Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    Έχω και πιο πρακτικές απορίες, που σχετίζονται με ζητήματα υγιεινής. Υπάρχουν ζητήματα που πρέπει να γνωρίζω? Κάποια προεργασία? Βαριέμαιε να τρέχω βραδιάτικο στα νοσοκομεία...
     
  2. Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    Vivere pericolosamente.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    .. Στην αρχή κάθε που πηγαίνεις στην τουαλέτα θα τον βάζεις να τα μυρίζει και να τα ψηλαφίζει για να εξοικειωθεί με την παρουσία τους.
    Ύστερα σιγά σιγά, θα σκουπίζει με την γλώσσα του το άνοιγμα..

    όταν θα έρθει η οριστική μέρα της μύησης θα τον δέσεις για να μη μπορεί να μπεί στον πειρασμό να φύγει, θα τον μεθύσεις και θα τον χαιδέψεις για να χαλαρώσει..
    θα του γυρίσεις την πλάτη και θα καθήσεις με τον πισινό σου κρεμασμένο απο πάνω του
     
  4. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Κοπρολαγνεία



    Ο νηματοθέτης που κάνει το ερώτημα είναι άντρας.

    Οι οδηγίες που δίνεις αναφέρονται σε γυναίκα ?
     
  5. Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    Ευτυχώς που δεν είναι σαν εσένα όλες οι βανίλιες κι έχω γλιτώσει ως τώρα.  
     
  6. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    Πολύ light μου ακούγεται... Του ρίχνεις δυο κλωτσιές στα @@, τον δένεις πισθάγκωνα και του βουτάς το κεφάλι στη λεκάνη. Για αρχή... Μετά του ρίχνεις τόσο ξύλο που με αναφιλητά σε ικετεύει να του κάνεις την τιμή να τον χέσεις (κυριολεκτικά και μεταφορικά)...  
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    γιατί να του κλωτσήσει τα @@? κρίμα είναι...
     
  8. dimitrisg

    dimitrisg Regular Member

    Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    καθολου κριμα, για την κοπρολαγνεια δεν το εχω,δεν μου κανει κατι, αλλα για την κλωτσια, πολυ ευχαριστος!!!!!
     
  9. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    Παρά δε ταύτα εξ ίσου ερεθιστικό. Από πότε λυπόμαστε τους υ? Θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε... 
     
  10. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    Δεν είναι θέμα λύπησης.. είναι θέμα σεβασμού στα @@!!!!
     
  11. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    οχι στα αρχιδια... τα αγαπάμε τα αρχιδια... τόσο νόστιμα που είναι με τις ώρες τα θέλουμε στο στόμα,να τα παίρνουμε τέρμα μέχρι να πρηστούν και να μη χωράνε άλλο, να μας μπουκώνουν
     
  12. dimitrisg

    dimitrisg Regular Member

    Απάντηση: Κοπρολαγνεία

    κανεις δεν λεει να μην τα αγαπατε, μας αρεσει οταν τα αγαπατε και πολυ μαλιστα,...αλλα εξισου ωραια ειναι να τους δειχνετε και λιγη "σκληρη" αγαπη!
    ποσο μαλλον οταν το ζηταει ο οργανησμος μας!!!!