Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Tα είπες όλα χρυσόστομη ! Εύγε.!     
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ε μη γίνεσαι σκληρή. Τόση κρίση έχει πέσει. Υπάρχουν φράγκα για προντόμες;
    Ο καθένας με το καυλόλιστο στο χέρι και ό,τι κάτσει σε τιμή ευκαιρίας.
    Μην είσαι άδικη. Λεφτά ΔΕΝ υπάρχουν, το 'πε και η θειά μου στην πλατεία όταν έψαχνε τα ψιλά της ν'αγοράσει λιβάνι.
     
  3. atasai

    atasai Regular Member

    Αυτό κατάλαβες ότι λέω Alpha Noir; Και καλά, από όλο αυτό η μόνη σου διαφωνία ήταν στο ποιος είναι σλέιβ και ποιος υποτακτικός; Χα χα χα. Εκεί δηλαδή με τον στόχο των ερωτικών σχέσεων που είναι η ματαίωση της επιθυμίας και η κάθαρση όλα καλά; Εκεί που ο πιο πιστός χριστιανός είναι ο άθεος;(Θέλω τη μαμά μου)

    Η εξήγηση για τέτοια παράκρουση που φτάνει να συγχέει την ακραία ειρωνία με μια legit άποψη είναι προφανής. Εφόσον το κοινωνικά κανονικό είναι τα αγοράκια να επιθυμούν και η γυναίκα να επιθυμείται, η εσωτερίκευση αυτής της κανονικότητας σε βαθμό που ούτε το πιο μοχθηρό τρολ δεν θα μπορούσε χαιρέκακα να υποπτευθεί φτάνει να γίνεται κανονικότητα ακόμη και σε χώρους, υποτίθεται, εναλλακτικού ερωτισμού. Οπότε, ενώ στο M/f D/s τα πράγματα δουλεύουν μια χαρά για τους λοβοτομημένους από ελληνικές ταινίες, στο F/m υπάρχει το παράδοξο ο ζγκλάβος να "ΘΕΛΕΙ". Και η όλη κουβέντα ως προς τον συγκεκριμένο έμφυλο συνδυασμό στρέφεται διαρκώς γύρω από το "καλέ, αυτός δεν είναι ζγκλαβος, αυτός είναι φετιχιστής", πρόβλημα που δεν θα προκύψει ποτέ με καμία θηλυκή ηλιθίογλου, είτε είναι από πάνω είτε από κάτω.

    Κούκου, Alpha noir! Οι ερωτικές σχέσεις έχουν στόχο την αμοιβαία ερωτική απόλαυση. Σε λάθος χώρο ψάχνεις κάποιον που "δεν θέλει". Θα σου έλεγα, άμα ζούσαμε στα 90ζ να έπαιρνες μια σλάβα οικιακή βοηθό να σε λέει "Κυρία", αφού το χεις τόσο καημό, αλλά τώρα με την κρίση, φοβάμαι μην γυρίσει ο τροχός.

    υγ. Επίσης δεν μπορώ να μην παρατηρήσω την αηδία με την οποία εκφράζεται η λέξη φετιχιστής. Ίου, σκληραίνει ο πούτσος του, δεν είναι εδώ για θεολογικούς λόγους.
     
    Last edited: 24 Αυγούστου 2014
  4. atasai

    atasai Regular Member

    Και ένα κερασάκι.

    Όταν η αφένδρα, μιστρέσα, τόπα, ντόμα δεν λέει "καυλώνω με το τάδε", αλλά επιλέγει ρήματα που πολύ μακριά σχέση έχουν με την ερωτική επιθυμία και τις ηδονές, αν ήμουν υποτακτικός δεν θα ένιωθα πολύ ασφαλής με την κιουρία μου. Γιατί για κάποιον άλλο φυλάει τις καύλες της. Και η ελληνική μπιντιεσεμική πραγματικότητα δείχνει ξεκάθαρα ότι όσες δεν καυλώνουν με τον υποτακτικό, τις καύλες τις φυλάνε για κάποιον άνδρα που δεν είναι υποτακτικός, έναν "πραγματικό" άνδρα.
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ντεν τέλει, ντεν τέλει λέμε....

    Και ο υποτακτικός για αυτό είναι υποτακτικός για να την κάνει όποτε του καυλώσει.... Τα δε έφη ένας φίλος Μαστεράς εν Ελλάδι...
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και ένα από τα σεντονάκια τα δικά μου στα "κερασάκια" του pelea και της atasai ( και δεν κάνω tag γιατί δεν θέλω επ' ουδενί να τους υποχρεώσω να "επιστρέψουν" ).

    Δεν σκόπευα να "ξαναμιλήσω", αλλά μου έδωσαν με τα λεγόμενα τους "πάτημα" να πω "δυο λογάκια", που ο καριόλης τα είχα στην "άκρη" της γλώσσας από καιρό και η ευκαιρία κάνει τον άνθρωπο "κλέφτη".

    Περί κοπρολαγνείας, ούτε εγώ την ασπάζομαι σαν πρακτική, αλλά σέβομαι το "καπέλο" εκείνων που την γουστάρουν. Τώρα πως γίνεται σ' ένα "μικρόκοσμο" που εκ των πραγμάτων κανείς εκ των "συμμετεχόντων" να είναι "κανονικός", να κατακρίνουμε τους άλλους για τα γούστα τους ( δεν λέω ότι πρέπει σώνει και καλά να τα ενστερνιζόμαστε, αλλά να τα κατακρίνουμε κιόλας. )...Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα...
    Και μην μου πείτε, ότι είναι σιχαμερή σαν πρακτική...Και για μένα είναι πέρα από τα δεδομένα της αισθητικής μου, αλλά δεν παύει να είναι εξίσου παρεκκλίνουσα με οποιαδήποτε άλλη...Όσον αφορά το θέμα υγιεινή, κάποιος προλαλήσας το ξεκαθάρισε το ζήτημα...

    ...Αλλά περί ορέξεως, στενομυαλόυποκρισιόπιτα...Και μετά έχουμε "τα μούτρα" να μιλάμε για τους εκτός "κοινότητας"... Το κουκλάκι μέσα στο κουκλάκι και η μπαμπούσκα καλά κρατεί...

    Δεύτερο το κρατούμενο...ας μου φέρει κάποιος μια έτερο γυναίκα που θα την "τραβούσε" ένας άντρας έστω και λίγο ( και μιλάω για "ακαριαίες" η "ζεστές" γνωριμίες...στον "έξω κόσμο" πάντα )...που ο τελευταίος θα την έβαζε "στα δυο στενά" ( δεν λέω να είναι κάποιος κάφρος, ούτε επιθετικός υπέρ του δεόντως ) και εκείνη δεν θα "μουσκευόταν"...και κόβω τα καρύδια μου και τα πετάω στα σκυλιά...Δεν πάει να είναι ντόμα/τόπα/μιστρεσού/υπού/σκλαβού/σουίτσα/πέρβα και λοιπές ετικετούλες...Ώρες ώρες μου φαίνεται ότι τους πρωταρχικούς ρόλους άντρας-γυναίκα τους ξεχνάμε εντελώς...Λες και τον/την άλλη με που τον/την γνωρίσεις, θα βγάλεις από την τσάντα η την κωλότσεπη τα σκοινιά, τα μαστίγια και τα στραπόνια...Ούτε οι σωσίες του sport billy να ήμασταν...Μετά καλές και χρυσές οι συναντήσεις που γίνονται κατόπιν γνωριμίας σε ένα οποιοδήποτε βουδουσουμιάροφετιχοπαραφιλο φόρουμ...Αλλά όσο και να κάνει πιο εύκολα τα πράγματα από την μια...Τόσο γαμάει μεγάλο μέρος της ευχαρίστησης από την άλλη...Γιατί και το ρίσκο και η ανακάλυψη και το "παιχνίδι της κατάκτησης", για μένα που είμαι μαλακομπούκωμα παλαιάς κοπής, μέρος της ευχαρίστησης είναι και μάλιστα σημαντικότατο...

    Αλλά είναι όλα θέμα προτεραιοτήτων...Εμένα πρώτα μ' ενδιαφέρει, κάποια να μου πηδάει έστω και λίγο το μυαλό, να με καυλώνει σαν γυναίκα ( εκτός και θέλω μόνο ένα πήδο για "ξεμπούκωμα", κι εκεί το εγκεφαλικό μέρος το γράφω στα καρύδια μου ) και μετά θα "ψάξω" αν έχει ( η θα ασχοληθώ με τις ήδη σ' εμένα γνωστές ) βουδουσοφετιχο πτυχές της...Πρώτα θα "τριφτώ" μαζί της, θα σκατοπηδηχτώ μαζί της σαν το λυσσασμένο, θα μιλήσω μαζί της...και μετά έρχονται τα υπόλοιπα...Βέβαια αν κατά την διάρκεια της "γνωριμίας" με ξενερώσει για τον οποιονδήποτε λόγο ( σωστό η λάθος εγώ έτσι λειτουργώ ), ούτε να την κλάσω δεν θα ήθελα, πόσο μάλλον να συνευρεθώ μαζί της σεξουαλικά και δη βουδουσουμιαρικα ( και δεν γράφω χέσω, μην παρεξηγηθώ χαχαχα ). Δεν πάει να είναι η πιο γαμάτη Κ, Υ, Τ, Π, βανίλλα, σοκολάτα κλπ κλπ του πλανήτη...Και αυτή που παραθέτω δεν είναι συμπεριφορά Κ, αλλά ανθρώπου που προτιμάει να ξεχειλώσει τον πέοντα του στην μαλακία, - αν τόσο πολύ δεν κρατιέται στο τέλος - ...Από το να μπλέξει με ανθρώπους και καταστάσεις χλιαρές η κίβδηλες...

    Μετά αν κάποιος/κάποια καυλώνει με το "στα πόδια σου" και τις λοιπές προσφωνήσεις μετά από ένα καφέ η δυο τρεις συναντήσεις...Και τα πιστεύει αληθινά...Γούστο του και καπέλο του...Αλλά ούτε και να "κλαφτεί" μετά, επειδή δεν βρήκαν αντίκρυσμα οι προσδοκίες του/της...Λες και δεν είμαστε άνθρωποι, αλλά κινούμενα σουπερμάρκετ...Που επειδή έχουμε παρόμοιες ετικέτες στα "προϊόντα"...είναι όλα ίδια...

    Και όποιος έχει τη σφίγγα και ζοριστεί από αυτά που μόλις έγραψα, να πάψει να σφίγγεται μην του φύγει κανένα περίττωμα ( μια που το νήμα είναι περί κοπρολαγνείας...εκτός και τον καυλώνει και καλά θα κάνει σε εκείνη την περίπτωση ). Anyway θα του πρότεινα η ν' αφήσει την κακόμοιρη την σφίγγα ελεύθερη η να την επιστρέψει εκεί απ' όπου την πήρε...


    Άντε και να ξαναγράψω την κλασική μαλθακία disclaimer. Γιατί είναι τζιζ κακά να είμαστε ειλικρινείς και δεν μιλάμε ποτέ για την πάρτη μας η με βάση τα βιώματα μας...Αλλά πρέπει ντε και καλά να την λέμε πάντα σε κάποιον/ους εμμέσως, όταν εκφέρουμε την άποψη μας...Προσωπική μου γνώμη, δικές μου εμπειρίες, δικές μου σκέψεις...κανέναν δεν κατακρίνω...Εγώ κρατάω την "κοσμοθεωρία" μου και τον τρόπο λειτουργίας μου...Και αφήνω τους άλλοι στα δικά τους δεδομένα... 

    Υ.Γ. Αλλά πολύ φιογκάκι και κομφετί ρε έτερο/αμφί μου ( γιατί το ρε πούστη μου, παρά είναι χιλιομασημένη σαν έκφραση )..."Πρέπει" σώνει και καλά να είμαστε "αλτρουιστές/ηθικοί/σωστά παιδιά" ( Η καλύτερα πρέπει σαν τέτοιοι να πλασαριζόμαστε ) και πάνω απ' όλα Βουδουσουμικώς και φετιχιστικώς "ορθόδοξοι"...

    Άσχημο πράγμα η αλήθεια και οι ανάγκες...Μην μας ραγίσει η μασκούλα και άντε μετά να πάμε ν' αγοράσουμε καινούρια...Λες και είναι έγκλημα να έχουμε τα θέλω μας...Μετά αν δεν ξέρουμε το πως η δεν είμαστε ικανοί να τα ικανοποιήσουμε...Είναι άλλο ζήτημα... 

    Αν και κατά μεγάλο μέρος συνειδητά Off topic - και ζητώ γι' αυτό συγνώμη - , Τα σέβη μου   
     
    Last edited: 25 Αυγούστου 2014
  7. Είθισται, όταν απαντάμε ή σχολιάζουμε κάτι να κάνουμε παράθεση του κειμένου στο οποίο αναφερόμστε. Διαφορετικά το σχόλιο εκλαμβάνεται ως αναφερόμενο στο αμέσως προηγούμενο. Εξέλαβα λοιπόν το σχόλιό σου ως απάντηση στο δικό μου. Εφ' όσον συτό δεν ισχύει, θεώρησε την παρατήρησή μου ως μη γενόμενη.
     
  8. Το έχω θίξει και θα το ματαθίξω: Θλίβομαι βαθύτατα (ε, καλά, δε θα βάλω και τη γάτα μου να κλαίει) όταν διαπιστώνω πως σε ένα χώρο που κάνει σημαία αντισυμβατικότητας την ερωτική "παρέκκλιση", που κόπτεται υπέρ του δικαιώματος προσωπικού δρόμου έκφρασης, να γράφονται εντελώς politically correct απόψεις περί δικαιωμάτων των υ και σκλάβων στην ερωτική έκφραση και απόλαυση, περί κανόνων, πρωτοκόλλλων και ορίων. Αυτό είναι τελικά το βδσμ? Ξεφεύγεις από την -υποτίθεται- στενών οριζόντων και πτωχών δυνατοτήτων βανιλοσχέση για να εξερευνήσεις και να διευρύνεις τις δυνατότητές σου και αντ' αυτού εισέρχεσαι σε έναν κόσμο πλαισίων και κανόνων στενότερων και πιό άκαμπτων από εκείνους που απαρνήθηκες?
    Επιπλέον, όπως πολύ εύστοχα έθιξε ο Τενέμπρα, τι εξυπηρετούν οι περιχαρακώσεις, οι διακρίσεις σε ορθά και μη ορθά φετίχ, η ειρωνία και η χλεύη.

    Τα βαθύτερα κίνητρα για τα οποία ασπάζεται κάποιος το βδσμικό λάιφστάιλ είναι άλλου παπά ευαγγέλιο. Και δε βγάζω στην απ έξω εμάς τους περβ-φετιχιστές. Ας μην κοροιδεύουμε εαυτούς και αλλήλους, βαφτίζοντας την ανάγκη επιλογή και την έλλειψη πληρότητα.

    Υ.Γ. Θυμίζω οτι το θέμα μας είναι η κοπρολαγνεία. Το οτι το κάναμε σκατά δε σημαίνει πως είμαστε εντός θέματος.
     
  9. γελάω με τις βανιλοσχέσεις πτωχών δυνατοτήτων.
    βολική μυθολογία.
    πιο πολλούς κανόνες απ' όσους έχω συναντήσει στο εδώ βδσμ δεν έχω συναντήσει πουθενά η καψερή η βανιλλούλα.
     
  10. Ryuji Hirasaka

    Ryuji Hirasaka New Member

    καλησπέρα

    ελπίζω να μην μπαίνω σφήνα στην συζήτηση,
    μια ερώτηση απολαμβάνεται το φετίχ σας με την φυσική κίνηση των εντέρων ή και με την χρήση κλυσμάτων;
     
  11. Τα προηγούμενα σχόλια ήταν σφήνα. Το δικό σου είναι εντός θέματος  
    Με όλους τους τρόπους. Το κλύσμα έχει το καλό του άμεσου αποτελέσματος. Το προϊόν του κλύσματος είναι υδαρές, κάτι που πρέπει να ληφθεί υπ' όψη για την καθαριότητα του περιβάλλοντος χώρου... 
     
  12. gero

    gero Regular Member

    Για μενα τα φετιχ ειναι ωραια μεχρι εκει που δεν προκαλουν προβλημα στον οργανισμο.
    Ας σοβαρευτουμε λιγο.Τα κοπρανα περιεχουν ολες τις αχρηστες ουσιες που αποβαλλει ο οργανισμος (οπως και τα ουρα).Αυτο ΔΕΝ ειναι φετιχ,αυτο ειναι αρρωστια.