυτο καποιος σε μια γυναικα

    Edit: επισις θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει καποια κοπελα εδω που δεν θα ειχε προβλημα να πραγματοποιησει μια τετοια φαντασιωση καποιου.

    Μπορειτε να βοηθισετε plz?
     
    Last edited: 19 Ιουλίου 2009